Bet365 - Heti 3.000 HUF!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bet365 - Heti 3.000 HUF!

A feladat egyszerű, s mi több a részvétel teljesen INGYENES!

Heti nyeremény: 3.000 HUF!

S ami a legjobb, hogy a 3.000 Forintot a Skrillen keresztül küldjük, így nincs semmilyen követelmény, bármikor igényelheted.

Mit kell tenned?

1. Regisztrálj általunk a Bet365 fogadóirodához.
2. Fizess be minimum 1.500 Forintot, s tegyél meg egy fogadást minimum 500 Forintos téttel!
3. Küldj egy e-mailt a [email protected] címre, melyben a következőket írd:

"Követelmények teljesítve!
Sportfogadas.org fórumos felhasználónév: ....
bet365 azonosító/felhasználónév: ....."


Hetente, a követelményeket teljesítők közül kiválasztunk egy nyertest, akit 3.000 Forinttal jutalmazunk.

Részvételi feltételek:

1. A részvétel ezen promócióban teljesen INGYENES
2. Csak azon személyek vehetnek részt, illetve részesülhetnek a nyereményben, akik általunk regisztráltak a Bet365 fogadóirodához, a promóció ideje alatt. Regisztrálj ITT
3. A nyeremény átvételéhez szükséged van egy Skrilles számlára, amelyet ITT nyithatsz.
4. Ez a promóció csak az új Bet365 kliensekre érvényes, akik eddig nem rendelkeztek hasonló számlával.
5. Csak azon személyek részesülhetnek nyereményben akik teljesítették a feltételeket: Regisztráció + Befizetés + Fogadás + E-mail
6. A nyerteseket értesítjük e-mail-ben, a kötelező ellenőrzések után!
7. A promócióra jelentkezni (e-mail küldeni) Hétfő 0:00-tól Vasárnap 23:59-ig lehetséges
8. Promóció időtartama: 2013 Július 1-28

Ezt a promóciót a Sportfogadas.org szervezi, így nincs semmilyen kikötés, a Bet365 által felajánlott bónuszokkal kapcsolatban.
Nyugodtan igényelheted a 15.000 Forintos kezdőbónuszt, illetve a mobilbónuszt is.


Készülj fel az új szezonra! Szerezz egy kis tőkét! Sok sikert mindenkinek!
:beerchug:

Kivancsi vagyok, hogy kinek nincs meg bet365 szamlaja  ;D ;D

Idézetet írta: borgosh Dátum július 03, 2013, 13:36:46
Kivancsi vagyok, hogy kinek nincs meg bet365 szamlaja  ;D ;D

Miért, mindenkinek van Suzukija?  ;D

Meg szeretném kérdezni, hogy ehhez az ajánlathoz a regisztrációnál kell valamit beírnom a "bónusz/ajánló kód" mezőbe? Egyáltalán, ez mire való?


Idézetet írta: borgosh Dátum július 03, 2013, 13:36:46
Kivancsi vagyok, hogy kinek nincs meg bet365 szamlaja  ;D ;D

Nekem elsőre anyósom jutott eszembe...

De ő nem csak ez miatt. hehe

Az elküldött levélre kellene valamilyen, a beérkezést nyugtázó választ kapnom?

Nem jön automata válasz rá.

Idézetet írta: Assassin Dátum július 19, 2013, 14:36:58
Az elküldött levélre kellene valamilyen, a beérkezést nyugtázó választ kapnom?

Ha valóban általunk regisztráltál, akkor szerencsés 3.000 Forint gazdája vagy.  :ok:

Igyekeztem mindent a leirtak szerint csinálni. De még mindig nem kaptam semmilyen visszajelzést sem...

Idézetet írta: Assassin Dátum július 23, 2013, 12:04:49
Igyekeztem mindent a leirtak szerint csinálni. De még mindig nem kaptam semmilyen visszajelzést sem...

A türelem rózsát terem...

Megköszönöm a válaszokat, és a bónuszt is, amit végül rendben megkaptam.

Ha lenne skrill számlám akkor én is is általatok regiznék. De sajnos én olyan  :crazy: vagyok, hogy Nem értem a skrill számla mûködését. Küldenek egy kártyát postán? Na Meg AZ angolom eléggé pórias  :redchug:

Idézetet írta: akran Dátum augusztus 02, 2013, 09:22:44
Ha lenne skrill számlám akkor én is is általatok regiznék. De sajnos én olyan  :crazy: vagyok, hogy Nem értem a skrill számla mûködését. Küldenek egy kártyát postán? Na Meg AZ angolom eléggé pórias  :redchug:

Skrillt is nyithatsz a sportfogadas.org-on keresztül!  ;)
Az első fogadóirodai befizetésedre legalább kapnál 20% visszatérítést, azaz kb. 3000 ft-ot, ha a bet365 kezdőbónuszával indulsz...

A skrill-hez nem feltétlenül kell bakkártyát kérned, sőt, ha nincs jelentős forgalmad, nem is éri meg.

Ez a netes "pénztárca" lényegében olyan, mint egy normál folyószámla.
Utalhatsz rá a saját bankszámládról, feltöltheted bármilyen bankkártyáddal, fogadhatsz pénzt más skrill számlákról (ismerősöktől és irodáktól) és természetesen fordított irányban is működnek ezek a tranzakciók.

Ha problémád van az angollal, akkor egyrészt most fejlesztheted a tudásodat, másrészt kapsz segítséget az itteni fórumon!  ;)


Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 02, 2013, 10:39:08
Skrillt is nyithatsz a sportfogadas.org-on keresztül!  ;)
Az első fogadóirodai befizetésedre legalább kapnál 20% visszatérítést, azaz kb. 3000 ft-ot, ha a bet365 kezdőbónuszával indulsz...

A skrill-hez nem feltétlenül kell bakkártyát kérned, sőt, ha nincs jelentős forgalmad, nem is éri meg.

Ez a netes "pénztárca" lényegében olyan, mint egy normál folyószámla.
Utalhatsz rá a saját bankszámládról, feltöltheted bármilyen bankkártyáddal, fogadhatsz pénzt más skrill számlákról (ismerősöktől és irodáktól) és természetesen fordított irányban is működnek ezek a tranzakciók.

Ha problémád van az angollal, akkor egyrészt most fejlesztheted a tudásodat, másrészt kapsz segítséget az itteni fórumon!  ;)


Szuper. Köszönöm. Akkor jövőhéten lehet, hogy neki is indulok ennek a Skrilles és Bet365-ös témának  :great: