TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Köszi,hogy szóltál. 10K-val megkínáltak engem is.

Akkor Ti komolyabban toljátok, mint én.  ;) Nálam 2K ez az összeg. De örülök, h van ilyen. Remélem a VB idején is lesznek hasonló meglepik...  ::)

Nekem ujfent nem adtak, hogy szarjanak sünt :DD

Ti mennyit fogadtok itt, hogy ilyen promók jönnek? Én szerintem még sose kaptam semmit, mondjuk minimális, amit itt rakok.

Idézetet írta: Carpeks Dátum október 23, 2022, 11:12:08Ti mennyit fogadtok itt, hogy ilyen promók jönnek? Én szerintem még sose kaptam semmit, mondjuk minimális, amit itt rakok.

Változó, de 25 legalább havonta. A 6+ gólszám a legjobb itt,meg a a crazy combók(4 fix+6/3-4-5).

Én csak 1 ezrest kaptam.

Nekem is 2000 jött, mondjuk én nem csak befizetek, de veszek is ki havonta 2x-3x.

Idézetet írta: Carpeks Dátum október 23, 2022, 11:12:08Ti mennyit fogadtok itt, hogy ilyen promók jönnek? Én szerintem még sose kaptam semmit, mondjuk minimális, amit itt rakok.
Nekem 2000-es befizetési ajánlat jött. 15-20 ezret ellövöldözök itt havonta. Amúgy a foci X oddsai sokszor jobbak, mint más irodánál. Tavaly EB kezdetén volt 5000 ingyen pénz, befizetés nélkül, sztem most is lesz hasonló.

Ritkák a bónuszok az elején több volt mikor indult.Mondjuk én szinte folyamatosan játszok rajta.Talán azért mert tudat alatt jobban bízok benne mint a többi irodában és itt veszek luxort,lottót és náha góltotót is játszom.Engem is egy ezressel dobtak meg amivel nyertem is,de tegnap felraktam a nyereményt és az Atleticó meccsen el is buktam.De fejlődik az iroda gyorsabbak lettek,élő kötvetítések is vannak és a maga módján a többi irodához viszonyítva nem is olyan rossz,sőt kezd velük lépést tartani.

Hogy mekkora rakás fos még mindig ez az oldal.


"Még ha kellően önkritikusak is vagyunk, akkor is el tudjuk mondani, hogy az online sportfogadás piacán a nagy nemzetközi szereplők jelenléte ellenére piacvezetők tudtunk maradni. A stratégiai célunk az, hogy megőrizzük a vezető szerepünket a sportfogadások piacán. Ehhez három kiemelt fejlesztésre van szükségünk. Az egyik a TippmixPRO honlapunk megújítása, "

De ha összeáll, jan.01-től lehet szar is.. (Hofi)

Idézetet írta: bitang Dátum november 12, 2022, 15:45:57Hogy mekkora rakás fos még mindig ez az oldal.


"Még ha kellően önkritikusak is vagyunk, akkor is el tudjuk mondani, hogy az online sportfogadás piacán a nagy nemzetközi szereplők jelenléte ellenére piacvezetők tudtunk maradni. A stratégiai célunk az, hogy megőrizzük a vezető szerepünket a sportfogadások piacán. Ehhez három kiemelt fejlesztésre van szükségünk. Az egyik a TippmixPRO honlapunk megújítása, "

De ha összeáll, jan.01-től lehet szar is.. (Hofi)

Olvasom amiket irnak itt is meg facebookon is a pro-ról,nem játszok itt gyakran havi egyszer kétszer,de nekem sohasem volt semmi bajom,mindig működött az oldal,mindent megtudtam tenni élőben is és prematch is és a kifizetéssel se volt bajom soha

Ennek őszintén örülök. Nálam hétvégén az élő rész katasztrófa. Főleg ha védeni akarok  vagy menteni a menthetőt.

Az új játékosokra vonatkozó promójukban írják:
Fogadj 1-es kötésben ...

Én ne tudom, de vagy kötésben fogadok, vagy singleben, de így érdekesen hangzik számomra  :D


Idézetet írta: oakland23 Dátum november 13, 2022, 10:57:37Az új játékosokra vonatkozó promójukban írják:
Fogadj 1-es kötésben ...

Én ne tudom, de vagy kötésben fogadok, vagy singleben, de így érdekesen hangzik számomra  :D


Azért kötés mert a mérkőzés végéig lekötve marad a pénzed,ha jó tippet tettél kapod rá a kamatot ha nem az állambácsi benyelte... :redchug:

Felébredtek...

Fogadjak 20.000-ért vasárnap éjfélig és kapok 10.000 bónuszt.


Van egy sorsolásos promó is, elég kicsi az esély bármit is nyerni....