Bet365 - 100% Kezdőbónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: vinatieri Dátum augusztus 18, 2009, 13:24:57
Sziasztok!

Még egy kérdés! Ha nem tudom teljesíteni a bónusz feltételeit 90 napon belül( a feltöltött összeg, és a bónusz 3-szori megforgatása), akkor csak a bónusz összegét vesztem el, vagy az addig megnyert pénzt is? Tehát az addig megnyert pénzt vajon levehetem-e a számlámról( persze a bónusz nélkül)? Szerintetek?

Úgy gondolom csak a bónusz pénzt veszted el. 99,99% majd a többiek remélem kiegészítik 100-ra :)

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 18, 2009, 12:05:34
Idézetet írta: szumos Dátum augusztus 18, 2009, 11:49:32
Ja! és a gólok száma tipp nem számít bele!

Ezt kifejtenéd bővebben, szumos? Pl. under/over, páros/páratlan sem jó? A feltételekben "összesített gólok - ázsiai" ez az egyik kizáró feltétel. De az u/o, p/p nem ilyenek, gondolom.

Úgy van ahogy Ab írta... Direkt megkérdeztem az ügyfeleseket. DE! Amikor fogadok és a gyűjtőben van legalább egy darab 1.5-ös, még ha többi kisebb is. Akkor már látom hogy bele is számolja a rollover feltételekbe... Tehát szerintem a magyar ügyfeles sem tudja jól!!! Amit eddigi 4 beszélgetésünkből sííííímán el tudok képzelni! Az under/over bizony nem számít bele... Hivatalosan az összesített gólokra való fogadás. DE! Valamikor ezt is beszámolja.... Össze - vissza... Úgyhogy érdekes... Túlbonyolítoták!

Akkor most mind 1,50? Vagy elég 1db 1,50 a kombiba?

Üdv

Idézetet írta: Tomihmv Dátum október 23, 2009, 11:05:18
Akkor most mind 1,50? Vagy elég 1db 1,50 a kombiba?

Üdv
Szia!
Elég 1 db 1,50 a kombiba.

Köszi!

Látom te is itt kezdtél most ( bet365 ). Eddig nagyon szépen játszol! Grat!

Üdv

Idézetet írta: Tomihmv Dátum október 23, 2009, 12:06:03
Köszi!

Látom te is itt kezdtél most ( bet365 ). Eddig nagyon szépen játszol! Grat!

Üdv
Köszi!
Ha van valamilyen kérdés az irodával kapcsolatban nyugodtan kérdezzetek, bár még a kifizetésekről nem tudok nyilatkozni :)

Hi!

Most ha jól értelmezem:

Tét rollover   ez az összeg, amivel már fogadtál
Tét rollover követelmény   ez pedig amennyivel kell fogadnod
Ugye?

Nemtom nektek, hogy van, de nekem a Tét rollover mezőbe beleszámítja az 1xi kötelező tét felrakást (1.50-ért, hogy megkapd a bónuszt) és ide számítja élőben rakott meccs szünetben 1,5+ gól 1.83-ért (elvileg under\over nem számít bele) + az esti 3-as kombimat is, ami 2,5+ gólok 3 meccsre és ennek a tétnek az összegét is beleszámítja a Tét rolloverbe. De most ezek szerint, akkor érnek nem? Mert most akkor már csak az a lényeg, hogy meglegyen az 1.50-es szorzó és kész?:D Persze nekem ez csak jó :).
Még valami, a bónusz összegem meg megnőtt valamiért, de arra meg a chat-es csaj meg azt írta, hogy ha az eredetit kiforgatom akkor nincs gond a másikkal az is reál money lesz.

Üdv

Idézetet írta: Tomihmv Dátum október 25, 2009, 23:18:19
Hi!

Most ha jól értelmezem:

Tét rollover   ez az összeg, amivel már fogadtál
Tét rollover követelmény   ez pedig amennyivel kell fogadnod
Ugye?

Nemtom nektek, hogy van, de nekem a Tét rollover mezőbe beleszámítja az 1xi kötelező tét felrakást (1.50-ért, hogy megkapd a bónuszt) és ide számítja élőben rakott meccs szünetben 1,5+ gól 1.83-ért (elvileg under\over nem számít bele) + az esti 3-as kombimat is, ami 2,5+ gólok 3 meccsre és ennek a tétnek az összegét is beleszámítja a Tét rolloverbe. De most ezek szerint, akkor érnek nem? Mert most akkor már csak az a lényeg, hogy meglegyen az 1.50-es szorzó és kész?:D Persze nekem ez csak jó :).
Még valami, a bónusz összegem meg megnőtt valamiért, de arra meg a chat-es csaj meg azt írta, hogy ha az eredetit kiforgatom akkor nincs gond a másikkal az is reál money lesz.

Üdv

Úgy értik ázsiai összesített gólos fogadást nem számítanak be... Hagyományos simát igen.

Aha csak az az érdekes, hogy tegnap:
Milan 2,5+
Porto 2,5+
Barce 2,5+
Ezt a szelvényt megtettem beírták a fogadott összeget.
Porto szünetben 1,5+
Beírták a fogadott összeget.
Ma
Benfica 2,5+
Reading 1,5+
Nem írták be, vagy akkor írják be, ha vége lesz?
Itt is meg van az 1.50 felett a fica 1.60.
Vagy most 1x beírják 1x nem? Vagy a végéig várni kell? Akkor nem szóltam.
Üdv

Idézetet írta: Tomihmv Dátum október 26, 2009, 21:04:25
Aha csak az az érdekes, hogy tegnap:
Milan 2,5+
Porto 2,5+
Barce 2,5+
Ezt a szelvényt megtettem beírták a fogadott összeget.
Porto szünetben 1,5+
Beírták a fogadott összeget.
Ma
Benfica 2,5+
Reading 1,5+
Nem írták be, vagy akkor írják be, ha vége lesz?
Itt is meg van az 1.50 felett a fica 1.60.
Vagy most 1x beírják 1x nem? Vagy a végéig várni kell? Akkor nem szóltam.
Üdv

Előre be szokták írni. Fogalmam sincs miért nem vette hozzá a fogadásod... Illetve van fogalmam, de gondolom ilyet nem néztél be, hogy: hozzáírta az csak nem emlékeztél a pontos összegre, vagy már teljesítetted a követelményt és azért nem számolja tovább... Szóval gondolom nem ilyen probléma van, akkor pedig nem tudom... Rá kellene kérdezned, még most frissen...

Utólag sem írták be, mindegy. Majd rákérdezek.
Üdv