Bet365 Immáron magyarul is!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nah újra jött egy 1500-as bónusz a bet365-től. :)
Remélem ezzel sikerül élnem, a múltkorit kicsit elkapkodtam. :crazy:

Milan!
Mit értesz azalatt, hogy ez személyre szabott promóció?
Ilyet nem kap minden aktívan fogadó ügyfél?
Vagy valamilyen összeg megforgatása után küldik ezt a hűségbónuszt?

Idézetet írta: Szurki Dátum február 03, 2010, 17:28:40
Nah újra jött egy 1500-as bónusz a bet365-től. :)
Remélem ezzel sikerül élnem, a múltkorit kicsit elkapkodtam. :crazy:

Milan!
Mit értesz azalatt, hogy ez személyre szabott promóció?
Ilyet nem kap minden aktívan fogadó ügyfél?
Vagy valamilyen összeg megforgatása után küldik ezt a hűségbónuszt?

Arra értem, hogy ez a bónusz csak annak jár aki megkapta az e-mail-t. Nem tudom minek a függvényében küldik ezeket.

Hogyha mindenkire érvényes lenne, akkor főoldalon is reklámoznák, légy benne biztos.  ;)

Egy kis segítséget kérve illetve tanulságul leírnám az egyik ismerősöm esetét a bet365-tel.

A fiatalember nyitott egy számlát és az iroda által kért azonosítási lépéseket szépen megcsinálta:
- felhívták telefonon,
- elküldte e-mailben a személyi igazolványáról és a lakcím kártyájáról készült fényképeket,
- az első befizetése után kapott e-mailben szereplő linkre kattintva visszaigazolta az adatokat.

Az iroda jelezte, hogy a számlája rendben van, az azonosítás sikeresen lezajlott.

Több részletben befizetett 80e Ft-ot és játszott. 200e Ft feletti balancenál indított egy kifizetést. Ekkor az egyik felvett-visszaigazolt-jóváírt tippjét utólag érvénytelenítették minden különösebb indoklás nélkül (annyit írtak, hogy az esemény kimenetele szerintük ismert volt, ami azért is furcsa mert egy német III. osztályú focimeccsre tett fogadásról volt szó). A visszavett nyeremény utáni közel 180e Ft-os balance alapján ismét indította a kifizetési kérelmet, de erre csak egy e-maillel reagáltak, hogy adjon meg postai azonosító kódot, mert annak hiányában nem fizetnek. ilyen levélnek persze se híre, se hamva.

Sajnos a cimbora agya elszállt és a szép balance lement 45e Ft-ra, vagyis jóval a befizetése alá (magyarul szépen bukott). Ezt sem hajlandóak kifizetni.

Ennél cigányabb eljárással még nem találkoztam és nem igazán tudom, hogy mit is lehetne tenni. A srác igazolta magát az összes lehetséges módon, ezt a bizonyos levelet persze nem kapta meg, de nincs is rá semmi garancia, hogy ezt az iroda egyáltalán elküldte.

Találkozott valaki hasonlóval? Mi lehet erre a megoldás?