Bánya

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


szeptember 07, 2010, 12:09:34, csacsa44
Csodálkozom, hogy Gasquet győzelmére még senki nem írt elemzést! Vajon mi lehet az oka?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 06, 2010, 11:36:31
Csodálkozom, hogy Gasquet győzelmére még senki nem írt elemzést! Vajon mi lehet az oka?
1. Nem akarják tőled elvenni a lehetőséget.
2. Monfils jelenlegi formáját nézve azért nem annyira egyértelmű Gasquet győzelme.

...szerintem.

Idézetet írta: rosco Dátum szeptember 06, 2010, 11:40:19
1. Nem akarják tőled elvenni a lehetőséget.
2. Monfils jelenlegi formáját nézve azért nem annyira egyértelmű Gasquet győzelme.

...szerintem.

Egyetértek veled, hogy nem egyértelmű, ilyen meccs nem is nagyon lesz ma. Még Montanes szettje is simán belefér. Meg Mardy szettje. Mindenesetre én Gasquet győzelmét sokkal esélyesebbnek érzem, mint az oda kiosztott 1,75-ös szorzó....

Orosz-Új-Zéland kosárról van esetleg valakinek véleménye? Ha nincs, akkor azt is nyugodtan beírhatja ide. 

Ide mindent be lehet írni, azért van ez a napló, hogy ha netán eszembe / vagy mibe / jut valami, vagy valakinek valami, akkor azt ide nyugodtan beírhatja, ha akarja. Nem biztos, hogy van itt ilyen napló, de ha igen, akkor van. A saját naplómat nem vezetem, viszont kell egy napló, ahová a hozzászólásaimat önfeledten beírhatom, vagy bárki.

Holnap u21-es eb selejtezők utolsó forduló!

Sok jó lehetőséggel, sajnos nem a magyarokra gondoltam.

De ott van pl: Grúz H, Spanyol V, Szlovák H, Angol H, Fehérorosz H.
Várom a véleményeket.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 06, 2010, 11:36:31
Csodálkozom, hogy Gasquet győzelmére még senki nem írt elemzést! Vajon mi lehet az oka?

Olyan Gasquet győzelem lesz mint a huzat, leüti ezt a majmost a francba. Tipsarevic is lazán leütötte csak épp a pontot nem tudta a hálónál befejezni. Szóval ha Gasquet nem lesz valami oltári fos akkor nyerni fog :)

Nem vagyok olyan biztos abban a Gasquet győzelemben.Sőőőt....Nálam az over az alap, könnyen belecsúszhatnak 5 szettesbe is, és szerintem inkább Monfils az esélyes...Nézzük miért:Gasquet nem fog olyan jól szerválni mint Tipsa és a szerb sem ért el semmit sem a nagyon jó adogatásokkal, Monfils pedig jól szervál jelenleg.Tipsa azért nem kapott ki 3 sima szettben mert Monfils megcsinálta a szokásos hülyeségeit.De éles helyzetben nagyon koncentrál.És Gas-nál is ugyanaz a helyzet mint a szerbnél, folyamatosan nyerőket kell ütnie ahhoz hogy pontot nyerjen...Ő meg is tudja csinálni akár, de max 2 szettig....Szval ez nálam ha nem is egyértelmű Monfils győzelem, de mindenképp ő az esélyesebb...

Gasquettel az a baj hogy az élmezőnyből neki a leggyengébb az idegrendszere,ha nem úgy fognak menni a dolgok ahogy azt szeretné(ami azért benne van mert Monfi ha koncentrál hozza az adogatásait),akkor szét fog hullani mint egy kínai váza a betonon! Szerintem Monfils nyer,ha nem is simán.

A női meccseken a Wickmayer oddsokat nem értem,de örülők hogy felvítték mert szerintem meg ő az esélyes!

Kíváncsian várom a Gasquet meccs fejleményeit, aztán a meccs végi gratulációkat se felejtsétek el egymásnak megejteni!  ;D Megyek teszek rá egy kis játékpénzt, meg bezavarom a tippjátékba Gasquet győzelmét...  ;)  :beerchug:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 06, 2010, 12:04:53
Orosz-Új-Zéland kosárról van esetleg valakinek véleménye? Ha nincs, akkor azt is nyugodtan beírhatja ide. 

Se erről, se Gasquetről nincs véleményem, viszont van kedvem nézni egy kis teniszt ma meló után, úgyhogy Veled (Gasquettel) tartok játékpénzileg!

Idézetet írta: söprű Dátum szeptember 06, 2010, 16:53:18
Se erről, se Gasquetről nincs véleményem, viszont van kedvem nézni egy kis teniszt ma meló után, úgyhogy Veled (Gasquettel) tartok játékpénzileg!

Szuper! Akkor sok sikert kívánok!  :beerchug:

Idézetet írta: rosco Dátum szeptember 06, 2010, 11:40:19
2. Monfils jelenlegi formáját nézve azért nem annyira egyértelmű Gasquet győzelme.

...szerintem.
Idézetet írta: patyi Dátum szeptember 06, 2010, 12:54:25
Szval ez nálam ha nem is egyértelmű Monfils győzelem, de mindenképp ő az esélyesebb...
Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 06, 2010, 13:00:36
Szerintem Monfils nyer,ha nem is simán.


Gratulálok Nektek! :great:  :beerchug:


Szurkolok Várda Új-Zéland tippjéért, már csak ez hiányzik neki. Meg is fogom kérdezni tőle, hogy: Várda, ez hiányzott neked?   :D