OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum február 07, 2012, 08:50:12
:help:
Youtube (vagy bármilyen más videó-megosztó) videók hangjából hogyan lehet mp3-at csinálni?
:help:

Szia!
Vagy a Formatfactory nevű programmal, ami szinte bármiből bármit tud konvertálni. Ha kell emailben (kb. 25 mega) is át tudom küldeni!

Kössz srácok!  :ok:



Vááááá, ezt meg kellett keresnem, a csávó tényleg ott van, de már menekülőre fogta!  ;D

meg vagy szög, ahol húzza fel a gatyáját éppen. király...  :)




"Kedves Ismerőseim! Nézzétek meg jól ezt a fotót, amit ma készitettem. Miután kaptam egy e-mailt, melyben tájékoztatnak, hogy a margarin milyen káros az egészségre, és a vajat reklámozták benne, és miután én ezt nem hittem el, gondoltam az e-mailben ajánlott próbát megcsinálom. Kitettem a tálcára egy kicsi sima margarint (a legnagyobb adag), egy másikat (bal sarok), ami a koleszterincsökkentő Provitamin margarin, és a jobb sarokban a sima vaj. Azt irták abban az e-mailben, hogy a margarin mennyire káros az egészségre, és ha kitesszük, akkor semmilyen állat nem fogja megkörnyékezni, A margarint mindössze EGYETLEN MOLEKULA választja el attól, hogy
MŰANYAG legyen:-((((( Hát nézzétek... a vajra ment minden hangya, a felső margarinra is ment 2-3, ami el is pusztult... és a vajat, ami természetes, azt kedvelik a hangyák és eszik. Vagyis, nekem bizonyosságot adott ez a próba arról, hogy mit etetnek velünk:-((( "

WOW, de honnan szedtél össze ennyi hangyát ilyenkor  :D Itt falun télen eltűnnek a kis piszkok.

Gondolom a hulala tejszínhabra is azt mondják, hogy műanyag... Meg a Coca-Coláról is az hírlik, hogy az USA-ban például a vért balaseteknél ezzel mossák le az útról...  :D

Na a mekis hasábburgonyáról sem tudja igazából senki, hogy az mi. Van két véglet:
az egyik szerint a mekis hasábburgonya egy bizonyos amerikai államból (talán Ohio) kerül ki a világ összes mekijébe, tehát itt Nyíregyházán, vagy ott Pesten is Ohio-i krumplit kapsz a mekiben.
Aztán van a másik teória, hogy a krumpli nem is krumpli, hanem valami kémiailag előállított pépes izé, ami kisütve tök olyan, mintha 'igazi' lenne.

Nem tudom, ezekről mit tudtok, engem igazából érdekel is, meg nem is. De ha mindennek utánajárnánk, akkor egy idő után semmit se ennénk.

Nincs ebben újdonság, még általánosban tanultuk kémiából, hogy a margarin egy fos. Én nem is szeretem. A jó disznózsir finomabb  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 07, 2012, 10:33:27
WOW, de honnan szedtél össze ennyi hangyát ilyenkor  :D

Hangyás vagyok, ilyen egyszerű! :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum március 07, 2012, 10:33:27
az egyik szerint a mekis hasábburgonya egy bizonyos amerikai államból (talán Ohio) kerül ki a világ összes mekijébe, tehát itt Nyíregyházán, vagy ott Pesten is Ohio-i krumplit kapsz a mekiben.
Aztán van a másik teória, hogy a krumpli nem is krumpli, hanem valami kémiailag előállított pépes izé, ami kisütve tök olyan, mintha 'igazi' lenne.

És az igazság:

a mekis hasábburgonya egy bizonyos amerikai államból (talán Ohio) kerül ki a világ összes mekijébe, tehát itt Nyíregyházán, vagy ott Pesten is Ohio-i krumplit kapsz a mekiben, de sajnos ez a Ohios krumpli nem is krumpli, hanem valami kémiailag előállított pépes izé, ami kisütve tök olyan, mintha 'igazi' lenne.  ;D


vmlinuznak meg teljesen igaza van, a disznózsír százszor egészségesebb, mint pl. az étolaj.

És ha már itt tartunk, jöjjön a tejforradalom:

Tejforradalom



Hali!
Tud nekem vki ajanlani egy jo progit,amivel iso fajlokat lehet szerkeszteni es megnyitni? Van egy csomo filem es nezegetnem öket,ha lene noralis progi hozza...

Idézetet írta: demi Dátum március 11, 2012, 11:54:34
Hali!
Tud nekem vki ajanlani egy jo progit,amivel iso fajlokat lehet szerkeszteni es megnyitni? Van egy csomo filem es nezegetnem öket,ha lene noralis progi hozza...

Szia!

Én a Daemon Tools-ot használom és nem is olyan bonyolult.

Itt le tudod tölteni: ;)
http://letoltokozpont.hu/letoltes_programok_reszletes.php?a=933&k=32

Ha netán valamivel gondod akadna,akkor nyugodtan írj privátot, és segítek.  :)

Idézetet írta: demi Dátum március 11, 2012, 11:54:34
Hali!
Tud nekem vki ajanlani egy jo progit,amivel iso fajlokat lehet szerkeszteni es megnyitni? Van egy csomo filem es nezegetnem öket,ha lene noralis progi hozza...

Én a Poweriso-t tudom ajánlani, az "alkohol"-lal sok bajom volt  ;D!

Idézetet írta: demi Dátum március 11, 2012, 11:54:34
Hali!
Tud nekem vki ajanlani egy jo progit,amivel iso fajlokat lehet szerkeszteni es megnyitni? Van egy csomo filem es nezegetnem öket,ha lene noralis progi hozza...
A Virtual Clone Drive a tuti  :)

Idézetet írta: Pikaa Dátum március 11, 2012, 13:09:36
Szia!

Én a Daemon Tools-ot használom és nem is olyan bonyolult.

Itt le tudod tölteni: ;)
http://letoltokozpont.hu/letoltes_programok_reszletes.php?a=933&k=32

Ha netán valamivel gondod akadna,akkor nyugodtan írj privátot, és segítek.  :)

A 4.453as verziot töltötte le,mert ez nem ment fel win7re.Müködik!
UI:A többieknek is köszönöm!

Sziasztok!

Kérdésem, ki szeretném próbálni a Holdem Manager 2-t, de ehhez telepítenem kell ezt: Microsoft .NET-keretrendszer 4 (webes telepítő). Lehet belőle gondom, ha nem jogtiszta az operációs rendszerem / Windows /? Vagy a kettőnek semmi köze egymáshoz?