gamebookers segitség kéne

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok segitene valaki hogy a gamebookersre hogy kell pénzt feltenni?Jo lenne ha pontrol pontra elmagyarázná valaki eddig a bwinen játszottam de még csak nem is hasonlitanak egymásra és nem igazodok ki.

picit szet kell nezni ott lent az oldal also reszen  levo menukben es szerintem nagyon nagy esely van ra hogy ott megtalad amit keresel

Szevasztok!
kint vagyok kínába és nem enged bejelentkezni a gamebookers:S nincs valami ötlet? tudom nem szokványos probléma... :D
de ha már ugy hozta a sors h itt legyek 1 hónapot kéne egy kis pénzt keresni:D esetleg tudtok oylan irodát ami ázsiából is megy?

Kínában nem árt vigyázni.... Egyébként tényleg korlátozzák az ilyen jellegű hozzáféréseket sőt, még magát az internethez való hozzáférést is. Állítólag.

expekt bejön, kár h üres az a számlám:D szal az a gamebookers hiányossága nem a kínai kommunizmus jele:D mi lesz valam gamebookers nélkül?:D


Idézetet írta: bleah Dátum június 24, 2007, 17:23:11
be smart ... use proxy  :yeah:

Felvettelek msn-en ,de ha   nem vagyok fent légyszi ird le ide hogy ez hogy működik. Műszaki főiskolára járok de ez a proxy kérdés nem megy nekem:D:D   be nice ... help me :yeah: ,

Idézetet írta: ryeb Dátum június 25, 2007, 11:34:35
Idézetet írta: bleah Dátum június 24, 2007, 17:23:11
be smart ... use proxy  :yeah:

Felvettelek msn-en ,de ha   nem vagyok fent légyszi ird le ide hogy ez hogy működik. Műszaki főiskolára járok de ez a proxy kérdés nem megy nekem:D:D   be nice ... help me :yeah: ,

ok  :beerchug:

úgylátszik mindig elkerüljük egymást msnen..azóta mmmegfejtettem mi is ez a proxy ki is próbáltam egy tonna cimet de nem jütt be egyik se.... tudsz valami tutit?

Idézetet írta: citiboj Dátum június 20, 2007, 11:17:31
Sziasztok segitene valaki hogy a gamebookersre hogy kell pénzt feltenni?Jo lenne ha pontrol pontra elmagyarázná valaki eddig a bwinen játszottam de még csak nem is hasonlitanak egymásra és nem igazodok ki.

Idézetet írta: Molnár Dátum július 20, 2007, 14:13:41
Idézetet írta: citiboj Dátum június 20, 2007, 11:17:31
Sziasztok segitene valaki hogy a gamebookersre hogy kell pénzt feltenni?Jo lenne ha pontrol pontra elmagyarázná valaki eddig a bwinen játszottam de még csak nem is hasonlitanak egymásra és nem igazodok ki.

Nos, hogy most új Gamebookers van, megváltozott egy pár dolog.

A Gb-s számládat jelenleg egy Cashier által tudod feltölteni.

Szóval, miután bejelentkezel a GB-hez, jobb felső menüben van egy olyan, hogy Cashier, arra klikkelj. Meg fog nyilni egy újabb ablak.

A Cashier főoldalán három ablakod van: Home, Deposit és Cash Out.
Az első ablakban, vagyis a Home-nál megnézzheted az adataidat, valamint frissiteni lehet azokat, ha az Update Your Profile-ra klikkelsz.
A Deposit-nál van egy pár opciód, amelynek segitségével feltöltheted a számládat, ezek: Neteller, Banki átutalás, Moneybookers, Bankkártyás feltöltés (Visa, Visa Electron stb.).
Ha pl. bankkártyás feltöltést szeretnél, akkor klikkelj a Visa-s gombra. A következő megjelenő ablakban meg kell adnod az értéket amennyit fel szeretnél tölteni, kiválasztván a pénznemet is.
Deposit bonus code - ez csak azoknak érvényes akik bónuszként kaptak egy kódot, s azt ide kell beirni.
Card number - megadod a kártyaszámot
Exp. Date - kártya lejárati dátumát.
Cvc2 - a kártya hátán található 3 számjegyű kód
Card type - kártya tipusa
Neved, cimed, telefonszám stb.

Miután kitöltötted a megfelelő mezőket utána megnyomod a Submit gombot.

Üdvözletem!

Segítség kéne, mert nem tudok kifizetést kicsikarni az oldaltól, ugyanis a bank nevének megadásával van problémája. Nem fogadja el: Magyar Takarékszövetkezet BankRt (már rengeteg alternatívát kipróbáltam, de hatástalan)!

Mi lehet ennek az oka?

Idézetet írta: Ortega Dátum július 27, 2007, 09:32:40
Üdvözletem!

Segítség kéne, mert nem tudok kifizetést kicsikarni az oldaltól, ugyanis a bank nevének megadásával van problémája. Nem fogadja el: Magyar Takarékszövetkezet BankRt (már rengeteg alternatívát kipróbáltam, de hatástalan)!

Mi lehet ennek az oka?

Csak számokat, meg betűket használhatsz, lehet, hogy azért nem sikerült, mert valahol használtál pontot, vagy veszöt.

Idézetet írta: Milan Dátum július 27, 2007, 10:23:09
Idézetet írta: Ortega Dátum július 27, 2007, 09:32:40
Üdvözletem!

Segítség kéne, mert nem tudok kifizetést kicsikarni az oldaltól, ugyanis a bank nevének megadásával van problémája. Nem fogadja el: Magyar Takarékszövetkezet BankRt (már rengeteg alternatívát kipróbáltam, de hatástalan)!

Mi lehet ennek az oka?

Csak számokat, meg betűket használhatsz, lehet, hogy azért nem sikerült, mert valahol használtál pontot, vagy veszöt.

Úgyse jó :( Lehet hogy nem kéne ékezetet használni. Érdemes végig nagybetűvel írnom?

Idézetet írta: Ortega Dátum július 27, 2007, 10:51:39
Idézetet írta: Milan Dátum július 27, 2007, 10:23:09
Idézetet írta: Ortega Dátum július 27, 2007, 09:32:40
Üdvözletem!

Segítség kéne, mert nem tudok kifizetést kicsikarni az oldaltól, ugyanis a bank nevének megadásával van problémája. Nem fogadja el: Magyar Takarékszövetkezet BankRt (már rengeteg alternatívát kipróbáltam, de hatástalan)!

Mi lehet ennek az oka?

Csak számokat, meg betűket használhatsz, lehet, hogy azért nem sikerült, mert valahol használtál pontot, vagy veszö

Úgyse jó :( Lehet hogy nem kéne ékezetet használni. Érdemes végig nagybetűvel írnom?

Ne használj ékezeteket.