Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Gratulálok a tippjeidhez Tomka, csak annyit szólnék a mai naphoz az előző beírásaidra reagálva, hogy a Barca, az MU, Chelsea stb. meccsek után az emberben egyre inkább erősödik az az érzés hogy a gólokra fogadás a nyerőbb taktika, mintsem a hazai vagy vendég tippre tenni. Igen. Azért néha a kivétel erősíti a szabályt.  :)

Igen, igen. Ez pontosan így van, mert még a 2.5 felett is már eléri egy jó mérkőzés odds-át. Ahol mindegy ugye kinyer, csak legyen meg a gól. 10 perccel a kezdés után 2.5 már közel jár a 2-es odds-hoz. Ennél már 75%-s találati aránynál már komoly pénzt lehet szerezni, ha csak a bankunk 10%-val játszunk. Én kicsit biztosabbra megyek az over 1.5-el.
De persze az is igaz, hogy a Barca meccsen olyan kicsi volt az odds a 1.5-re, amit meg sem raknék. Ezt lehet a tétemeléssel játszani, hogy követünk egy csapatot és vesztett fogadás esetén a következő mérkőzésén emeljük a tétet. Én ennek nem vagyok a híve.

Idézetet írta: Bradley Tamás Dátum február 21, 2015, 20:47:39
Gratulálok a tippjeidhez Tomka, csak annyit szólnék a mai naphoz az előző beírásaidra reagálva, hogy a Barca, az MU, Chelsea stb. meccsek után az emberben egyre inkább erősödik az az érzés hogy a gólokra fogadás a nyerőbb taktika, mintsem a hazai vagy vendég tippre tenni. Igen. Azért néha a kivétel erősíti a szabályt.  :)

Meg is született az egyenlítő gól. :-)))

Aki velem tartott annak gratulálok. Jó éjt!

Idézetet írta: Tomka Dátum február 21, 2015, 20:24:25
Live:

Portugál:
- Felett: 1.5 Moreirense FC v SL Benfica (1.57)

Sziasztok!

Mivel hétfő van, ráérünk kicsit beszélgetni a sportfogadásról, vagyis annak háttéréről. Aki olvassa a fórumomat az már nagy vonalakban tudja, minként is mozgok a témában. Még a bemutatkozásomban írtam, hogy egy programot is használok és ezzel kapcsolatban több levél is érkezett hozzám. Így gondoltam egy hozzászólást szentelek a témának, amiben leírom a program használatát.
Program neve: Soccer Stats Tracker
Az első dolog, amikor a programot használjuk, hogy a program adatbázisát lefrissítjük. Ezt az alábbi képen az Update/from Internet-re kattintva vagy a Ctrl+U billentyű kombinációval tehetjük meg. A program jelzi, hogy frissít majd elvégezi az adatbázis frissítését.


Az első oldalt nem szoktam használni, hiszen a csapatokat itt nem tudjuk összehasonlítani. De több hasznos adatot is kapunk egy-egy csapatról.


A második fület, a Betting Statistics - Tree oldalon már sok hasznos dolgot találhatunk. Itt kitudjuk választani, hogy az összes meccset, a vendég vagy csak a hazai meccseket vizsgáljuk. A Liga kiválasztása utána, megadhatjuk a különböző szűréseket, amikre a jobb oldalon megkapjuk az információkat. A képen azt láthatjátok, hogy a 1.5 feletti meccsenkénti gólokat írja ki, illetve annak a bekövetkezési százalékát. Itt láthatjuk is, hogy a Salzburg ebben az első helyen áll, mert minden hazai meccsen legalább két gól volt.


Ha középső részen a H2H Fixed-re kattintunk. Akkor egy Analízis ablakba kerülünk, ahol a liga kiválasztás után megadhatjuk kijátszik otthon és ki lesz a vendég. Így tökéletes képet kaphatunk, hogy az eddig mérkőzéseket mennyi góllal játszották le.
Ezt a funkciót szeretem a legjobban használni. Itt a csapatok kiválasztása után nagyon jól kivehető, hogy az eddig meccsek hogyan teltek.  Továbbá alul láthatjuk, hogy első vagy második félidőben volt gól, illetve mennyi gól született. De ezekre is beállíthatunk szűréseket.


Ha tovább kattintunk, a H2H Asian-ra. Akkor az Asian Handicap-re kattintva információkat kapunk az eddig mérkőzés eredmények tükrében, milyen AH eredmények voltak nyerők.


Remélem ezzel is segítettem annak, aki a gólokra szeretne fogadni. Persze ebben a programban csak a nagy Európai bajnokságok vannak benne, de szerintem nagyon hasznos tud lenni a meccsek kiválasztásában.
Néha van némi adathiány,láttam már olyat, hogy az utoljára játszott meccs még nincs benne az adatbázisban, de ez ritkán fordul elő.

Hajrá Overek!
Tomka

köszi Tomka a hozzám hasonló gyenge és türelmetlen sportfogadók nevében :)


#80 február 23, 2015, 22:13:33, Tomka
Live:

Német II.:
- Felett: 1.5 Eintracht Braunschweig v RB Leipzig (1.61)

Tomka! Hát kérlek szépen, itt van ez a Bundásliga II meccs. A tipped over 1.5. És lőn, a 84. percben megvan a második gól. Hihetetlen..... hihetetlen. Nem látom élőben a meccset de jön a kívánt eredmény látatlanban. Két gól.
Hihetetlen. Hát mi folyik itt Gyöngyösön?   :)

Hi Tomka!

Ezen az oldalon jártam már párszor de eddig még nem tünt fel h innen programot is lehet letölteni. Köszi.

Kérdés: az adatbázis visszamenőleg mennyi adatot tartalmaz? Csak a jelenlegi bajnokságot vagy még a tavajit is esetleg még az az előttit is? Esetleg ezt is be lehet állítani?

Szia!

2000/2001-es a legrégebbi és bármely "évadot" meglehet nézni. :)

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum február 24, 2015, 01:23:22
Hi Tomka!

Ezen az oldalon jártam már párszor de eddig még nem tünt fel h innen programot is lehet letölteni. Köszi.

Kérdés: az adatbázis visszamenőleg mennyi adatot tartalmaz? Csak a jelenlegi bajnokságot vagy még a tavajit is esetleg még az az előttit is? Esetleg ezt is be lehet állítani?

Vajon az 1/4:0 AH opció minek felel meg? A Derby - Charlton párosításban itt van a Derby neve mellett a legtöbb 50 és 100%.

Ez azt jelenti, hogy Derby-nek adsz 0.25-s hendit, amikor otthon játszik. Azaz, ha nyer akkor nyertél, ha döntetlen, akkor fele nyert és felét visszakapod. Míg, ha vesztett, akkor vesztettél.

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum február 24, 2015, 18:37:25
Vajon az 1/4:0 AH opció minek felel meg? A Derby - Charlton párosításban itt van a Derby neve mellett a legtöbb 50 és 100%.

#86 február 25, 2015, 07:04:51, Tomka
Sziasztok!

Tőlem egy kicsit szokatlan fogadást teszek. Igazából ezt is a Live tippek közé fogom betenni, mint találati vagy vesztett opciót.
A mérkőzésen kiosztott büntetőlapok száma, amely 4.5 felett (Man City v Barcelona) (1.900)

Ezzel nyerünk egy azonos tétet, amelyet visszafizetnek, ha veszít. Ezt valami 2 feletti szorzóra gondoltam majd elhasználni és természetesen gólfogadásra. :)

A fogadást megtettem, de ki mit gondol meglesz a 4.5 feletti büntetőlap? Mivel tét meccs és a két csapat simán összeszokott hozni 5-t, így gondoltam jó lesz.
Tomka

A meccs  elöttit fogadást nem fizetik vissza csak az élöt ,amugy élöben teljesen jo

Idézetet írta: stupek Dátum február 24, 2015, 19:45:37
A meccs fogadást  elöttit nem fizetik vissza csak az élöt ,amugy élöben teljesen jo

szerintem a lapokat majd a második félidőben fogják mutogatni, ha az elején nem lesznek lapok, akkor nagyobb oddsot is fognak rá adni

Tudom, de ahhoz, hogy azonos tétet feltegyek élőben, amit visszafizetnek, ha veszít. Ahhoz kell a mérkőzés kezdete előtt is tenni fogadást.  :)

"Tegyen meg egy mérkőzés előtti fogadást a Man City v Barcelona találkozóra, és mi megajándékozzuk egy azonos értékű kockázatmentes élő fogadással erre a mérkőzésre. " bet365

Idézetet írta: stupek Dátum február 24, 2015, 19:45:37
A meccs  elöttit fogadást nem fizetik vissza csak az élöt ,amugy élöben teljesen jo