Csacsi tippek..

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában


Idézetet írta: Gake Dátum január 08, 2014, 10:58:17
Persze elgondolkodtató a dolog >:( egy jó pék azért
komoly lóvét keres :-\
És hát a számítógép masinát is belehet vinni ma már egy pékségbe
tippelhetnél onnan is :D
Lehet jobban menne, mert nem lenne időd gondolkozni rajta ;D

Jó ötlet, első körben megyek veszek egy péklapátot. Univerzális eszköz, Safarova pl. jobb, ha nem találkozik vele. ;D

Udinese - Inter

1.5 over

1.30

#5852 január 10, 2014, 15:28:12, csacsa44
2.perc alatt nem lehet tippet választani, csak azért mert tévés meccs, meg is érdemlem.

Errani S./Vinci R.-Babos T./Šafářová L.

Babos T./Šafářová L.  + 1.5 szett

1.83

Hiszek Timiékben, a nyomás nem rajtuk van, ezért vállalom, amit vállalni kell (pl. betonozás).

Minden úgy történt, ahogy azt előzetesen megbeszéltem Timiékkel, le a kalappal előttük. Lehet tenni egyesben is a továbbjutását, úgy tűnik kifosta magából a vírust.  ;D




John Isner    Yen-Hsun Lu v John Isner
1.50
Szolnoki Olaj    Szolnoki Olaj v Cibona
1.32
Döntetlen, vagy Monaco    Montpellier v Monaco
1.20


2.37

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 10, 2014, 04:56:49
Minden úgy történt, ahogy azt előzetesen megbeszéltem Timiékkel, le a kalappal előttük. Lehet tenni egyesben is a továbbjutását, úgy tűnik kifosta magából a vírust.  ;D [/color]
[/b][/i]
De hülye vagy Csacsa! :) :) :) :) :)
Jó poén!!

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 10, 2014, 15:55:06
Szolnoki Olaj    Szolnoki Olaj v Cibona
1.32


Ahogy a jó tippet is meg szoktam köszönni Kagawa mesternek, úgy ezt is meg fogom:  :bash: :crazy:  ;)

#5856 január 11, 2014, 05:40:43, csacsa44
John Isner    Yen-Hsun Lu v John Isner
(Megnyeri a mérkőzést)    11/01/2014    Egyik sem    1.50    
Döntetlen, vagy Monaco    Montpellier v Monaco
(Dupla esély)    10/01/2014    Egyik sem    1.20


1.80

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 10, 2014, 19:45:15
Ahogy a jó tippet is meg szoktam köszönni Kagawa mesternek, úgy ezt is meg fogom:  :bash: :crazy:  ;)

A Szolnoki Olaj -minden, a felületes szemlélő számára ellenkező érvényű benyomás dacára- egyvalamiben tökéletes hasonlóságot mutat Babos Tímeával: tök mindegy, hogy rájuk szavazok, vagy ellenük, úgyis megszopatnak. Mikor egy ízben lazán lenyomták a Partizant (!), majd utána idehaza  lealázta őket a Krka (természetesen mindkétszer a fogadásom ellenében), akkor a magam részéről megfogadtam, hogy örökre kivonulok az Olaj-bizniszből.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 10, 2014, 19:45:15
Ahogy a jó tippet is meg szoktam köszönni Kagawa mesternek, úgy ezt is meg fogom:  :bash: :crazy:  ;)
Sajnos,szinte "törvényszerű"volt az Szolnok veresége!
Túl volt lihegve az esélyessége.

Idézetet írta: nullszaldó Dátum január 10, 2014, 21:00:58
magam részéről megfogadtam, hogy örökre kivonulok az Olaj-bizniszből.

;D

Jól teszed, a mumusokkal le kell számolni.  :beerchug:


Idézetet írta: mikisun Dátum január 10, 2014, 22:02:19
Sajnos,szinte "törvényszerű"volt az Szolnok veresége!
Túl volt lihegve az esélyessége.

Épp úgy, mint a Fucsovics.  :D

Élőben megfogadva 1-1-nél

Vancouver Canucks - St.Louis Blues

St.Louis Blues vagy X


1.40

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 11, 2014, 05:40:14
Élőben megfogadva 1-1-nél

Vancouver Canucks - St.Louis Blues

St.Louis Blues vagy X


1.40


Gratulálok hülye gyerek, fas.ér nem alszol hajnalban.  :bash:  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum január 10, 2014, 19:45:15
Ahogy a jó tippet is meg szoktam köszönni Kagawa mesternek, úgy ezt is meg fogom:  :bash: :crazy:  ;)

Szegény Kagawa annyit tehet erről az eredményről, mint arról, hogy fel kel-e nap vagy sem :D

Nézegetem itt a naplók tömkelegét, és általam nagyra tartott, valóban profi fogadók úgy viselkednek ha egy magyar mérkőzés kerül porondra, mint az egyszeri királyfi mikor találkozik az erdőben a csúf vasorrú banyával.
"- Szia királyfi mijáratban errefelé ahol a madár is ritkán jár-kérdi a csúf banya
- Az öreg királyapám elküldött feleséget keresni, azt mondta már elmúltam harminc nősüljek meg mert másképp nem vehetem át tőle a trónt- így a királyfi.
- és találtál már valakit? -kérdi a csúf banya
- sajnos nem. - sóhajt a királyfi,
- és milyen menyasszonyt szeretnél?
- hát... -bazsajodik el a királyfi- legyen karcsú, sudár, kemény "kerekalma" markomba férő csöcsökkel, kemény kerek popsival, feszes hosszú, combokkal, gyönyörű szőke hajkoronával. Szóval legyen olyan, ha meglátom, a farkam mindjárt kiakarjon ugrani a gatyámból.
- ajjj, ajjj, jajjj, jajj, brühühühü jajj, jajj- kezd el kegyetlenül bőgni, jajveszékelni erre a csúf banya, közben óriási krokodilkönnyeket hullajtva.
- na, mi bajod banya- kérdezi a királyfi
- hiába mondanám, úgysem hinnéd, jajjj, jajj,- folytaja a jajveszékelést.
- na azért csak próbáld meg, hátha elhiszem
- tudnod kell királyfi, hogy én pont egy ilyen gyönyörűséges hercegnő vagyok mint amilyet leírtál
- teeeeee? Na, menjél te a picsába banya, hát olyan ronda vagy, hogy az éhkoppos dögevő sakál is inkább diétára váltana ha veled találkozna.
- na ugye megmondtam,- így a banya - pedig mikor elvarázsolt a gonosz Fapuna boszorka, nagyon gyönyörű voltam, és az volt a baja velem, hogy én tetszettem annak a hercegnek akit ő akart magának. Aj-aj bizony bizony, - sóhajt nagyot szomorúan.
A varázslata úgy szól, hogy csak akkor tudok visszaváltozni gyönyörű hercegnővé, ha találok valakit aki teljesíti három kívánságom.

A királyfi kurvára elkezd gondolkozni, közben le sem veszi a szemét a csúf banyáról, végül is úgy dönt, megpróbálja. Már egy éve hajkurászik magának menyasszonyt, az öreg király is csak baszogatja, hogy miért olyan fatökű, hogy egy pinát se tud magának fogni. Hallott már különböző csodákról, lehet, hogy igazat mond a banya.
- és mi lenne az a három kívánság, te banya?
- az úgy van királyfi, hogy mindig csak a következőt mondhatom meg. Nem olyan nagy dolgok, nem kell megijedned.
- na mond az elsőt
- az első az lenne, hogy ezt a kis rőzsét hazaviszed nekem- mutat a félkocsinyi fára, és már kezdi is pakolni a királyfi hátára.

Szegény királyfinak majd a töke leszakadt, úgy megpakolta a őt a boszi. De még így is csak három fordulóba bírta hazavinni a sok fát.

- mi a második- kérdezte és rogyott le a boszinál egy székre.
- látod ott kint azt a kis kertet, azt kéne felásni- nyomta a kezébe az ásót, és tessékelte kifelé a boszi.
- addig be sem jöhetsz míg nem vagy kész, sajnos így szól a varázslat- szólt még utána az ajtóból.
Már késő, sötét este volt, mikor a királyfi betámolygott, éhesen, szomjasan, csapzottan.
- most menjél el fürdeni, utána adok neked vacsorát- mondta a boszi.
A királyfi szépen megfürdött, megette a vacsorát is ami ugyan elég szar volt, de nagyon éhes volt már. Így szólt
- na te rusnya vén banya mit kell még tennem, hogy megtörjön a varázslat, és egy szép hercegnő legyen belőled?
- hááát, egész éjjel szeretkezned kell velem, és reggelre mire felébredsz hercegnő leszek-mondta kuncogva a banya, és már rángatta is magával a meglepett királyfit az ágyba.
Szegény királyfinak először nem nagyon akart összejönni a dolog, de a banya bevetette minden fuvola tudását, és életet lehelt a királyfiba, többször is az éjszaka folyamán.
Becsületére legyen mondva a királyfinak hajnalig keményen döngette a banyát előröl hátulról, hol így hol úgy. Már pirkadt mikor elaludt.
Mikor egy pár órányi alvás után felébredt, az első gondolata a hercegnő  volt, megfordult, hogy lássa maga mellett.
Hát ott bizony csak a vén vasorrú banya hortyogott kielégült pofával, kitakaródzva. Úgy nézett ki mint egy ezer éves kiszáradt, üres dohányzacskó, csak a hatalmas nagy heftije (orra) mozgott le,s fel, ahogy hortyogott.
Na, a királyfinak elöntötte az agyát a szar, és elkezdte csépelni a banyát ahol érte.
Az meg zsupsz kiugrott az ágyból és azt visítozta:
- mi bajod van, te hülye királyfi,mi bajod van, te hülye királyfi?
- mi bajóóóm? Háát egész nap neked dolgoztam, egész éjjel dugtalak, pedig olyan ronda vagy, hogy más egy bottal sem piszkálna meg, és még azt mondod én vagyok a hülye?
- bizony, bizony hülye vagy, ha harminc évesen hiszel még a csodákba."


Nagyon jó hasonlat volt a vicc, tanulság levonva.  ;D