SPF Race to 10 - Toplista

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: sunik29 Dátum december 06, 2022, 08:10:39Gratulalok !! Át kellene keresztelni a versenyt Race to 10 by Horzol:king_125:

Köszi! Ez a játék valóban fekszik nekem!  :) Vagy -2 pontrol kellne indulnom, hogy legyen esélye másnak is! ;D

Idézetet írta: horzol Dátum december 06, 2022, 05:35:14Megvan a 10 pont! Éljen a Mikulás!  ;D

Gratulálok a győzelmedhez ;D  :beerchug:

Idézetet írta: horzol Dátum december 06, 2022, 09:01:59Köszi! Ez a játék valóban fekszik nekem!  :) Vagy -2 pontrol kellne indulnom, hogy legyen esélye másnak is! ;D

Bevállalod?

Gyönyörű @horzol! Gratulálok!  :beerchug:

Idézetet írta: Admin Dátum december 06, 2022, 10:19:25Bevállalod?

Ha megnyerem a 72-ik játékot is, akkor tehetünk egy próbát! ;D



Gratulálok én is!

Deja vu-m van.

Horzol nyer, a többiek gratulálnak neki. Mintha ezt már átéltem volna az előző játéknál is...
Biztos csak összemosódnak a napok így év vége felé.  :redchug:

De komolyra fordítva a szót, természetesen hatalmas gratuláció Horzol-nak, hiszen kétszer egymás után megnyerni ezt a játékot még nekem se sikerült soha (igazából egyszer sem, de ezt most hagyjuk...).

Ugyanakkor ezzel párhuzamosan azonnali büntetőintézkedések bevezetését javaslom a vezetőség felé az olyan játékosokkal szemben, akik a folytonos nyerésükkel szándékosan ellehetetlenítik mások érvényesülését.  :beerchug:

Idézetet írta: HT Dátum december 06, 2022, 17:34:34Deja vu-m van.

Horzol nyer, a többiek gratulálnak neki. Mintha ezt már átéltem volna az előző játéknál is...
Biztos csak összemosódnak a napok így év vége felé.  :redchug:

De komolyra fordítva a szót, természetesen hatalmas gratuláció Horzol-nak, hiszen kétszer egymás után megnyerni ezt a játékot még nekem se sikerült soha (igazából egyszer sem, de ezt most hagyjuk...).

Ugyanakkor ezzel párhuzamosan azonnali büntetőintézkedések bevezetését javaslom a vezetőség felé az olyan játékosokkal szemben, akik a folytonos nyerésükkel szándékosan ellehetetlenítik mások érvényesülését.  :beerchug:

Feljegyeztük.  ;D


Gratulálok a győzelmedhez horzol!  :beerchug:

Idézetet írta: HT Dátum december 06, 2022, 17:34:34Deja vu-m van.

Horzol nyer, a többiek gratulálnak neki. Mintha ezt már átéltem volna az előző játéknál is...
Biztos csak összemosódnak a napok így év vége felé.  :redchug:

De komolyra fordítva a szót, természetesen hatalmas gratuláció Horzol-nak, hiszen kétszer egymás után megnyerni ezt a játékot még nekem se sikerült soha (igazából egyszer sem, de ezt most hagyjuk...).

Ugyanakkor ezzel párhuzamosan azonnali büntetőintézkedések bevezetését javaslom a vezetőség felé az olyan játékosokkal szemben, akik a folytonos nyerésükkel szándékosan ellehetetlenítik mások érvényesülését.  :beerchug:

72-iket is megnyerem az Adminnal ledumáltuk hogy -2-röl indulok! Ok igy a bünti? ;)


Idézetet írta: horzol Dátum december 06, 2022, 20:10:1372-iket is megnyerem az Adminnal ledumáltuk hogy -2-röl indulok! Ok igy a bünti? ;)

-2-ről? Ez most komoly? Na ne nézzük már egymást madárnak. A -2-ről való indulás annyit jelent csak, hogy két nappal később nyered meg a játékot.

Beszéljünk a számok nyelvén: én ezt a mostani sorozatot +2 ponttal zártam (12 tipp leadása után), ami már-már a legszebb napjaimra emlékeztetett. Ha abból indulok ki, hogy esetleg sikerül fenntartanom hosszú távon is ezt a kiváló teljesítményt, akkor a 10 pontot pontosan 60 nap múlva érem el.

Mivel neked a 10 ponthoz 12 tipp kellett, így az a minimum, ha -48 pontról indulsz. Bár igazából az sem tökéletes, mert akkor pont egyszerre csapunk a célba február 4-én.

De lásd, kivel van dolgod, egye fene, legyen -47 pont. A többit majd megoldjuk okosba...  :beerchug: