World Grand Prix 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mi volt itt a végén IS  :redchug:  :redchug:  :redchug:

Wright végül ott van, jöhet MvG, a kombira is már csak ő kell, remélem nem lesz 5 szett ott is  :beerchug:

#16 október 08, 2022, 09:41:22, peshark
1,5-ert adjak MvG es Wright meccsere az 5.5 overt. Szoros, hullamzo meccset varok, 4:2-nel simabb eredmeny engem meglepne..

Illetve egesz jonak tunik a 4 v. tobb 100+os kiszallo 2,10-ert!

Én megtoltam MvG végső sikerét. Tegnapi napot figyelembe véve nincs ember a földön aki jobban dob most (6x dobott talán 160-as beszállót  :D ). Odatettem, lesz ami lesz!  :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum október 08, 2022, 10:19:02Én megtoltam MvG végső sikerét. Tegnapi napot figyelembe véve nincs ember a földön aki jobban dob most (6x dobott talán 160-as beszállót  :D ). Odatettem, lesz ami lesz!  :beerchug:

Price ellen a döntőben kemény lesz azért, mindkettő állat módjára dobál, remélem összejön egy nagy csörte.

Wright a 9. legben tudott nyerni egy leget, atom sima eddig :redchug:


12-1 wtf  :redchug:  :redchug:  :redchug:

Éreztem, hogy Gerwen ma behúzza, de így  :o  :o

5%os kiszalloval nem egyszeru mondjuk, ez igy eleg kemeny volt.. ;D

@gerry Most akar be is biztosithatod MvG-t, hogy legyen belole egy sure bet.. :D

Idézetet írta: peshark Dátum október 09, 2022, 14:08:43@gerry Most akar be is biztosithatod MvG-t, hogy legyen belole egy sure bet.. :D

Nagyon érzem, hogy behúzza, így nem fogadok vissza, sima döntőt várok 5-1  :beerchug:

Sima döntőnek indult, végül nem lett az, de ez a végeredményt nem befolyásolta  :beerchug:

5-3 Gerwennek!  :great:

Idézetet írta: gerry Dátum október 10, 2022, 12:08:34Sima döntőnek indult, végül nem lett az, de ez a végeredményt nem befolyásolta  :beerchug:

5-3 Gerwennek!  :great:

Szep tipp volt a vegso win, ha nezted a dontot jo kis erzelmi hullamvasut is lett belole ;D

4-0-nál királynak éreztem magam. Wright ellen 4-0, most is 4-0, ez brutál sima, aztán 4-3-nál elgondolkodtam, hogy kiveszem, de annyira szar volt a fogadóiroda ajánlata, hogy azt mondtam magamnak, csak nem fog 5 szettet veszteni sorozatban Gerwen. Közel állt hozzá, de szerencsére Aspinall hibázott a végén  :D