La Vuelta 2022 - 19. Szakasz (Talavera de la Reina > Talavera de la Reina)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


La Vuelta 2022 - szeptember 9. - 19. Szakasz (Talavera de la Reina > Talavera de la Reina)

Van egy tipped erre a Vuelta szakaszra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a szakasz legjobb tippje pénznyereményben (1.500 forint/nap) részesül!

Minden nyertes tipp számít, még ha nem is jelent szakaszgyőzelmet, ugyanis az összesített tabellán feljebb kerülhetsz.

https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=20743.0

Kerékpár, Vuelta A España, 19. szakasz, 2022. 09. 09., 14:03

Tipp: Pedersen, Mads nyeri a szakaszt

Odds: 5,50
Iroda: Unibet

tipp. L. Craddock 1-3. helyen végez
odds: 13.00
iroda: unibet

Nagyon kiszámíthatatlan szakasz, rövid is ráadásul, tényleg bármi lehet, még azt sem lehet kizárni, hogy a két nem túl nehéz emelkedőt túlélik a sprinterek és nyer Pedersen pl., de nyerhet valamelyik puncheur vagy akár az összetett menők közül is valaki. Legalább 20-25 versenyző van aki egyáltalán nem lenni meglepetésgyőztes.
Én azért inkább szökésre szavazok és ott nyerhet egy olyan versenyző aki erőből el tud menni a végén a többiektől, ilyen lehet pl. Jungels, Rohan Dennis vagy Craddock.
Utóbbi elég jó formában van, két próbálkozása is volt, de az egyik egy neki kedvezőtlenebb, meredekebb emelkedőn történt, ráadásul hegyibefutóval, a másiknál nem bírta a végét, ez a holnapi jobban feküdhet neki.

Tipp: Enric Mas (1-3) helyen végez.
Odds: 41.00
Iroda: Unibet
Indoklás:

Enric Mas jelenleg összetettben feljött a második helyre. Amennyiben ma nyeri a versenyt vagy legalább az első három helyre érkezik akkor megerősíti helyezését illetve még esélye lesz az első helyre is az összetettben. Nagy motiváció ez Enric Mas számára.

Tipp:Fred Wright nyeri a szakaszt
Odds:10.00
Iroda:Unibet

Tipp:   Mads Pedersen vagy Fred Wright vagy Luis Leon Sanchez nyeri a szakaszt
Odds:   2.60
Iroda:  Betclic

Tipp: Alejandro Valverde 1-3. helyen végez

Odds: 13,00

Iroda: tippmixpro

Indoklás: Szerintem ma hazaér a szökés, nem lesz se Almeida féle partizánakció, se Movistar-támadás, mivel a hegyet bírni fogja minden esélyes és nem fognak tudni időt hozni Evenepoel-lal szemben a lejtmenetben. Van viszont egy legenda a mezőnyben, aki szerintem még így utoljára megereszt egy szökést. Mas-nak már megvan a 2. hely, nem kell rá annyira figyelni és lehet szabad kezet kap emiatt egy szökésre. Nincs formában az igaz, de ezt a hegyet bírni fogja és a szíve remélem dobogóig vagy esetleg szakaszgyőzelemig viszi. Hajrá Sanyi!

Kelderman-Geogheghan Hart
Hart végez előrébb
2.25
Unibet

tipp: Luis Leon Sanchez nyeri a szakaszt
odds: 21,00
iroda: unibet

Közte és Jesus Herrada között vacilláltam, végül azért esett a választásom L.L.S.-re, mert hiába versenyez iszonyat konstans módon (értem ez alatt, hogy szinte minden helyezése 30 és 40 közé esik), de nála még hiányzik a nagy eredmény, hiszen Herrada már összehozott egy szakaszgyőzelmet.


Idézetet írta: Assassin Dátum szeptember 08, 2022, 23:28:48Kerékpár, Vuelta A España, 19. szakasz, 2022. 09. 09., 14:03

Tipp: Pedersen, Mads nyeri a szakaszt

Odds: 5,50
Iroda: Unibet



Nyertes!

Idézetet írta: LosGabos Dátum szeptember 09, 2022, 09:20:44Tipp:   Mads Pedersen vagy Fred Wright vagy Luis Leon Sanchez nyeri a szakaszt
Odds:   2.60
Iroda:  Betclic
Nyertes

A 19. szakasz győztese: @Assassin

Gratulálunk! Nyereményed 750 forint Skrillen keresztül.