Paypal

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mennyi pénzről van szó? Esetleg egy paypal-skrill csere érdekelne?

Milyen pénznembe érdemes használni a Paypallt,hogy meg is érje nekem?? A kártya amiről tőlteném fel a PayPal-t az RON-os,a váltással gond lesz gondolom. És az eBayen levő termék meg angol font. Tudtommal lehet változtatni a PayPal pénznemét.

Szerintetek?

Idézetet írta: Pikaa Dátum március 15, 2014, 15:56:40
Milyen pénznembe érdemes használni a Paypallt,hogy meg is érje nekem?? A kártya amiről tőlteném fel a PayPal-t az RON-os,a váltással gond lesz gondolom. És az eBayen levő termék meg angol font. Tudtommal lehet változtatni a PayPal pénznemét.

Szerintetek?

Nem használom a PayPal számlámat, de egy ismerős kedvéért megnéztem és forintról egy kattintással át tudtam váltani dollár alapúra és ezzel együtt a bent lévő pár száz forintot is átváltotta!
Nem tudom, más devizanemeknél ez hogyan működik, hozzá lehet-e azokat is adni ugyanilyen feltételekkel, de ez nekem kellemes meglepetés volt.
Visszaváltani nem próbáltam még...

Kártya megerősítésénél a következőt írja: "The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue."

Menyjek be a bankba?  Skrill kártyát hozzá lehet adni amúgy?

Hiába mész a bankba, hülyék hozzá. Tiltva van a netes vásárlás a kártyánál vagy egyes tranzakciótipusok. Nekem elfogadta a Skrill kártyát a Paypal.

#50 március 18, 2014, 15:48:45, Pikaa
Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 17, 2014, 20:39:52
Hiába mész a bankba, hülyék hozzá. Tiltva van a netes vásárlás a kártyánál vagy egyes tranzakciótipusok. Nekem elfogadta a Skrill kártyát a Paypal.

Felhívtam őket és nagyon segítőkészek voltak. A következő volt a megoldás: az OTP oldalán a Magánszemélyek,Bankkártyák és 3D Secure-t kellett kiválasztanom,majd kitöltenem és aktiválnom és ezzel engedélyezték az Online fizetést (kb. fél óra,amíg ez aktíválodik,legalábbis ezt mondták).

Gondoltam megosztom,ha valaki hasonló problémával találkozik :)

Köszönöm az itt, és a PÜ-ben küldött válaszaidért!  :beerchug:

Mégis kezdenek valamit tudogatni a netes fizetésekről?  :) ez jó hir.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 19, 2014, 13:28:42
Mégis kezdenek valamit tudogatni a netes fizetésekről?  :) ez jó hir.

Ezek szerint.. :)  Nektek kb. hány nap,amíg megjelent az a bizonyos kód a számlakivonatodon? Ma adtam hozzá,péntekre okés lesz?

Netbankon azonnal. Ez jobb, mint a Skrilles metódus, mert egyből látod a kódot, az összeg meg irreleváns.

#54 március 19, 2014, 17:53:12, Pikaa
Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 19, 2014, 17:23:26
Netbankon azonnal. Ez jobb, mint a Skrilles metódus, mert egyből látod a kódot, az összeg meg irreleváns.

Sajnos nincs netbankom,szóval be kell menjek a bankba.  :-\

Idézetet írta: Pikaa Dátum március 19, 2014, 17:28:13
Sajnos nincs netbankom,szóval be kell menyjek a bankba.  :-\
Igen, de csak menjél, ne menyjél!  >:( Bocs, magyar szakon is végeztem 4 félévet. :)

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 19, 2014, 17:47:00
Igen, de csak menjél, ne menyjél!  >:( Bocs, magyar szakon is végeztem 4 félévet. :)

Én kérek elnézést  :)

Lehet megmondják telefonon is, PAYPAL-lel kezdődik a tranzakció közleménye.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 19, 2014, 17:55:53
Lehet megmondják telefonon is, PAYPAL-lel kezdődik a tranzakció közleménye.

Akkor majd holnap megkérdem tellón,vagy hanem bemegyek.  ;)

Van esetleg olyan tapasztalatotok, hogy a Paypal váltja jobban a pénzt, vagy ha simán kártyával fizetek?