Betfair lóverseny

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hi!
Azt hogyan lehet előre beállítani, hogy pl. kezdéskor egy ló adds-a 3.5 de én csak akkor akarok fogadást kötni amikor lemegy mondjuk 1.5-re?
Már próbáltam párszor de mindig csak a kezdőn kötött.
Lehetséges ez vagy csak egy szép álom? 

Szerintem ezt úgy lehet, hogy rámész a fogadásra és mikor megteszed akkor módosítod az odds-ot annyira amin fogadni szeretnél, ezt kiteszi a piacra és ha valaki megveszi akkor meg is tetted. Én így gondolom.

Idézetet írta: liticarb Dátum november 11, 2011, 11:58:27
Szerintem ezt úgy lehet, hogy rámész a fogadásra és mikor megteszed akkor módosítod az odds-ot annyira amin fogadni szeretnél, ezt kiteszi a piacra és ha valaki megveszi akkor meg is tetted. Én így gondolom.

Igen ezt én is így gondoltam de nálam nem így műxik, amikor egy kiválasztott odds-ot leviszek a negyedére beírom a tétet katt a "please bets-re" akkor vissza ugrik az eredeti szorzóra és úgy köti meg a fogadást.

Mennyire számít, hogy ki a zsoké?
Másfél óra múlva kezdődik egy verseny, elkezdtem nézegetni a lovak és zsokék statjait.
A futam a következő: Leicester - 2m Juv Hrd ... Arra már rájöttem, hogy a 2m az 2 mérföld, a Hrd pedig, hogy akadály is lesz. A Juv az passz.

Mellékeltem a pacikat.

Reyamour nevezetű lónak eddig 3 versenye volt, abból a legutóbbit megnyerte épp ilyen távon és akadályok voltak ott is. Pontosabban az 2m1f volt. A zsokéja Wayne Hutchinson akinek 12%-os győzelmi mutatója van, hurdle versenyeknél 1839-ből 201-et nyert meg.

So is She... 31 versenye volt, 3-at nyert meg, legutóbb ő is nyert ezen a távon , akadályok is voltak. A másik ilyen versenyén 2. lett. Ez lesz a 3. ilyen 2m Hrd versenye. A zsokéja Gerard Tumelty, ő volt a másik két futamán is. Tumelty legutóbb épp ezzel a lóval tudott nyerni.

Miss Tique...két versenyen indult, egyet megnyert (2m Hrd), viszont ez júniusban volt, azóta nem is volt versenyen (legalább is a stat szerint). A zsokéja Aidan Coleman akinek elég jó mutatói vannak.

Schism...nem indult még Hrd futamon és legutóbb októberben versenyzett. A zsokéja A. P. Mccoy aki 10450 futamból 2585-öt megnyert...

Na és most jutottunk el oda, hogy miért kérdeztem, hogy mennyire fontos a zsoké... Nekem ez a Schism ló egyáltalán nem tűnik ütősnek a többiekhez képest mégis a 2. favorit. A zsokéja viszont kb a legjobb a 4 felsorolt közül, legrutinosabb és az a 25%-os győzelmi mutató nem semmi.

Szerintem e-közül a 4 ló közül kerül majd ki a győztes. Helyre (1-3) teszem majd "So is She"-t, nekem ő tűnik a legjobbnak. Erre az odds 2.1

Full kezdő vagyok a lóversenyfogadásban, ezt is csak min téttel teszem. Igazából azt se tudom mit kellene megvizsgálni stb.

Hali! En sem ertek a lovakhoz.Az biztos,hogy en mindegyiket tennem,majd liveban menne a lay,hogy legyen kis haszon.
Okosabbat nem tudok. ::)

Idézetet írta: Cesc18 Dátum december 01, 2011, 12:42:34
Mennyire számít, hogy ki a zsoké?
Másfél óra múlva kezdődik egy verseny, elkezdtem nézegetni a lovak és zsokék statjait.
A futam a következő: Leicester - 2m Juv Hrd ... Arra már rájöttem, hogy a 2m az 2 mérföld, a Hrd pedig, hogy akadály is lesz. A Juv az passz.

Mellékeltem a pacikat.

Reyamour nevezetű lónak eddig 3 versenye volt, abból a legutóbbit megnyerte épp ilyen távon és akadályok voltak ott is. Pontosabban az 2m1f volt. A zsokéja Wayne Hutchinson akinek 12%-os győzelmi mutatója van, hurdle versenyeknél 1839-ből 201-et nyert meg.

So is She... 31 versenye volt, 3-at nyert meg, legutóbb ő is nyert ezen a távon , akadályok is voltak. A másik ilyen versenyén 2. lett. Ez lesz a 3. ilyen 2m Hrd versenye. A zsokéja Gerard Tumelty, ő volt a másik két futamán is. Tumelty legutóbb épp ezzel a lóval tudott nyerni.

Miss Tique...két versenyen indult, egyet megnyert (2m Hrd), viszont ez júniusban volt, azóta nem is volt versenyen (legalább is a stat szerint). A zsokéja Aidan Coleman akinek elég jó mutatói vannak.

Schism...nem indult még Hrd futamon és legutóbb októberben versenyzett. A zsokéja A. P. Mccoy aki 10450 futamból 2585-öt megnyert...

Na és most jutottunk el oda, hogy miért kérdeztem, hogy mennyire fontos a zsoké... Nekem ez a Schism ló egyáltalán nem tűnik ütősnek a többiekhez képest mégis a 2. favorit. A zsokéja viszont kb a legjobb a 4 felsorolt közül, legrutinosabb és az a 25%-os győzelmi mutató nem semmi.

Szerintem e-közül a 4 ló közül kerül majd ki a győztes. Helyre (1-3) teszem majd "So is She"-t, nekem ő tűnik a legjobbnak. Erre az odds 2.1

Full kezdő vagyok a lóversenyfogadásban, ezt is csak min téttel teszem. Igazából azt se tudom mit kellene megvizsgálni stb.

Valaki tudja esetleg, hogy statoknál a 4yo+ és a 2yo az mit jelent?

Idézetet írta: Cesc18 Dátum december 05, 2011, 13:11:45
Valaki tudja esetleg, hogy statoknál a 4yo+ és a 2yo az mit jelent?

4 évnél idősebb
2 éves

Mi lett a verseny eredménye Cesc?

Nyert Schism, McCoy-al a nyeregben...

Cesc, a juv az juvenile-t jelent, tehát a 2m hrd juv röviden: 2 mérföld, akadályverseny a fiatal lovaknak. Nem csak az jelent egyébként sokat, hogy ki a zsoké (mint pld. McCoy az akadályverseny, vagy pld. Dettori a galoppon ász), hanem érdemes a trénert is nézni, hány lovat treníroz aznap, milyenek vele az eredményei stb. Aztán ott van még, hogy a paci hogyan viszonyul a távokhoz, van aki rövid távon fut jól, van amelyik jobban szereti a hosszabb versenyeket...
Egyszóval igen bonyolult tudomány ez.  :cya:

actworld köszi!

csacsi1899 Schism nyert, de az én lovam is bejött a 3-ba, sőt a még 2-es odds körül elkaptam Schismet is., amúgy már ő volt a favorit az indulás előtt. Megfordultak az oddsok...

misk@ köszi az infót. Lenne kedved esetleg részletesebben is beszélgetni itt a topikban vagy bárhol lóversenyfogadásról? Olyan embert keresek akinek van tapasztalat és tud segíteni abban, hogy mit nézzek stb. Ha igen, akkor tennék fel pár kérdést majd...

Az elmúlt 3-4 napban kezdtem el foglalkozni az egésszel. Jól indult, mert 17$-t szépen feltornáztam egészen 95-ig, úgy hogy 4-10$ között mozgott a tétem. Arra jöttem rá, hogy a hosszútávokra érdemes fogadni. Bár gondolom ez nem nagy felfedezés. Nekem ott igen szépen jöttek a tippek. Győztesre sem igazán éri meg tenni, sokkal inkább arra, hogy 1-2 1-3 között végez. Úgy durván 100 versenyre fogadtam, és tényleg elég fontos a zsoké. Volt olyan amikor látszódott, hogy piszok erős a ló, csak épp az akadályokat vették folyamatosan rosszul. McCoyra kb. 10* fogadtam abból egyszer ment el, de akkor tényleg nem ment túl jó lóval. De amikor ott van a 3-4 esélyes között akkor nem kicsit éri meg rátenni hogy a 3-ban végez, és szinte mindig 1.8 feletti oddson tudtam tenni. Igazából én csak azt néztem, hogy melyik ló milyen az adott távon. A trénert egyszer sem vizsgáltam meg, a zsokékat viszont igen. Általában sikerült jó lóra tenni.

A mai napon sikerült nulláznom magam, viszont tudom, hogy miért... 1, túlságosan sok futamra fogadtam, egyszerűen nem bírtam várni a következőig, folyamatosan toltam. 2, volt, hogy tétet emeltem, pedig pont most nem kellett volna. 3, szinte alig volt erős tippem mégis fogadtam 4, sok esetben még a statot sem vizsgáltam meg.

Amíg fegyelmezetten játszottam addig semmi gond nem volt, szépen növekedett a bankom. Szóval szerintem újra belevágok majd egy kisebb összeggel és megpróbálom feltornázni.

A zsokék adataira hol lehet rákeresni?


Köszi, hasznos oldal.
A Flat, Flat Turf, Flat AW és a Jumps mit jelentenek?

Az 2NDS, 3RDS, 4THS oszlopok azt jelentik, hogy ennyiszer voltak 2. 3. 4. helyezettek?
A "£1 STAKE" oszlopban vannak + és - előjelű számok, azok mit jelentenek?

Cesc, semmi gond, dobjuk fel a topikot, de nekem sajnos nem túl sok időm lesz januárig, utána próbálok aktívabb lenni. Egyébként én már több, mint egy éve tanulom az ipart, számtalan stratégiát kipróbáltam, elolvastam, de úgy érzem, hogy tanácstalanabb vagyok, mint egy éve... majd privátban átdobom egy-két oldal címét, ott érdemes okulni. Jövőre az a célom, hogy a lovak/zsokék/trénerek mintái helyett a fogadási piacokat kövessem, aszerint tegyem a téteket, ugyanis messze nem a foci a legbundásabb sportág  :-X

Oldsmuggler: így van, ennyiszer voltak helyezettek. Az egyfontos oszlop az egyik legfontosabb infó: azt jelzi, ha minden alkalommal 1 fontot teszel a lóra/zsokéra, akkor ennyi profitod/veszteséged lenne. Magyarán Level stake profit.

flat: galopp
flat turf: füves galopp
flat AW: műfüves galopp
Jumps: ugratás