Unibet - Adventi Naptár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Irtis Dátum december 10, 2014, 11:12:01
"Minden asztali játékon megtett tét az Élő Kaszinóban 10%-ban számít bele a forgatási követelményekbe."

Ezt a mondatot törölni fogják a feltételekből. Erről bizonyítékom is van a chatről, ha szívóznának.
Szóval elég 1500-1500 Ft-t tenni a pirosra és a feketére ruletten, és máris megvan a kockázatmentes fogadás.  :)
Tehát olyan mintha fogadnánk egy 1,03-as oddsra, és ha bejön, akkor kapunk 1500 Ft free betet.

Aztán majd jó 0 lesz ;D ;D ;D ;DÉn inkább raknék oda is egy 100-ast

Idézetet írta: Irtis Dátum december 10, 2014, 11:12:01
"Minden asztali játékon megtett tét az Élő Kaszinóban 10%-ban számít bele a forgatási követelményekbe."

Ezt a mondatot törölni fogják a feltételekből. Erről bizonyítékom is van a chatről, ha szívóznának.
Szóval elég 1500-1500 Ft-t tenni a pirosra és a feketére ruletten, és máris megvan a kockázatmentes fogadás.  :)
Tehát olyan mintha fogadnánk egy 1,03-as oddsra, és ha bejön, akkor kapunk 1500 Ft free betet.

Én kártyáztam, nem meglepő módon a ház nyert. Szerencsére a fogadással kozmetikázható a dolog.

Idézetet írta: szalist Dátum december 10, 2014, 11:48:18
Aztán majd jó 0 lesz ;D ;D ;D ;DÉn inkább raknék oda is egy 100-ast

Hát bmeg, 0 lett, hogy .aszná meg!!!

Idézetet írta: forzainter Dátum december 10, 2014, 17:07:50
Hát bmeg, 0 lett, hogy .aszná meg!!!

És raktál is rá ahogy írtam?? ;D ;DFogadjunk nope

Idézetet írta: szalist Dátum december 10, 2014, 17:47:34
És raktál is rá ahogy írtam?? ;D ;DFogadjunk nope

Perzse, hogy nem!  ;) Mondom elsőre úgyse lesz 0.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 10, 2014, 11:12:01
"Minden asztali játékon megtett tét az Élő Kaszinóban 10%-ban számít bele a forgatási követelményekbe."

Ezt a mondatot törölni fogják a feltételekből. Erről bizonyítékom is van a chatről, ha szívóznának.
Szóval elég 1500-1500 Ft-t tenni a pirosra és a feketére ruletten, és máris megvan a kockázatmentes fogadás.  :)
Tehát olyan mintha fogadnánk egy 1,03-as oddsra, és ha bejön, akkor kapunk 1500 Ft free betet.

Tuti 0 lesz a szám,hisz ez az Unibet kaszinó!  ;D

December 13. - NYERJ DEDIKÁLT SIDNEY CROSBY MEZT!!
Hogy igazán élvezetes legyen az esti NHL meccsdömping, itt a lehetőség, hogy nyerj egy Sidney Crosby által dedikált Pittsburgh Penguins mezt!

Ráadásul további 10 x 15000Ft talál gazdára, amit azon játékosok között sorsolnak ki, akik teljesítették a promóció feltételeit.

Hogyan szerezheted meg a bónuszt?
1. Iratkozz fel az Adventi Naptárra (minden promócióra külön-külön fel kell iratkozni), ha nincs Unibet-számlád, nyiss egyet ITT.
2. Fogadj legalább 1500Ft értékben NHL-re
3. A fogadásodat december 13. 23:59-ig (CET) kell elhelyezni
4. Automatikusan részt veszel a sorsolásban

Részvételi feltételek:
- A promócióban való részvételhez fel kell iratkoznod az Adventi Naptárra.
- Minden játékos, aki legalább 1500Ft értékben fogadott NHL-re december 13-án, automatikusan részt vesz a sorsolásban, ahol egy dedikált Sidney Crosby mez és 10x15000Ft talál gazdára.
- A nyerteseket december 14-én 15:00-kor (CET) jelentjük be
- A pénznyereményeket december 14. 16:00-ig (CET) írjuk jóvá a nyertesek számláján.
- Az Unibet fenntartja a jogot a promóció bármikori megváltoztatására vagy visszavonására.
- Az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek.

Játssz az Unibetnél!

MEg lehet valahol nézni, hogy ki nyerte mondjuk a Crosby-mezt, vagy korábban az NFL sisakot? Gondolom nem én, mert csak dobtak volna egy mailt, de azért érdekel  ;D




Idézetet írta: drogos Dátum december 15, 2014, 16:27:54
A freebet azért jó volt :)

Na az az 1 igen,azt annyi is volt ellőtték a puskaport idénre

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 15, 2014, 12:06:28
MEg lehet valahol nézni, hogy ki nyerte mondjuk a Crosby-mezt, vagy korábban az NFL sisakot? Gondolom nem én, mert csak dobtak volna egy mailt, de azért érdekel  ;D

István múltkor nem tudott érdemi választ adni, csak az adventi naptár linkjét lökte be. Még annyit mondott, hogy a sisakot nem magyar nyerte. Amikor én nyertem a jegyeket a kézi eb-re az is jól el volt dugva, bár tény, hogy az e-mail még az oldalra való publikálás előtt jött!

Ha megkeresed, kérlek majd oszd már meg itt is! Köszi!  :ok:

A mai napon újra életképes akciójuk van:

1500 Ft KOCKÁZATMENTES FOGADÁS

Magyarország az 5. helyért játszhat, emellett pedig két elődöntőt is rendeznek a kézilabda Eb-n! Ebből az alkalomból számládon 1.500 Ft értékű kockázatmentes élő fogadást írtunk jóvá!

Ez azt jelenti, hogy visszatérítjük első élő fogadásod tétjét, ha az veszít.

Kár hogy a bónuszajánlatok között nem elérhető...