Unibet - Happy Days - EB 2012

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum június 01, 2012, 12:55:27
Ebben akkor mi lenne a promóció? Gyakorlatilag minden fogadás így működik: ha nyersz, akkor visszakapod a téted és megkapod a nettó nyereményt, ha pedig vesztesz, nem kapsz vissza semmit.
Esetleg az lenne a promó lényege, hogy ha eltalálod a gólkirályt, akkor 100%-ig garantálják, hogy a nyereményedet meg is kapod?  ;D

A promóció lényege, hogy 2x kapod vissza a feltett tétet, ha eltaláltad a gólkirályt. Először kifizetik a nyertes szelvényt, utána még jóváírják a feltett tétet is.

Welcome to Unibet (Hungary), Istvan will be right with you.

Istvan
Üdvözöljük az Unibetnél, miben segíthetek?

Üdv István!
mai Happy Days promóció nem világos teljesen
akkor kapom vissza a tétet, ha eltalálom a gólkirályt
vagy akkor ha nem találom el?

Istvan
Akkor kapja vissza a tét összeget, ha nem találja el a gólkirályt.

értem, így gondoltam én is, de nem volt egyértelmű a megfogalmazásuk.
mennyi a maximum tét, nem tudja véletlenül?

Istvan
A maximum tét nincs előre meghatározva, függ a fogadás időpontjától és egyéb tényezőktől.

értem, köszönöm szépen!
további szép napot!

Istvan
Szívesen!

Nekem 13,75€-t engedett Gomezre.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 01, 2012, 13:25:36
Welcome to Unibet (Hungary), Istvan will be right with you.

Istvan
Üdvözöljük az Unibetnél, miben segíthetek?

Üdv István!
mai Happy Days promóció nem világos teljesen
akkor kapom vissza a tétet, ha eltalálom a gólkirályt
vagy akkor ha nem találom el?

Istvan
Akkor kapja vissza a tét összeget, ha nem találja el a gólkirályt.

értem, így gondoltam én is, de nem volt egyértelmű a megfogalmazásuk.
mennyi a maximum tét, nem tudja véletlenül?

Istvan
A maximum tét nincs előre meghatározva, függ a fogadás időpontjától és egyéb tényezőktől.

értem, köszönöm szépen!
további szép napot!

Istvan
Szívesen!

Akkor gyakorlatilag ezzel mindenkinek adnak kb. 120 eurót.
Nekem még ezután a levelezés után is hihetetlennek tűnik ez az ajánlat, de majd az EB után kiderül, hogy valóban így volt-e.

Idézetet írta: Norbert82 Dátum június 01, 2012, 13:44:20
Akkor gyakorlatilag ezzel mindenkinek adnak kb. 120 eurót.
Nekem még ezután a levelezés után is hihetetlennek tűnik ez az ajánlat, de majd az EB után kiderül, hogy valóban így volt-e.

Hogy számolod a 120 eurót?  :D
azért el kéne találni a győztest előbb... :)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 01, 2012, 13:48:08
Hogy számolod a 120 eurót?  :D
azért el kéne találni a győztest előbb... :)
Ha 13,75-öt enged Gomezre 10-es oddsnál, akkor a többit is megfogadod 137,5 euróig. Ha Gomez lesz a gólkirály akkor a veszteseket visszaadják, Gomezzel pedig nyertél 123 eurót.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 01, 2012, 13:48:08
Hogy számolod a 120 eurót?  :D
azért el kéne találni a győztest előbb... :)
Az is lehet, hogy csak az első fogadásod után kapod vissza tétet, akkor viszont el kell találnod a gólkirályt.

Idézetet írta: Norbert82 Dátum június 01, 2012, 13:53:59
Az is lehet, hogy csak az első fogadásod után kapod vissza tétet, akkor viszont el kell találnod a gólkirályt.

Hát ez sincs normálisan leírva, de én így gondoltam.

Én 10.500.- Ft-tal tettem meg Gomezt, mert annyi pénzem volt az unibetnél.
És el is fogadta, nem ellenkezett...

Idézetet írta: Norbert82 Dátum június 01, 2012, 13:53:59
Az is lehet, hogy csak az első fogadásod után kapod vissza tétet, akkor viszont el kell találnod a gólkirályt.

Ez tuti hogy így van. Azért nem hülyék ők sem.

Idézetet írta: benson Dátum június 01, 2012, 15:46:04
Ez tuti hogy így van. Azért nem hülyék ők sem.

Pedig így is simán kijátszható. Elég ha 5-6 fogadó összefog és megteszik az első 5-6 legesélyesebb játékost.
Ha bejön az egyik tipp akkor garantáltan lenne 95000Ft haszon. Ha 10500Ft-nak felengedné tenni a 2x-esét akkor meg 190000Ft.

Na fityu:
Barátnőm is tenni akart egy ilyen fogadást  :D , de benne is felmerült ez a visszaadják-nem adják kérdés, ezért megkérdezte Adriant, aki ezt írta:
Adrian
Today we give enhanced odds.
We do not refund bets but we offer higher odds under happy days promotion (today).

Szóval csak nagyobb szorzókat kínálnak, nincs visszatérítés.

Holnap rámegyek Istvánra megint, sajnos a mai beszélgetésről nem csináltam print screent.
(vagyis csináltam, csak utánna elfelejtettem lementeni)


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 01, 2012, 19:14:29
Na fityu:
Barátnőm is tenni akart egy ilyen fogadást  :D , de benne is felmerült ez a visszaadják-nem adják kérdés, ezért megkérdezte Adriant, aki ezt írta:
Adrian
Today we give enhanced odds.
We do not refund bets but we offer higher odds under happy days promotion (today).

Szóval csak nagyobb szorzókat kínálnak, nincs visszatérítés.

Holnap rámegyek Istvánra megint, sajnos a mai beszélgetésről nem csináltam print screent.
(vagyis csináltam, csak utánna elfelejtettem lementeni)

Csak 22:00-ig érvényes ez a promó....tehát holnap már nem fogsz tudni erre fogadni :)

Idézetet írta: Cesc18 Dátum június 01, 2012, 20:40:28
Csak 22:00-ig érvényes ez a promó....tehát holnap már nem fogsz tudni erre fogadni :)

Nem is fogadni akarok már, hanem kideríteni, hogy odaveszett-e a pénz, ha nem Gomez nyer valami csoda folytán, vagy visszaadják.
Mert ha nem adják, akkor visszalayelem betfairen minimális veszteséggel, mert ilyen hülyeségekre alapból nem szoktam fogadni...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 01, 2012, 20:44:34
Nem is fogadni akarok már, hanem kideríteni, hogy odaveszett-e a pénz, ha nem Gomez nyer valami csoda folytán, vagy visszaadják.
Mert ha nem adják, akkor visszalayelem betfairen minimális veszteséggel, mert ilyen hülyeségekre alapból nem szoktam fogadni...

Ja oké!