BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: borgosh Dátum május 05, 2013, 18:41:41
Mik ezek a tokenek? es hogy lehet oket megszerezni? pokerhez van koze?

Igen pókerhez. Többen kaptak ilyen mail-t:

"Térjen vissza a Betclic Pókerre ma, és szerezzen ingyenes pókerbelépőt és pókerbónuszt! Az ajándék már a számláján várja, nem kell semmit tennie, csak bejelentkezni! Lépjen be számlájára az 5 $ + 0,50 $-s zsetonért, amelyet kedve szerint használhat fel!"

Ez 13 napja volt; nekem azóta sem érkezett meg :D

En eddig sportfogadashoz hasznaltam, volt egy bonusz amit kiforgattam, de nevetsegesen alacsonyak a korlatozasok ...1500 forintnal nagyobb tetet nem engedtek meg ...

Sziasztok ! Tegnap töltöttem fel betclic-re 8 ezer forintot. Meg is fogadtam a cashback miatt , nem jött be . És elég gyorsan visszatették a tétet a számlára. Mondom pókerezek már egyet de nem enged be , valami hibát ír ki 1 nap elteltével is . Aztán ki akartam fizetni skrillre de azt tudni kell bankkártyával fizettem be . És mindig visszadobja az összeget. Segítsetek kérlek ! :)

-skrill kifizetéshez be kell fizetni skrillel
-régen nem volt a cashbacknek forgatási követelménye,de lehet hogy most már van..

akkor ezért nem enged be pókerre ? mert ott van az összeg amit ki tudok utalni csak én skrillre akartam kifizetni és kártyával fizettem be , lehet akkor az a bibi.

Azt vágjátok,h mi változik,ha valaki a "barátod" lesz?
Az utóbbi négy napban három felkérést kaptam-mindet ki is nyomtam!!!

Rám tud keresni,látja az adataimat,vagy mire jó ez?

Idézetet írta: minimalmusic Dátum május 09, 2013, 15:17:00
Azt vágjátok,h mi változik,ha valaki a "barátod" lesz?
Az utóbbi négy napban három felkérést kaptam-mindet ki is nyomtam!!!

Rám tud keresni,látja az adataimat,vagy mire jó ez?

A betclicen barátkozol?!
Ki jelölt meg, a Dárdai Pali?

Engem Lisztes Krisztyán jelölt be , és meghívott még valami klubba is " Imádkozz hogy a Bréma nehogy kiperegjen " címmel. És beigért valami malomlátogatást Cseszneken ha bent maradnak  :-X

Dárdai Puli,Lisztes Krisztina!
Még ma törlöm az accountomat! :D

Idézetet írta: Latzka Dátum május 05, 2013, 18:48:15
Igen pókerhez. Többen kaptak ilyen mail-t:

"Térjen vissza a Betclic Pókerre ma, és szerezzen ingyenes pókerbelépőt és pókerbónuszt! Az ajándék már a számláján várja, nem kell semmit tennie, csak bejelentkezni! Lépjen be számlájára az 5 $ + 0,50 $-s zsetonért, amelyet kedve szerint használhat fel!"

Ez 13 napja volt; nekem azóta sem érkezett meg :D

Egy 2,2 tokennel dobtak meg. Nem 5,5-ös de több mint a semmi.  :)

Idézetet írta: forzainter Dátum május 12, 2013, 09:33:19
Egy 2,2 tokennel dobtak meg. Nem 5,5-ös de több mint a semmi.  :)

Írtál nekik vagy maguktól leptek meg? Nekem azóta se semmi.

Idézetet írta: Latzka Dátum május 12, 2013, 09:50:19
Írtál nekik vagy maguktól leptek meg? Nekem azóta se semmi.

Írtam kb. 3-szor. De egy idő után leszartam, illetve beletörődtem, hogy köcsög iroda és nem írnak jóvá semmit.
És láss csodát ...  :) Próbáld ki te is.
Azóta pedig már el is durrantottam a tokent, a flushöm kevés volt a full ellen.  :noway:

Köcsög egy banda! Ígérnek 5-öt, nem adnak semmit; írnak nekik, erre adnak 2-őt. Kapják be és dugják fel maguknak a tokenüket, ír nekik a fa.om:D

Idézetet írta: Latzka Dátum május 12, 2013, 10:04:55
Köcsög egy banda! Ígérnek 5-öt, nem adnak semmit; írnak nekik, erre adnak 2-őt. Kapják be és dugják fel maguknak a tokenüket, ír nekik a fa.om:D

Ennyi!  ;D :ok:

Messi dedikált cipőjében fogok menni disznókat etetni!!!

Go GUNNERS GOOOOO!!!