Lajoska tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Gönczistem vagy Betmátrix?

martingél, miaz?
2 (8.3%)
ezek könyvet is írtak?
3 (12.5%)
Gönczistem
3 (12.5%)
Betmátrix
0 (0%)
ezittegy buli
16 (66.7%)

Összes szavazó: 24

Szavazás lezárva: július 26, 2015, 14:38:14






https://www.youtube.com/watch?v=kqyA7dZBn_8&list=PLBB8D7FFC59B5F4B5&index=12
újabb agymosás a részemről
írja be nyugodtan bárki, mikor adták ezt utoljára a bármelyik magyar médiában

https://www.youtube.com/watch?v=tnMShwXOync
dobok be mégegy agymosást azért, ezt se terítik ki sehol
Knappnak extra feladat lesz Raffayval vitatkozni majd:-)

Nem akarok nagy vitába szállni veled, csak nem az üzenete miatt nincs a médiában az ilyesmi, hanem mert nem érdekel nagy réteget. Ha annyira titkos gondolatok lennének, a Youtube-ra sem kerülhetnének fel. Egész egyszerűen arról van szó, hogy a tömeget az érdekli, ha valaki pörgeti a faszát, vagy hatalmasra nőtt a segge a csajnak, és mellé tök hülye módjára, reality szerűen taknyosra hányja magát. A mai világ embere nem érdeklődik a magvas gondolatok iránt, és nem azért amit erre majd írni fogsz, hogy agymossák őket. A kereslet alakította ki a kínálatot, amibe egy összeesküvés-elmélet függő, belelát sok mindent, de pusztán arról van szó, hogy a kibasszott Barátok közt már a 172. millió részénél jár, mert arra van igény.

Idézetet írta: TiB Dátum július 13, 2016, 14:44:21
Nem akarok nagy vitába szállni veled, csak nem az üzenete miatt nincs a médiában az ilyesmi, hanem mert nem érdekel nagy réteget. Ha annyira titkos gondolatok lennének, a Youtube-ra sem kerülhetnének fel. Egész egyszerűen arról van szó, hogy a tömeget az érdekli, ha valaki pörgeti a faszát, vagy hatalmasra nőtt a segge a csajnak, és mellé tök hülye módjára, reality szerűen taknyosra hányja magát. A mai világ embere nem érdeklődik a magvas gondolatok iránt, és nem azért amit erre majd írni fogsz, hogy agymossák őket. A kereslet alakította ki a kínálatot, amibe egy összeesküvés-elmélet függő, belelát sok mindent, de pusztán arról van szó, hogy a kibasszott Barátok közt már a 172. millió részénél jár, mert arra van igény.

És Ghastly-val reméljük, hogy még legalább 172 millió rész van hátra  ;D

Idézetet írta: TiB Dátum július 13, 2016, 14:44:21
Nem akarok nagy vitába szállni veled, csak nem az üzenete miatt nincs a médiában az ilyesmi, hanem mert nem érdekel nagy réteget. Ha annyira titkos gondolatok lennének, a Youtube-ra sem kerülhetnének fel. Egész egyszerűen arról van szó, hogy a tömeget az érdekli, ha valaki pörgeti a faszát, vagy hatalmasra nőtt a segge a csajnak, és mellé tök hülye módjára, reality szerűen taknyosra hányja magát. A mai világ embere nem érdeklődik a magvas gondolatok iránt, és nem azért amit erre majd írni fogsz, hogy agymossák őket. A kereslet alakította ki a kínálatot, amibe egy összeesküvés-elmélet függő, belelát sok mindent, de pusztán arról van szó, hogy a kibasszott Barátok közt már a 172. millió részénél jár, mert arra van igény.
én a barátokat is nézem néha:-)
egyébként meg épp a főáram ellen megyek picit, mert van akit érdekel azért...
ez olyan ha senki nem venne vacak árut a hypermarketben, elobb-utobb jo minoség lenne.
de ha jo a gagyi, hát tessék, igy van ez mindenféle szinten
pl izlandon talán az egyik legmagasabb az iskolázottság, 2008-ban az államcsod után virulnak szépen, nem hulyék ok
magyarok se azok, de trágyadomb amit a média terít, és egyre jobban az lesz sajnos

egébként Knappnak uzenem, Drábik azt szokja emlegetni, hogy nyugodtan beperelheti bárki, tudja bizonyítani az állításait

Idézetet írta: TiB Dátum július 13, 2016, 14:44:21
. A mai világ embere nem érdeklődik a magvas gondolatok iránt, és nem azért amit erre majd írni fogsz, hogy agymossák őket.
Azért mert annyi az impulzus (x telefonálás, x kilométer utazás, x reklám, x mobil cuccok, hogy szellemileg le van fárszatva, talám éppen ez a lényeg hogy ugy menj az utcán hogy fel se nézz - helyette a smartphone-t nézd.

Idézetet írta: afrikailajos Dátum július 13, 2016, 15:31:49
Azért mert annyi az impulzus (x telefonálás, x kilométer utazás, x reklám, x mobil cuccok, hogy szellemileg le van fárszatva, talám éppen ez a lényeg hogy ugy menj az utcán hogy fel se nézz - helyette a smartphone-t nézd.
meg ugy kell tálalni ahogy van:
megkérek 7-800 millió embert fogy fotózkodjon le ott ahol vagy amit a lehetoségei szertin a legjobban szeret....az mondanák na persze
helyette kiatlálják hogy SZELFI :-) máris megy a dolog:-)

Idézetet írta: afrikailajos Dátum július 13, 2016, 15:33:32
meg ugy kell tálalni ahogy van:
megkérek 7-800 millió embert fogy fotózkodjon le ott ahol vagy amit a lehetoségei szertin a legjobban szeret....az mondanák na persze
helyette kiatlálják hogy SZELFI :-) máris megy a dolog:-)

Az embereknek közléskényszerűk van, szerintem az elsőre is rácuppantak volna. Mindenki egyéniség(nek hiszi magát), és ezt mindenki meg is akarja mutatni a világnak. Persze fekszik ez azoknak, akikre te gondolsz, és ezért könnyen is irányítják a csordát. De a kétbites idézet megosztók, picsa vagy mellizom fotóval, elismerésre vágynak, egy olyan dolog miatt, amit a természet ad, ez a Facebook előtt is így volt. Én emlékszem az analóg világból még az élőlájkos módszerekre, amitől dagadt az egó. Szóval én úgy látom, hogy az egész ott elbaszódott, amikor lejöttünk a fáról. Ott kellett volna maradnunk.

Idézetet írta: TiB Dátum július 13, 2016, 15:53:41
Az embereknek közléskényszerűk van, szerintem az elsőre is rácuppantak volna. Mindenki egyéniség(nek hiszi magát), és ezt mindenki meg is akarja mutatni a világnak. Persze fekszik ez azoknak, akikre te gondolsz, és ezért könnyen is irányítják a csordát. De a kétbites idézet megosztók, picsa vagy mellizom fotóval, elismerésre vágynak, egy olyan dolog miatt, amit a természet ad, ez a Facebook előtt is így volt. Én emlékszem az analóg világból még az élőlájkos módszerekre, amitől dagadt az egó. Szóval én úgy látom, hogy az egész ott elbaszódott, amikor lejöttünk a fáról. Ott kellett volna maradnunk.
tomasz ott maradt, a fán
Fántomasz, ha érted :-)

https://www.youtube.com/watch?v=KLSxIFdME54
ezt is csak saját  felelősségre nézzétek
kedvenc szövegíróm