Over újra (kri1219)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


február 01, 2023, 17:05:12, Admin
Sziasztok!
Évekkel ezelőtt próbálkoztam gól over fogadással, vezettem is itt naplót az élő tippjeimről, de sajnos bukó lett a vége. Most egy véletlen folytán újra megpróbálkoztam, nagy téttel, kis szorzókra fogadni, főleg csak 1 gólra a meccsen. A szorzók kb 1,15-1,35 közt voltak, volt olyan is hogy a 10. tipp ment csak el. Viszont mivel csak 1 egységgel kezdtem ezért sikerült majdnem bebukni a pénzt, de az elején szerencsém volt, pedig megszegtem a saját szabályaim és elkezdtem kombinálni a tippeket, meg több gólokra fogadni, amivel szinte mindig visszanyertem amit buktam, de a végére sajnos fejben elszálltam, így kb fél egység haszon maradt a nagyjából 6,5 egységből, ami akkor volt, amikor a legjobban álltam.
Most is azért vezetem majd ezt a naplót, hogy hátha ha le vannak írva ide akkor kevésbe szállok el és áttekinthetőbb lesz számomra is.
Röviden pár dolog, amire figyelni fogok:
- a bet365 és Unibeten lévő korlátozásaim miatt Tippmixpron fogadok, de ez nem is olyan nagy baj, nincs egyszerre nagyon sok lehetőség, talán könnyebb választani, adózott is a nyeremény, valamint minden meccsen van 0,5+ mérkőzés gól piac, a bet365ön nem mindnél.
- 10 egységgel kezdem, egyszerre bármennyi meccs elérhető, bármilyen szarul/jól állok nem lehet függőben több, mint 2 egységem
- nincsenek kombi szelvények
- mindig csak 1 gólra fogadok, 0-0 állásnál és lehetőleg minimum 1,20 szorzóval, de hagyok legalább 1 félidőt a gólnak, tehát az olyan bajnokságok, mint pl a kuvaiti, ahol kb a 60.percnél adnak 1,30at arra, hogy lesz egy gól nagyrészt nem jöhetnek szóba. Gondoltam rá hogy 1-1, vagy 0-1, 1-0 félidői állásnál is fogadok, de sajnos sokszor mennek ki annyival, amennyi volt a félidőben, elképzelhető hogy kis téttel fogok tenni ilyen meccseket is, mondjuk akkor, amikor a szorzó már 1,50, de ez majd idővel kiderül
- csak akkor fogadok, ha van időm követni az eseményeket
- csak teljesen józanul fogadok, másnaposan, dekoncentráltan nem
- ha lesz 1 rossz tippem akkor a következő tippet már csak másnap tehetem meg hogy lenyugodjak
- a hasznot minden nap kiveszem, ugyan akkora összegről indulok minden nap (kivéve ha előtte nap buktam)
- próbálok nem reggel az első meccsekre már fogadni, és ott begyűjteni egy szép nagy bukót, inkább délutántól nézek fel, amikor van választék

Röviden ennyi, már örülök is hogy leírtam, legalább nem felejtem el őket. :)
Elképzelhető hogy lesz egy görgetéses egységem is, azzal minden nap rakok 1 tippet és teljesen all in felrakom amit nyerek+az alaptétet aztán meglátjuk meddig sikerül elmenni. 100.000ft a max amit a Tippmixpro fel enged tenni, de azt fel lehet tenni ugyan arra többször is.

Most az ünnepek miatt nem nagyon van időm, meg a meccsekből is elég kevés van, januárban várható a kezdés. Minden tippemet le fogom ide írni, nem törlök, vagy hazudok el semmit sem, mert csak magam verném át vele, a Tippmixproról úgysem tudom törölni. :) Minden tipp élő lesz, tehát ha valaki esetleg rakni akarja őket majd idővel nem biztos hogy tudni fogja, mert lehet hogy hamar be fog esni egyiknél másiknál a gól, az ilyeneket persze kifotózom az oldalról és csatolom a bizonylatot képként. Nem szeretnék napi nagyon sok tippet tenni, mint régen, lehet lesznek olyan napok amikor egyáltalán nem lesz tippem.
Kellemes Ünnepeket mindenkinek!

Borneo FC - Persik Kediri
46.perc 0-0
1,25


48.perc 1-0

Ezt mire kiírtam volna már jött is, bár sose kéne ennél többet várni  :beerchug:

#2 február 01, 2023, 15:52:53, kri1219
Al Sahel SC - Al Salmiyah SC
47.perc 0-0
52.perc 0-1
Mérkőzés gól 0,5+, 1,27

#3 február 01, 2023, 18:46:24, kri1219
Al Arabi SC - Al Kuwait SC
46.perc 0-0
66.perc 1-0 (büntető)
Mérkőzés gólok 0,5+ 1,25

#4 február 02, 2023, 16:17:26, kri1219
Kayserispor - Istanbul Basaksehir
36.perc 0-0
45+4.perc 0-1, de elvették.. volt még egy elvett gól mielőtt fogadtam azelőtt is, nagyon remélem hogy többet már nem vesznek el.
50.perc 1-0
Mérkőzés gólok 0,5+ 1,24

#5 február 03, 2023, 05:21:58, kri1219
Atletico San Luis - Puebla
46.perc 0-0
54.perc 1-0
Mérkőzés gólok 0,5+ 1,27

#6 február 04, 2023, 15:15:51, kri1219
Rotherham - Sheff Utd
46.perc 0-0
Játékidő eredménye 0-0
Mérkőzés gólok 0,5+ 1,26