20bet

Indította chriss87, december 09, 2021, 12:00:27

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

chriss87

*** Haladó
december 09, 2021, 12:00:27 december 09, 2021, 12:26:44, chriss87
Halihó

Én hétfőn fizettem be az irodához, a bonust kicsit sztem félreértettem (azt hittem megduplázzák a befizetést) lényegében a befizetett összeget forgatnom kellett,hogy aktiválódjon egy 100€-os freebet amiből aztán mázlimra összeraktam egy 4300 euros nyertes szelót, és mostt ott tartok, hogy nagy nehezen lezárult a ügyfélazonosítás (ami elég macerás volt,mindenbe belekötöttek,az élő chat sincs sztem a feladat magaslatán) de tegnap este elutaltak X összeget bankszámlára, külföldi forumokon olvastam hideget és meleget is, úgyhogy eléggé bizonytalan vagyok

összességében a live rész sztem egész jó, rengeteg meccsnél van élőközvetítés ami sztem elég extra,
a kaszinóban a legújabb slotok vannak (bár nem vagyok nagy kaszinós)
és ami a legjobban tetszik,hogy minden fogadás után kapsz CP-t (pontokat) amiket be tudsz váltani pénzre

valaki esetleg jásztik itt? vagy van valamiféle tapasztalata az irodával kapcsolatban?! :beerchug:

chriss87

*** Haladó
Idézetet írta: chriss87 Dátum december 09, 2021, 12:00:27
Halihó

Én hétfőn fizettem be az irodához, a bonust kicsit sztem félreértettem (azt hittem megduplázzák a befizetést) lényegében a befizetett összeget forgatnom kellett,hogy aktiválódjon egy 100€-os freebet amiből aztán mázlimra összeraktam egy 4300 euros nyertes szelót, és mostt ott tartok, hogy nagy nehezen lezárult a ügyfélazonosítás (ami elég macerás volt,mindenbe belekötöttek,az élő chat sincs sztem a feladat magaslatán) de tegnap este elutaltak X összeget bankszámlára, külföldi forumokon olvastam hideget és meleget is, úgyhogy eléggé bizonytalan vagyok

összességében a live rész sztem egész jó, rengeteg meccsnél van élőközvetítés ami sztem elég extra,
a kaszinóban a legújabb slotok vannak (bár nem vagyok nagy kaszinós)
és ami a legjobban tetszik,hogy minden fogadás után kapsz CP-t (pontokat) amiket be tudsz váltani pénzre

valaki esetleg jásztik itt? vagy van valamiféle tapasztalata az irodával kapcsolatban?! :beerchug:

update: kora délután megjöttek a kifizetések (osztrák számlára)  :beerchug: :laugh: :great:

MessiÁs

**** Tősgyökeres
En is ajanlom. Egyszer fizettem be,a bonusz ugy mukodik ahogy elottem leirtak. Sajat penzzel elore forgatsz egy freebetert.
Hamar ment a kyc, 1ora alatt fizettek skrillre. Sot skrillre kulon van 25%bonuszuk, mert partnerek(ez jo hir hogy a skrill regota partner)

A tavaszi befizetes ota mar kb 5szor küldtek freebetet csak ugy.. 2x 10k utolso 3x 9,5k. Legutobb ma, atlagban 4-6hetente.

Carpeks

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 27, 2022, 18:37:30En is ajanlom. Egyszer fizettem be,a bonusz ugy mukodik ahogy elottem leirtak. Sajat penzzel elore forgatsz egy freebetert.
Hamar ment a kyc, 1ora alatt fizettek skrillre. Sot skrillre kulon van 25%bonuszuk, mert partnerek(ez jo hir hogy a skrill regota partner)

A tavaszi befizetes ota mar kb 5szor küldtek freebetet csak ugy.. 2x 10k utolso 3x 9,5k. Legutobb ma, atlagban 4-6hetente.

Érdekes, amiket írtok, mert ezek a bónusz szabályaiból egyáltalán nem olvashatók ki. Tényleg csak 1 db freebetet adnak, nem pedig egy összeget, amit tetszőlegesen felhasználhatsz? A forgatáshoz valóban minimum 2-es szorzójú kombik kellenek?

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Valoban nem. Lehet azota valtozott?
Erdemes chaten rakerdezni.

De amugy megbizhatoknak tunnek.

Admin

***** Veterán senki
Idézetet írta: TopSwagetti Dátum december 21, 2022, 20:23:22:redchug:  :redchug: hasznalja meg valaki az oldalt? trust piloton azt olvasom mindenkinek blokkoljak a kifizetest, meg letiltjak a felhasznalokat. nem valami biztato :D

Ne haragudj, de egy hónapja regisztráltál, 8 hozzzászólásod van, és minde a 8 ilyen jellegű.

Mit szeretnél megtudni, és mi a célod? Az ok, hogy veszed sorba az irodák témáit, és mindenhova írsz egy-egy kérdést, vagy akár egy ilyen trustpilotos dolgot, aminek valljuk be a szerencsejáték iparban olyan nagy értéke/jelentősége nincs.

Az is érdekes, hogy amennyiben választ kapsz, arra sem reagálsz. Regisztrációdnak mi a célja?

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Szerintem korrekt iroda. Egyszer fizettem be, egyszer ki. 1ora volt skrillre. A kyc szinten hamar megvolt, extra dolgokat nem kertek.

Azota is kuldozgetnek havonta 10k freebetet.

Admin

***** Veterán senki
Idézetet írta: TopSwagetti Dátum december 21, 2022, 21:46:48SZIA,
SZERINTED? mi a celja? LEGFOKEPP AZ, HOGY szeretnek fogadni, es ha mar nyerek AKKOR FIZESSENEK KI.
MIERT FOGADJAK EGY IRODANAL, ha letiltanak es nem fizetnek ki?

ERDEKLODOK, HOGY FIZETTEK MAR KI VALAKIT,MEGBIZHATOAK - MERT AKKOR JATSZOK OTT

ennyi,ezen mi nem vilagos ,es ertheto? :crazy:

Figyelj, ez nem a Facebook. Itt nem beszélünk ilyen stílusban. A kérdésem úgy gondolom korrekt volt, cselekedeteid után.

Nagyon jó, ha fogadni akarsz, hisz mindannyian azt szeretnénk tenni, és azt is tesszük.

Kiindulópontként: az általunk ajánlott irodáknál TUDSZ fogadni, és ki is FIZETNEK.

Látod, más is megtalálja a nagy karaktereket. Azzal még nem érsz el semmit.  ;)

spursBSB

** Kezdő
Azért az érdekelne, hogy melyik iroda volt, ami behúzta a 3-4 ezret, és ilyen kérdéseket kell feltenned. Ennyit még a scam irodák is kifizetnek, de még a húszszorosát is... ha valós problémád lenne ez a nem kifizetés, nem itt kérdezgetnél, hanem az iroda licensze alapján tudnád hogy mire számíthatsz... Biztos hogy valami más cél lehet emögött, ráadásul naponta más nevesebb irodákat kérdezgetsz...

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Aki nem csal, nem csinál 10szamlat ugyanonnan, nem csal a bonusszal, megcsinálja a kyct az nem ad soha 1csillagos ertekelest mert kifizetik.

Minden oldal tele van csalokkal akiknek a nyereseget jogosan nem fizetik ki, jellemzoen ezek irkalnak ilyeneket.

Ha ennyire felsz, jatsz a tippmixpron.

spursBSB

** Kezdő
Idézetet írta: TopSwagetti Dátum december 24, 2022, 13:23:37az, HOGY " NEVES " , nem jelent semmit sem. A william hill elvileg a világ egyik legnagyobb fogado irodaja,megis tele van a trust pilot 1 csillagos ertekelesekkel,meg zarolt szamlák és ki nem fizetett egyenleges panaszokkal. :noway:

Ember, ha van egy iroda trustpiloton 1.1 csillaggal, akkor is ki fognak fizetni neked pár tízezret.
A bet365 1.3-as értékeléssel áll trustpiloton, mégis egyértelműen a legjobb soft iroda. Bár abban nem vagyok biztos, hogy ha befizetnél hozzájuk egy ötezrest, akkor nem nyúlják le azonnal.

MessiÁs

**** Tősgyökeres
december 25, 2022, 15:48:45 #11 december 25, 2022, 16:11:09, MessiÁs
Mondjuk ennyire valid a trustpilot ha 1,3ra ertekelik a bet365ot.

Eleve csalóka az oldal mert aki elegedett az nem fogja felkeresni az oldalt hogy 5 csillagot adjon. A kritikak tobbsege a korlatozasrol szól es nem arrol hogy nem fizetnek. Ahhoz meg joguk van, barmilyen bosszanto is. Mondjuk a korlátozás tobbsege valoszinuleg valami csalast sejtet a hatterben, pl Gipsz Jakab masodik accjat nyitja. Egyaltalan nem jellemző hogy valakit egybol korlatoznak ha csak a rendszer nem riaszt be.
Volt aki azert rinyalt mert a vb donton a 7es fogadaesepitojen jott 6fogadas a 70.perc kornyeken es kevesebbet ajanlott cashoutra mint mikor mikor 2 jott be 20perc utan. Azt nyilvan nem teszi hozza hogy a 7.esemeny rohadt messze allt a bejoveteltol.
Pl ha eltalalok 6db nagy oddsot, de a 7.en mondjuk 8,5over szogleten vagyok de 2van a 75.percben akkor semmit nem fognak cashoutra kinalni, mert 7 tovabbi szoglet eselye minimalis.

chriss87

*** Haladó
én is csak Messiäst tudom ismételni, korrektek, kifizettek 1 nap alatt bankszämlära, héba-hóba dobnak 25€s freebetet is, igaz amióta kinyertem magam näluk befizetésem nem nagyon volt :beerchug:  :redchug:

chriss87

*** Haladó
Idézetet írta: TopSwagetti Dátum január 17, 2023, 23:52:54szia

mennyit vettél ki  - mekkora összeget.

az elég gyors kifizetés. talán pénteken befizetek és kipróbálom az oldalt

előre is köszi :) :cya:  :beerchug:

7-8e €-t, szämlahitelesítés utän 1 nappal mär megkaptam az elsö utaläst  :redchug:

spursBSB

** Kezdő
Idézetet írta: chriss87 Dátum január 18, 2023, 21:50:567-8e €-t, szämlahitelesítés utän 1 nappal mär megkaptam az elsö utaläst  :redchug:

Komoly, hogy ez az iroda befizetés után egyszerre kiutalt neked 3 millát? :O Nem tudom, hogy ezt bármelyik másik megtenné-e...