Várda64-vegyes 2018-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#150 március 05, 2022, 10:57:45, Várda64
Új hónap, új remények! Most már megpróbálok aktuális lenni a naplózást illetően is, hátha valaki kíváncsi a saját kútfőből származó tippjeimre.
Ma is lett volna sok ezer más tipp a lehetőségek között, de nekem valahogy ez a tipp tetszett meg. Egyéb játékokban húztam egy kicsit a határon, de ez guru, itt a kevesebb néha több csak zöldüljön.  ;)

A jövőre vonatkozóan röviden: Tippelés szempontjából, a fő profil marad a labdarúgás. Néha benézek a magyar női kézilabdába vagy egy-két tipp erejéig valamelyik kosárcsarnokba. Sajnos hiába voltak komoly terveim a KHL-el és a VHL-el, először a vírus, majd ez az új politika helyzet felülírta mindet, ezért itt most kivárok.

Jah, majd elfelejtem! Továbbra is hajrá KISVÁRDA:beerchug:  Ha valami Isteni csoda folytán megnyernénk a bajnokságot, itt mindenki besz@rna, behugyozna.  ;D  Főleg én.  ;D  ;D 

Wil 1900 - Kriens 3:1  :ok:

#151 március 06, 2022, 11:06:58, Várda64
A hétvégét ezzel a gurus tippel nyitom. Egy-két gondolat van még a kútfőben, tehát egy-két írás még várható.  ;)

Paksi SE - Mezőkövesd 4:0 (1:0)  :noway: Fényezem a szart, hátha arany lesz belőle. Supka nem tudja, hogy Pinyő is Cseri lecserélgetésével kezdte a mélyrepülését.  ;D 

#152 március 06, 2022, 15:55:05, Várda64
Történt itt egy kis baleset a naplózásom során, mert rejtélyes módon eltűnt egy hozzászólásom, ami ezt a tippet tartalmazta. Ennek azért van jelentősége, mert tulajdonképpen ezzel mentettem az előző írásomnál elkövetett hülyeségem.

Újpest FC - Puskás Akadémia 2:1 (1:1)  :ok:

Ma, egy éjszakás műszak után, még éppen időben ezzel a tippel támadok.
Kisvárda most felejtős, mert eléggé tartalékos lesz a csapat, ha igazak a hírek, tehát nehezen tudom belőni, hogy mire lehetünk képesek.

Soroksár - Békéscsaba 2:0 (0:0)  :ok:  Ezzel rendben is vagyunk hétvégére guruilag.  :beerchug:

#153 március 09, 2022, 16:27:57, Várda64
Sajnos időhiányban szenvedek, így nem volt időm guruzni, de egyéb játékokban és egy mérkőzés előtti fogadásban azért megörökítem a gondolataimat:


Felett 2.5
Odds: 1,85
III. kerületi TVE v Soroksár 2:2  :ok:
Összesített gólok


Diósgyőri VTK
1,57
Nyíregyháza v Diósgyőri VTK 1:0  :noway:
Nincs fogadás döntetlenre

Eredő odds: 2.90


A Sorit nem tudtam elengedni ezen az oddson, de szerintem a DVTK is "lesimázza" a tartalékos Szparit. Hajrá!

Istenem, de gyenge ez a Diósgyőr.  :noway:

#154 március 10, 2022, 19:47:13, Várda64
Lehet jól jártam, lehet nem, hogy tegnap nem volt időm guruzni. A Sorit biztosan eltaláltam volna, és az lett volna az első tippem, de az is lehet hogy ha van időm akkor a DVTK-ra is írtam volna, az pedig ment volna a levesbe. Így utólag már felesleges rajta elmélkedni.
Éjszakás műszak után, nem mondom hogy a legfittebben, de összeverbuváltam egy gurus tippet. A tegnapi előzmények után kifejezetten lestem a lehetőséget, az oddsokat is időben megkaptuk, kedvemre való is volt, ezért nem tétlenkedtem. A többi este kiderül.  :)

Győri Audi ETO KC  - Kisvárda  31:15 (15:7)  :ok: A várakozásomnak megfelelően alakult.

#155 március 10, 2022, 22:57:28, Várda64
Közben összefabrikáltam egy 14,56-os szorzót a bet365-ön. Ezek úgy mocorékoltak a fejemben:


Felett 3.0
Odds: 1,57
Barcelona v Galatasaray  4 sárgalap  :ok:
Összesített büntetőlapok - 3 esélyes - további piacok

Rangers felett 1.5
Odds: 1,90
Rangers v Crvena Zvezda 3:0  :ok:
Csapat összesített gólok

Bodo/Glimt felett 1.5
Odds: 2,62
Bodo/Glimt v AZ  2:1  :ok:
Csapat összesített gólok


Kisvárda - nők Under 20.5
Odds: 1,85
Győri ETO - nők v Kisvárda - nők 31:15  :ok:
Csapat összesített

Idézetet írta: Várda64 Dátum március 09, 2022, 13:48:37Sajnos időhiányban szenvedek, így nem volt időm guruzni, de egyéb játékokban és egy mérkőzés előtti fogadásban azért megörökítem a gondolataimat:


Felett 2.5
Odds: 1,85
III. kerületi TVE v Soroksár 2:2  :ok:
Összesített gólok


Diósgyőri VTK
1,57
Nyíregyháza v Diósgyőri VTK 1:0  :noway:
Nincs fogadás döntetlenre

Eredő odds: 2.90


A Sorit nem tudtam elengedni ezen az oddson, de szerintem a DVTK is "lesimázza" a tartalékos Szparit. Hajrá!

Istenem, de gyenge ez a Diósgyőr.  :noway:

Grat a Soroksár tipphez! :beerchug:
Hidd el én még jobban sajnálom, hogy nem jött a DVTK tipped és nem akarok utólag "okoskodni", de én semmiképp nem ajánlottam volna a vendég sikert a keleti rangadón! :-\
Pláne, hogy Feckó volt a DVTK edzője és most az ősi rivális kispadján borítékolható volt, hogy odaszúr a volt csapatának még ha nem is ülhetett most ott! Ráadásul a múltkori soroksári 5-ös nagyon csúnyán mutathatott így ez remek javítási lehetőség volt, hogy a szurkolókat kiengeszteljék! A DVTK meg csak a szokásos... ha már kicsit jobban áll és mindenki elhiszi hogy király akkor jönnek a vereségek!! De amúgy meg semmi meglepő nincs az eredményekben amíg a TIPPMIX feszít egy csapat mezén!! :great: Az NB2 is csak olyan mint általában a magyar foci lásd. Vasas (ikszel az utolsóval) vagy Haladás (aki teljesen szétesik) a Szolnokról már nem is beszélve...

Sok sikert a továbbiakban :ok:

Idézetet írta: Experte Dátum március 10, 2022, 13:12:08Grat a Soroksár tipphez! :beerchug:
Hidd el én még jobban sajnálom, hogy nem jött a DVTK tipped és nem akarok utólag "okoskodni", de én semmiképp nem ajánlottam volna a vendég sikert a keleti rangadón! :-\
Pláne, hogy Feckó volt a DVTK edzője és most az ősi rivális kispadján borítékolható volt, hogy odaszúr a volt csapatának még ha nem is ülhetett most ott! Ráadásul a múltkori soroksári 5-ös nagyon csúnyán mutathatott így ez remek javítási lehetőség volt, hogy a szurkolókat kiengeszteljék! A DVTK meg csak a szokásos... ha már kicsit jobban áll és mindenki elhiszi hogy király akkor jönnek a vereségek!! De amúgy meg semmi meglepő nincs az eredményekben amíg a TIPPMIX feszít egy csapat mezén!! :great: Az NB2 is csak olyan mint általában a magyar foci lásd. Vasas (ikszel az utolsóval) vagy Haladás (aki teljesen szétesik) a Szolnokról már nem is beszélve...

Sok sikert a továbbiakban :ok:

A Sori szagot fogott rendesen.  :)  Remélem még egy darabig jó oddson adják a góljaikat.  ;)  A DVTK igazából nem is az én gondolatom lett volna. Nálam mióta a születésnapi meccsükön nem tudtak két gólt szerezni felejtősek. De vagyok olyan hülye, hogy hagyom meggyőzni magam, hogy hátha most..... pedig nem kéne. Az ezredforduló környékén jártunk, napi szinten mentünk Szlovákiába fogadni mint a jó kútra, hétközi bajnoki, Loki-Dunaferr. A dunaújvárosiak aranykorukat élik, jó(!!!) ismerős a vendégeknél, útközben telefon, XY hogy néztek ki, mit fogtok játszani? Óóóóó, minden fasza-feszes, szétütjük Őket. Az utolsó 10 forintunk is koronára váltva, kinél mennyi volt, ment a Dunaferre. Visszaút dupla gázzal, mert TV-s meccs és már elkezdődött. Megérkezés a központi kocsmába a 30. perc környékén, az eredmény 1:1. Nem vészes, mindjárt jön a tuti. Végeredmény 2:1. Köszönjük XY az infót, a közeljövőben ne járjál felénk.  ;D  ;D  ;D  U.i.: A kocsmai fogyasztás másnap rendezve.  ;D  ;D  ;D

Neked is sok sikert kívánok!  :beerchug:

Köszönjük a történetet, érdekes és tanulságos.... :great:
Megerősít, hogy magyar meccsre ne fogadjak többé... csak "kivételes" esetben... :redchug:

#159 március 11, 2022, 21:54:38, Várda64
A mai sikeres kézilabda tipp után vissza a focihoz. A vendégek formáját elnézve csalódott lennék ha vesztes lenne ez a gurus tippem. Legrosszabb esetben is egy push-ra illene lehozniuk a csapatoknak ezt a meccset.

Puskás Akadémia - Paksi FC 2:0 (1:0)  :noway:

Nem mindennapi izgalmak mellett TELIBE!!!  :beerchug:

Idézetet írta: Várda64 Dátum március 10, 2022, 13:09:36Közben összefabrikáltam egy 14,56-os szorzót a bet365-ön. Ezek úgy mocorékoltak a fejemben:


Felett 3.0
Odds: 1,57
Barcelona v Galatasaray  4 sárgalap  :ok:
Összesített büntetőlapok - 3 esélyes - további piacok

Rangers felett 1.5
Odds: 1,90
Rangers v Crvena Zvezda 3:0  :ok:
Csapat összesített gólok

Bodo/Glimt felett 1.5
Odds: 2,62
Bodo/Glimt v AZ  2:1  :ok:
Csapat összesített gólok


Kisvárda - nők Under 20.5
Odds: 1,85
Győri ETO - nők v Kisvárda - nők 31:15  :ok:
Csapat összesített


#161 március 12, 2022, 03:29:39, Várda64
Ma egy 5,76-os szorzóval szórakoztatom magam a bet365-nél:


Fogadáskészítő
Puskás Akadémia v Paksi FC
Több mint 1 gól a(z) mérkőzésen a(z) Paksi FC javára javára
(Vendég csapat - összesített gólok - 3 esélyes)

Több mint 7 szöglet a(z) mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
(Alternatív szögletek)

Odds: 2,25

Union Saint Gilloise felett 1.5
Odds: 1,66
OH Leuven v Union Saint Gilloise 1:4  :ok:
Csapat összesített gólok


Felett 2.5
Odds: 1,53
FC Liefering v FK Austria Vienna II 0:0  :noway:
Összesített gólok

#162 március 11, 2022, 20:46:37, Várda64
ÉLŐ! A mérkőzés 31. percében 1:0-nál egy elvett paksi gól után:


Felett 1.5
Odds: 2,25
Puskás Akadémia v Paksi FC f.i.: 1:0  :noway:
1. félidő gólok

Hát hogy a Paks ezt hogy elk...ta, ráadásul a végén már hiába egykapuztak semmi nem jött össze... ahogy ez lenni szokott ilyenkor...
Pedig a belga tipp nagyon sima volt :ok:

#164 március 12, 2022, 03:47:14, Várda64
Idézetet írta: Experte Dátum március 11, 2022, 22:34:17Hát hogy a Paks ezt hogy elk...ta, ráadásul a végén már hiába egykapuztak semmi nem jött össze... ahogy ez lenni szokott ilyenkor...
Pedig a belga tipp nagyon sima volt :ok:

Utolért a "Péntek esti foci" góltalanságának az átka. Van ilyen.  :-\ Buta voltam. Úgy látszik a "Péntek esti foci" akkor is under, ha egy Paks játszik.