Vegas Sports

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


március 06, 2024, 13:25:51, Admin
Vegas Sports Infó

Ha bármilyen kérdésed van a Vegas hu sportfogadás részlegével kapcsolatban, azt ebben a témában írd. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Vegas útmutató

Amennyiben van már némi tapasztalatotok a Vegas Sports-nál, akkor nyugodtan lehet értékelni a fogadóirodát:

Vegas Sports értékelés

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

Így ,hogy rendelkezik engedéllyel az itt elért nyereményen után adómentesen felvehető a pénz?

Idézetet írta: Gallyacska Dátum június 30, 2023, 17:41:22Így ,hogy rendelkezik engedéllyel az itt elért nyereményen után adómentesen felvehető a pénz?

Elméletileg igen, ilyen téren nem volt változás.

Csak egy gyors rápillantás, mert egy meccs eredménye érdekel.

Vegasnál ott van live betnél egy thaiföldi férfi tenisz kvali meccs is; tippmixpronál nincs. Szóval elég mélynek tűnik ez alapján, be fogok regisztrálni.

20k depo bónusz 5x forgatással 1,40es oddson. de csak 18 napig!

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 03, 2023, 11:01:5220k depo bónusz 5x forgatással 1,40es oddson. de csak 18 napig!

Nem rossz. Arra viszont figyelni kell, hogy a bónuszt 10 nap alatt kell kiforgatni. Egy próbát megér, úgyis itt a Wimbledon.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 03, 2023, 11:01:5220k depo bónusz 5x forgatással 1,40es oddson. de csak 18 napig!

Most regelnék, a bónuszkódnál kell megadni valamit ehhez?

Bettina a support agent segít, jobb alsó sarok.

Én arra leszek kíváncsi, hány nap alatt korlátoz majd le :D

A befizeteskor kell kivalasztani a legordulo menubol a bonuszt.

Sziasztok,
A Vegas-nál van-e  "cashout" funkció ?
köszi a választ .

Idézetet írta: csaba77_ Dátum július 03, 2023, 19:06:30Sziasztok,
A Vegas-nál van-e  "cashout" funkció ?
köszi a választ .

Nincs.

Valaki esetleg tudja, hogy mit számolnak bele a forgatásba? Élő fogadás nem játszik? Már 4 élő fogadásnál járok magasabb oddsal, de egyik se számított bele a forgatásba...

Vagy közben még arra gondolok, hogy ha a befizetését elbukja az ember, akkor csak azzal tud tovább forgatni, ha újból befizet és azzal játszik tovább? Nem értem, chaten meg semmit se tud róla mondani a tag. :)

Idézetet írta: pestigabo Dátum július 03, 2023, 21:17:37Valaki esetleg tudja, hogy mit számolnak bele a forgatásba? Élő fogadás nem játszik? Már 4 élő fogadásnál járok magasabb oddsal, de egyik se számított bele a forgatásba...

Kiértékelték már az élőfogadásaidat? Csak élőt tettem eddig és ami min. 1,40 felett volt, azt kiértékelés után beleszámították a forgatásba.

Idézetet írta: Latzka Dátum július 03, 2023, 21:43:49Kiértékelték már az élőfogadásaidat? Csak élőt tettem eddig és ami min. 1,40 felett volt, azt kiértékelés után beleszámították a forgatásba.

Befizettem a 20.000-et.
Első fogadás vesztes volt, így a valódi egyenleg elfogyott, ezután jött a bónuszösszeg. Azóta tettem 3-4 élő fogadást teniszre, pingpongra (mindegyiket 20.000-es téttel) és 37.800 Ft-on van a bónuszösszegem. Eközben a 100.000 Ft-os megforgatandó összegből 80.000 Ft. van hátra.. Az utolsó fogadásaimnál nem mozdult semmit se lefele.