Unibet - Nyerj a kézilabda-válogatottal!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Unibet - Nyerj a kézilabda-válogatottal!

Szurkolj, és nyerj az Európa-bajnokság alatt!
Azt gondolod, hogy te értesz a legjobban a kézilabdához? Nyerj minél magasabb szorzón és nyerj készpénzt, bónuszt vagy ingyen pörgetést!

Nyiss számlát az Unibetnél IDE kattintva, majd iratkozz fel a promócióra és helyezz el legalább egy fogadást 500 Ft értékben, hogy részt vehess a nyereményjátékon.

Bármilyen sportágon fogadhatsz, mérkőzés előtt vagy élőben, de a szelvényeden legalább egy kézilabda eseménynek szerepelnie kell.

Nyeremények:
1. hely           20 000Ft készpénz
2. hely           10 000Ft készpénz
3. hely           5000Ft készpénz
4-10. hely     3000Ft bónusz
11-20. hely   20db Starburst ingyen pörgetés

Részvételi feltételek:
- A promócióban való részvételhez fel kell iratkoznod.
- A promócióban csak mérkőzés előtti nyertes fogadások vesznek részt.
- A promócióba csak a minimum 500Ft értékű fogadások számítanak bele.
- A promócióban a január 10-én 00:01 után elhelyezett fogadások számítanak bele, amelyek január 26-án 23:59-ig lezárulnak.
- Egyszeri és többszörös, élő és mérkőzés előtti fogadások és mobil fogadások is beleszámítanak a promócióba. amennyiben legalább egy kézilabda fogadást tartalmaznak.
- A legmagasabb oddszon nyerő játékosok részesülnek a nyereményből.
- A bónusz aktiválásához a bónuszt el kell fogadni a Számlám, Bónuszajánlatok menüben.
- A bónusz elfogadására 30 nap áll rendelkezésedre majd újabb 30 nap a megforgatásra.
- A bónusz összegét 1x kell megforgatni sportfogadáson, 25-ször a Kaszinóban és a játékokban vagy 35x az Élő Kaszinóban
- Az ingyen pörgetésekből szerzett bónuszokat a számládon belül tudod ellenőrizni.
- Az ingyen pörgetésekből származó nyeremények bónusznak számítanak
- A bónusz nyereményt a Piros Kaszinóban lehet felhasználni.(Kivéve a Troll Hunters, Beowulf, Kiss, Big Bad Wolf, Leprechaun Goes Egypt, Merlin's Millions, Goldilocks, Immortal Romance, Little Britain, Glass Slipper, Wild Gambler, Wizard of Oz, Supernova játékokon.)
- A Fekete Kaszinó , Élő kaszinó, és a Mobil kaszinó nem vesz részt a promócióban
- Minden bónusz összegnek 25-szörös megforgatási követelménye van.
- Ha kifizetést kezdeményezel, mielőtt a megforgatási feltételek teljesülnek, akkor a bónusz nyeremény és a nyereményei elvesznek.
- Minden bónusz összegből származó nyeremény bónusz marad, amíg a megforgatási feltételek nem teljesülnek és az összeg nem felvehető.
- A Baccarat, Rulett nem számít bele a megforgatás feltételeibe
- A Blackjack és Video Póker 10%-ban számít bele a megforgatási feltételekbe.
- A fel nem használt pörgetések a bónusz lejártával visszavonásra kerülnek
- Minden fel nem használt bónusz visszavonásra kerül 30 nap után
- Az Unibet fentartja a jogot a promóció bármikori megváltoztatására vagy visszavonására.
- Az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek

Fogadj az Unibeten a kézilabda Európa-bajnokságra, és vágd zsebre a 20.000 Forintos fődíjat!

Fogadj a magyar válogatott mérkőzésére, vagy bár más derbire az Európa-bajnokságon, és nyerj készpénzt vagy bónuszt!

Magyarország - Norvégia 1.66 9.25 2.75

Ha nincs Unibet számlád, nyiss egyet ITT!

Fogadj a magyar válogatott mérkőzésére, vagy bár más derbire az Európa-bajnokságon, és nyerj készpénzt vagy bónuszt!

Magyarország - Macedónia 1.65 8.75 2.85

Ha nincs még Unibet számlád, nyiss egyet ITT!


Idézetet írta: Milan Dátum január 21, 2014, 11:07:33
https://hu.unibet.com/betting/leaderboard

Ismerős nevek a ranglistán! Sok sikert mindenkinek!  :beerchug:

Nem is gondoltam, hogy csak magyar promó. Így még bármi is lehet!  ;)

Nyeremények:
1. hely           20 000Ft készpénz
2. hely           10 000Ft készpénz
3. hely           5000Ft készpénz
4-10. hely     3000Ft bónusz
11-20. hely   20db Starburst ingyen pörgetés

Nem tudom, ki mennyire figyelgette, de a Starburston jóváírták a pöriket. Nekem 4.5 €-t adot, amit persze nem sikerült valódi nyereményre váltani, de hátha valakinek kidob vagy 200€-t :D

Oak, írtak,hogy nyertél, vagy csak úgy rábukkantál?

Van olyan, hogy ranglista. Ott láttam, hogy benne vagyok a 20-ban, és hogy az 20 pörgetést ér.

egyébként itt a lista sorrendben, akik nyertek.

Sumakolo
csukaakos
forzejuve
30dekred
Lippinho
Wenger
szumos
zajacz11
adalac
sheder5
fodorzoli
gaborhege7
katti12
whiskeycola
slack11
ipike90
SZAbol86
HungaryEvil
adamh87
zeusz0721