Bet770

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bet770 ,próbálta már valaki?
Szép szines lapjuk van ,meg 70EUR freebet ...
Érdemes befizetni náluk?

Én ezzel az irodával kapcsolatban annyit kérdeznék, hogy a Poker770-nel van-e kapcsolata mert nem tudok átjelentkezni a pókernevemmel az irodába

Azt nem tudom ,van e pokerkapcsolata.
Bepróbálkoztam ezzel a 70EUR frebbettel tegnap, nyertem egyből 90Eurót kikértem skrillre...
Eddig még semmi ...Igaz nem kértek igazolványképet ,bankkártyamásolatot ,buszbérletet se.. :D

Én is ezen gondolkodok megvárom, hogy téged kifizetnek é.
Majd beíród ide
köszi

Kifizetnek, csak kicsit kényelmesen, nálam 5 nap kellett hozzá (Netellerre). Nem kértek semmilyen dokumentumot hozzá.

Igen van pokerkapcsolata.A poker770 egyébként elég jónevű nemrég regisztráltam 30 euró újratöltenek ha elveszted  meg még ezen felül is jött vmennyi azonnali bónusz.Én is  2 account ot csináltam pokerre és fogadásra,eggyel nem ment.A Bet770-en is megkaptam a bónuszt és kifizettek de azóta sem voltam ott.Inkább pókeriroda ez akinek van fogadás oldala is.A mybet-től vették egyébként át a sportfogadás oldalukat.

még mindig semmi kifizetés,tényleg jó kényelmesek.
jön a hétvége is ,gondolom majd hétfőn skrilleznek egyet..

Rendben kifizettek ,csak betartották az 5napot...
addig is küldözgették a fogadási és casinóajánlataikat ,hátha elbukom:)


Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 28, 2011, 16:50:50
Rendben kifizettek ,csak betartották az 5napot...
addig is küldözgették a fogadási és casinóajánlataikat ,hátha elbukom:)

Iratokat kértek végül vagy semmit? Milyen módon fizettél be, MB-el?
Egy fogadást tettél, vagy több kicsit?

Akkor bónuszra fel én is befizetek 70jurót aztán mehet a mandula.
Kifizetéshez annyit tennék hozzá, hogy én akár melyik irodánál játszottam mindig 5nap múlva jött a lé, kivéve az unibetet tőlük 2 nap után megjött nagyon meg is lepődtem.jah és mindig kártyára kérem.

Jól okoskodom e? Megnézvén milyen valuta lehetőségek vannak a font jelenleg a legnagyobb árfolyamú így ha ezt választom akár 10000ft-al több is lehet a max befizetett összegem és ezzel a max tétem amivel játszok.
GBP 360Ftx70=25209
EUR 309Ftx70=21648
CAD 224Ftx70=15705
CHF 251FTx70=17600

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 28, 2011, 17:06:02
Iratokat kértek végül vagy semmit? Milyen módon fizettél be, MB-el?
Egy fogadást tettél, vagy több kicsit?

Nem kértek semmi igazolványt,és csak MB-vel fizettem be.
Én feltettem egyből a 70EUR-ot egy under-overre

Idézetet írta: r.smyth Dátum november 28, 2011, 20:30:43
Jól okoskodom e? Megnézvén milyen valuta lehetőségek vannak a font jelenleg a legnagyobb árfolyamú így ha ezt választom akár 10000ft-al több is lehet a max befizetett összegem és ezzel a max tétem amivel játszok.
GBP 360Ftx70=25209
EUR 309Ftx70=21648
CAD 224Ftx70=15705
CHF 251FTx70=17600
Ezt én is néztem ,$kerestem de nem volt.
Fontot jelöltem be regnél ,de mégiscsak Euró lett a számla :D

Valaki összefoglalná ez a 70 eurós freebetet? ???

Ha nyerünk az első fogadásunkkal, akkor nincs más teendő, mint örülni :) Ha elbukjuk, akkor visszatérítik és azt meg kell forgatni? Milyen feltételekkel?

Ez engem is roppantul érdekel. Milyen típusú ez a 70 Eurós bónusz Uraim?