Zuhanó oddsok stratégiája (Irtis naplója)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


1872. fogadás
Isner J. - Mannarino A.
http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-indian-wells/isner-john-mannarino-adrian-lpVjpVOM/#ah;2;-1.50;1
Isner -1,5 szett
odds: 1,75
iroda: Pinnacle

2-0  :ok:


LSP_1872_32,17

Lopez +1,5 szett @ 1,54 (Pinnacle)  Lopez 2-1  :ok:

Nadal R. - Verdasco F. Over 22 @ 1,92 (Pinnacle)   Nadal 6-0, 7-6  :noway:

Querrey S. - Tsonga J-W. Over 23 @ 1,73 (Pinnacle)  Tsonga 6-3, 6-4  :noway:

Élő: Kvitova @ 1,5 (Bet365)   2-1  :ok:

1873. fogadás
Goffin D. - Wawrinka S.
http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-indian-wells/goffin-david-wawrinka-stan-lxNua2yh/#home-away;2
Wawrinka
odds: 1,33
iroda: Willhill
erősség: 8,5/10

2-1  :noway:


LSP_1873_31,17

1874. fogadás
Berdych T. - Raonic M.
http://www.oddsportal.com/tennis/usa/atp-indian-wells/berdych-tomas-raonic-milos-27uem5xt/
Raonic
odds: 1,6
iroda: Bwin
erősség: 7/10

0-2  :ok:


LSP_1874_31,77

Isner +1,5 szett @ 1,41 (Pinnacle)  Nishikori 2-1  :ok:
erősség: 8/10


Isner @ 2,1 (Pinnacle)  Nishikori 2-1  :noway:
erősség: 5,5/10


Gasquet @ 1,73 (Willhill)  Cilic 2-1  :noway:
erősség: 6/10


Bayern Munich - Juventus 2-2 @ 30 (Betsafe)  2-2  :great:
Egy kis aprót megér. Szerintem a Juve ezt az eredményt fogja megcélozni. A győzelem túl nehéz, de a döntetlen elérhető, ezt bizonyították az 1. meccsen is. A hosszabbításban meg már nem lesznek hátrányban, egy 3-3-al tovább is juthatnak.

Élő: Wawa @ 4 (Bet365)  Goffin 2-1  :noway:

Elment, de a fogadás után pillanatok alatt behúzta Stan a 2. szettet, és akkor 1,4-el adták. Aztán megint brékhátrányba került, majd ismét visszajött 4-es oddsról. A tie-brékben már 4-2-je is volt (1,14), de Goffin kiegyenlített, majd Wawa egy könnyű lecsapást rontott, és Goffin kiszerválta.  :redchug:

Kiraktam egy szavazást az élő tippjeimről. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, szavazzatok!  :ok:
Elég sokat fogadok élőben, és ezek közül az igazán jókat, amikor "helyzet van", újabban meg is osztom itt a naplóban. Ezzel kapcsolatban érdekel, hogy időben eljut-e hozzátok az infó, és ha igen, akkor tetszenek-e a tippek.

Élő: Nadal @ 1,61 (Bet365)  2-1  :ok:

Szia!

Nekem ehhez a profit számoláshoz lenne kérdésem, hogy pl: "LSP_1874_31,77" ezt hogyan kell értelmezni? Visszaolvasgattam pár oldalt, de nem sikerült rájönnöm.
Gondolom állandó téttel játszod a zuhanó oddsos meccseket, és erre lennék kíváncsi hogy mennyi egység profitot sikerült eddig elérni vele, mivel elég régóta tolod már.

Előre is köszi:)

Idézetet írta: nasgur Dátum március 17, 2016, 07:28:06
Szia!

Nekem ehhez a profit számoláshoz lenne kérdésem, hogy pl: "LSP_1874_31,77" ezt hogyan kell értelmezni? Visszaolvasgattam pár oldalt, de nem sikerült rájönnöm.
Gondolom állandó téttel játszod a zuhanó oddsos meccseket, és erre lennék kíváncsi hogy mennyi egység profitot sikerült eddig elérni vele, mivel elég régóta tolod már.

Előre is köszi:)

Az LSP (level stakes profit) azt mutatja, hogy ha egyenlő, egységnyi téttel játszanád az összes fogadásodat, akkor hány egység lenne a profitod.

Itt 1834 fogadáson 31,77 egység a profit (ami 1.73%), tehát hosszú távon kicsivel, de masszívan veri az irodát.
Ha más-más téttel játsszuk ezeket a tippeket, akkor ennél lehet sokkal kevesebb és sokkal több is a profitunk, ha viszont mindig ugyanakkora téttel, akkor meg csak a téttel kell szorozni a 31,77-et és egyből forintra pontosan ismerjük a számszerű hasznunkat.
(százalékosan meg elég a 31,77-et viszonyítani az 1834-hez)

Egyébként reménykedtem benne, hogy inkább 3% közeli lesz az eredmény hosszú távon.  :)

Hát igen, nem túl nagy a profit, de legalább azt már sikerült bebizonyítanom, hogy nem szükségszerűen bukó a sportfogadás hosszú távon (több mint 2 éve megy a napló).

Itt vannak az EL tippjáték tippjeim, hátha megint nyerek. :) Azért most nem bízok bennük annyira, mert sok lefutott párharc van, ahol az előnyben lévő csapat kiszámíthatatlan, hogy mit fog nyújtani. Igazából amit érzek, az a Lazio győzelem és a Sevilla meccsen a 2. félidő over 1,5. A Sevilla nagyon 2. félidős, rendszerint akkor pörögnek föl. Az 1. meccsen született 0-0 miatt az elején biztonsági játék várható. A többi tipp tényleg csak tipp.

Raonic @ 1,36 (Pinnacle)  2-0  :ok:

Sevilla - Basel 2. félidő Over 1,5 @ 1,95 (Guts)  0-0  :noway:

Brose Baskets @ 2,07 (Matchbook)  84-79  :ok:

Mahut N./Herbert P. @ 1,68 (Betclic)  2-1  :ok:


Bourgue @ 2,56 (Pinnacle)  0-2  :noway:

Tiafoe @ 1,31 (Pinnacle)  2-1  :ok:

1875. fogadás
Lazio - Sparta Prague
http://www.oddsportal.com/soccer/europe/europa-league/lazio-sparta-prague-dpsE5Xya/
Lazio 
odds: 1,65
iroda: Matchbook

0-3  :noway:


LSP_1875_30,77