La Vuelta 2022 - 20. Szakasz (Moralzarzal > Puerto de Navacerrada)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


La Vuelta 2022 - szeptember 10. - 20. Szakasz (Moralzarzal > Puerto de Navacerrada)

Van egy tipped erre a Vuelta szakaszra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a szakasz legjobb tippje pénznyereményben (1.500 forint/nap) részesül!

Minden nyertes tipp számít, még ha nem is jelent szakaszgyőzelmet, ugyanis az összesített tabellán feljebb kerülhetsz.


Remco Evenepoel nyeri a szakaszt
6.130
Pinnacle

Az utolsó próbatétel, ilyenkor mindig megpróbálják betámadni az összetettben élen állót. Elég combos szakasz lesz, de egy megingás kivételével nagyon stabil Remco. Két szakaszt elvitt, hiába lesznek támadások, így kell befejeződnie az érdemi résznek, hogy ne érhesse szó a ház elejét.

Tipp: Jai Hindley 1-3. helyen végez

Odds: 13,50

Iroda: tippmixpro

Az odds valódi, a tippmixpro fordítva rakta fel a kínálatába a szakaszgyőzelemre és a top 3-ra vonatkozó oddsokat. Mivel megjátszható volt, remélem maradhat. Csatolok képet is róla: https://kepkuldes.com/image/ihwBqP

Tipp: Enric Mas (1-3) helyen végez.
Odds: 1.85
Iroda: Unibet
Indoklás:

Enric Mas továbbra is tartja második helyezését összetettben és ma bejön az első három helyre akkor meg is marad ez a helyezés.

Idézetet írta: york11 Dátum szeptember 10, 2022, 01:27:12Tipp: Jai Hindley 1-3. helyen végez

Odds: 13,50

Iroda: tippmixpro

Az odds valódi, a tippmixpro fordítva rakta fel a kínálatába a szakaszgyőzelemre és a top 3-ra vonatkozó oddsokat. Mivel megjátszható volt, remélem maradhat. Csatolok képet is róla: https://kepkuldes.com/image/ihwBqP

Szép észrevétel az egyértelmű! :ok:

Annyi, hogy vélhetően, aki élesben játssza annak majd utólag törlik ezeket a tippeket. Jó lenne megbeszélni vagy hivatalos állásfoglalást kérni @Admin-tól, hogy a játékban ez érvényes tipp-e illetve érvényes kihasználni ezt a magyaros bakit ;D  Aki csak sima szakaszgyőztesre tippel, annak úgy gondolom kicsit sérül a helyzete, ahhoz képest, mint aki kihasználja ezt a tippmixpro TOP3 kiskaput.

Azért nem mindegy, hogy mondjuk unibeten Carapaz szakaszgyőzelem 15-ös szorzó, a hiba miatt tippmixpron a Carapaz TOP3 is 15-ös :laugh:

Tipp:    Rigoberto Urán dobogón végez
Odds:    13.00
Iroda:   Unibet



Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 10, 2022, 09:25:52Szép észrevétel az egyértelmű! :ok:

Annyi, hogy vélhetően, aki élesben játssza annak majd utólag törlik ezeket a tippeket. Jó lenne megbeszélni vagy hivatalos állásfoglalást kérni @Admin-tól, hogy a játékban ez érvényes tipp-e illetve érvényes kihasználni ezt a magyaros bakit ;D  Aki csak sima szakaszgyőztesre tippel, annak úgy gondolom kicsit sérül a helyzete, ahhoz képest, mint aki kihasználja ezt a tippmixpro TOP3 kiskaput.

Azért nem mindegy, hogy mondjuk unibeten Carapaz szakaszgyőzelem 15-ös szorzó, a hiba miatt tippmixpron a Carapaz TOP3 is 15-ös :laugh:

Nekem igazából mindegy, csak legyen egy hivatalos álláspont, mert lassan lezárul a tippelés ;D 


Kerékpár, Vuelta A España, 20. szakasz, 2022. 09. 10., 12:45

Tipp: Mas, Enric az 1.-3. helyen végez

Odds: 2,25
Iroda: Unibet

Tipp: Miguel Angel Lopez nyeri a szakaszt
Odds: 19,00
Iroda: unibet

A nagy várakozásban kicsúsztam az időből, official start 12:45. Ha nem érvényes a tippem elfogadom
:beerchug:

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 10, 2022, 11:58:26Tipp: Miguel Angel Lopez nyeri a szakaszt
Odds: 19,00
Iroda: unibet

A nagy várakozásban kicsúsztam az időből, official start 12:45. Ha nem érvényes a tippem elfogadom :beerchug:

Ha elmegy elfogadjuk, ha bejön nem. ;D
Csak viccelek! Nem tudom mi lesz.

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 10, 2022, 13:55:19Ha elmegy elfogadjuk, ha bejön nem. ;D
Csak viccelek! Nem tudom mi lesz.

 ;D  ;D

Igazad van; biztosan egy kis (ön)részrehajlás miatt írtam ezt, de teljesen egyértelmű, hogy nem érvényes a tippem! Kicsúsztam az időből és pont; bocsi sporttársak! :beerchug: