Foci-vb 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri meg a 2022-es foci-vb-t?

Brazília
36 (40.9%)
Franciaország
16 (18.2%)
Argentína
13 (14.8%)
Portugália
2 (2.3%)
Anglia
9 (10.2%)
Hollandia
3 (3.4%)
Horvátország
2 (2.3%)
Marokkó
7 (8%)

Összes szavazó: 86

Szavazás lezárva: december 09, 2022, 10:13:31

Idézetet írta: lazanyja Dátum november 20, 2022, 21:42:41Irán meg top 20-as! :)

Az komoly.  ;D


Neuer, van Dijk, Kane sarga lapos fogadasokat kivettek a kinalatbol. Beprobaltam volna, hogy tenyleg megmerik-e huzni, de hat az irodak egy lepessel elottem jarnak (most is).

Hulyesegnek tartom ezt a karszalagos felhajtast, de a terdepeles is nagy divat volt...

Szvsz jobb lenne, ha 90 perc futballt latnank, ha mar VB van.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum november 20, 2022, 22:48:24Az komoly.  ;D


Neuer, van Dijk, Kane sarga lapos fogadasokat kivettek a kinalatbol. Beprobaltam volna, hogy tenyleg megmerik-e huzni, de hat az irodak egy lepessel elottem jarnak (most is).

Hulyesegnek tartom ezt a karszalagos felhajtast, de a terdepeles is nagy divat volt...

Szvsz jobb lenne, ha 90 perc futballt latnank, ha mar VB van.


Miért???  A szivárványos karszalagért automatikus sárga kártya jár???

Ecuadortól láttunk kis focit a 2. (3.)  gólig, de ez olyan volt, mintha egy NB1-es csapat játszik egy amatőrrel (kivéve Fradi-Iváncsa).  :D

Kaphatott volna ennél jobb reklámot a sör?  ???

Idézetet írta: TiB Dátum november 21, 2022, 08:52:40Kaphatott volna ennél jobb reklámot a sör?  ???


Végül nem lesz semmi a karszalagos témából (és a sárga lapokból sem), mert a FIFA bepucsított Katarnak.  8)

https://444.hu/foci/2022/11/21/kane-egybol-sarga-lappal-inditana-ezert-nem-lesz-szivarvanyszinu-a-karszalagja

Abból a szempontból nekem érdekes a sztori, hogy a FIFA az egyenlőséget hirdeti, ilyen reklámokat is forgattak, de ha elmegyünk Katarba, akkor az már más, mert ők adják a pénzt.  ;D  ;D  Teljesen mindegy amúgy, hogy kik mellett akartak kiállni, lehettek volna ezek a szibériai poloskák is, ha Katar úgy ítéli meg, akkor nem tehetik, FIFA pedig azt mondja, oké, mert Infantinonak is van háza Katarban.  ;D


Az a bajom, hogy simán szurkolnék a buzibarát térdeplős angolok ellen, de most szurkoljak az irániaknak, akik verik, meg elnyomva tartják a nőket. Inkább behúzom 6.00-szorzón a piros lapot, aztán szurkolok a brazil sporinak, hogy jöjjön neki az inger.  ;D

Térdepelni fognak az angolok a nyitómérkőzésükön

Gareth Southgate megerősítette, hogy az Irán elleni mérkőzés előtt játékosai térdepelni fognak.


Vissza lehet M4-en nézni a meccseket? (hol?)


Fel nem fogom, ez Maguire hogy lehet kezdo egy angol valogatottban..

Tudom, hogy Iránt nem lehet összehasonlítani a mi aranylábú fiainkkal, de valamilyen szinten azért ez a meccs is azt mutatja, hogy mégis lehet abban valami, hogy az angolok nem vették 100%-ig komolyan a Nemzetek Ligáját.

És bár még van néhány perc a mérkőzésből, de egyre nagyobb az esélye, hogy ezúttal sem fog bejönni a 2-0-ás angol tippem.

Idézetet írta: HT Dátum november 21, 2022, 16:08:22Tudom, hogy Iránt nem lehet összehasonlítani a mi aranylábú fiainkkal, de valamilyen szinten azért ez a meccs is azt mutatja, hogy mégis lehet abban valami, hogy az angolok nem vették 100%-ig komolyan a Nemzetek Ligáját.

És bár még van néhány perc a mérkőzésből, de egyre nagyobb az esélye, hogy ezúttal sem fog bejönni a 2-0-ás angol tippem.

Vagy mi 10-2-re vernénk Iránt  ;D

Szerencséjük volt az angoloknak, ha nem rúgnak 6 gólt, simán kikaptak volna.