Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ezért szoktunk  szinte 0-ás tuti tippet tenni mert ez csak arra kell hogy megkapjuk a visszatéritést .

Már, aki. Én általában a büntetőlapokkal szoktam csinálni. Mivel tét meccseken harcolnak és általában megszokott lenni a kellő büntetőlap. :)
Mindenki másképp csinálja. :)

Idézetet írta: stupek Dátum február 24, 2015, 19:53:16
Ezért szoktunk  szinte 0-ás tuti tippet tenni mert ez csak arra kell hogy megkapjuk a visszatéritést .

Nagyon gondolkozom a csapat büntetőlapok: Man. City 2,5+ (2,20) fogadáson, de lehet maradok a sima 4,5+ (1,83) fogadásnál!
Ui.: Nagyon király a naplód Tomka!  :cya:

Asian Handicap-ben fogadd, akkor 1.9-es a szorzó rá.

Köszi. :)

Idézetet írta: KIG Dátum február 24, 2015, 20:14:29
Nagyon gondolkozom a csapat büntetőlapok: Man. City 2,5+ (2,20) fogadáson, de lehet maradok a sima 4,5+ (1,83) fogadásnál!
Ui.: Nagyon király a naplód Tomka!  :cya:

Szerintem is jó gondolat! Pláne ha korai gól lesz! Akkor szinte tuti indul az aprítás, és jönnek a lapok!
Mondjuk a visszavágókon mindig feszültebb a légkör, és több a lap, de a 4,5-es határ nem vészes!
A juve meccsen is meglesz!  ;)

Köszönöm a megerősítést.  ;)
Bő 2 óra múlva már mindent tudni fogunk.


Idézetet írta: laudrup Dátum február 24, 2015, 20:26:40
Szerintem is jó gondolat! Pláne ha korai gól lesz! Akkor szinte tuti indul az aprítás, és jönnek a lapok!
Mondjuk a visszavágókon mindig feszültebb a légkör, és több a lap, de a 4,5-es határ nem vészes!
A juve meccsen is meglesz!  ;)

Idézetet írta: Tomka Dátum február 24, 2015, 19:37:34
Sziasztok!

Tőlem egy kicsit szokatlan fogadást teszek. Igazából ezt is a Live tippek közé fogom betenni, mint találati vagy vesztett opciót.
A mérkőzésen kiosztott büntetőlapok száma, amely 4.5 felett (Man City v Barcelona) (1.900)

Ezzel nyerünk egy azonos tétet, amelyet visszafizetnek, ha veszít. Ezt valami 2 feletti szorzóra gondoltam majd elhasználni és természetesen gólfogadásra. :)

A fogadást megtettem, de ki mit gondol meglesz a 4.5 feletti büntetőlap? Mivel tét meccs és a két csapat simán összeszokott hozni 5-t, így gondoltam jó lesz.
Tomka

Szia!

Én is szeretem a lapra fogadásokat, főleg kiélezett fontos meccseken (kiesés elkerülése, házi derbi, egyenes kieséses szakasz).
Az 5 lap könnyen összejöhet, főleg ha becsúszna egy piros, ami ugye 2-t ér.
Viszont ez a játékvezető eddig 81 nemzetközi találkozóján átlagban 3,46 sárga és 0,22 piros mellett 0,33 büntetőt ítélt meg meccsenként.

Erre a meccsre én ezért nem tettem ezt meg. (Persze nem szoktam nézni a sporikat, ezt most egy cikkben láttam, ha esetleg tudsz olyan oldalt ahol vezetve vannak a sporik teljesítményei azt meg is köszönném  :) )

Talán a soccerway-en rémlik a sporikról stat!
Ha már statisztikai oldal,akkor egy predekciós oldal is beugrott-egyik nézőm ajánlotta a youtube-on,és tényleg elég profi:
http://www.statarea.com/

Szia!

Köszönöm ezt az információt. Ez azért nem olyan rossz átlag, de reméljük most átlagon felül fog teljesíteni a "főnök".  :)

Nem, ilyet nem tudok. Régebben volt egy szuper szögletes honlap, ahol nagyon jó statisztikák voltak és verifikációk is, de azóta fizetős lett.

Szerk.:
Köszi Laudrup. Ezt a lapot a kedvencek közé tettem. ;)

Idézetet írta: Laca87 Dátum február 24, 2015, 20:35:27
Szia!

Én is szeretem a lapra fogadásokat, főleg kiélezett fontos meccseken (kiesés elkerülése, házi derbi, egyenes kieséses szakasz).
Az 5 lap könnyen összejöhet, főleg ha becsúszna egy piros, ami ugye 2-t ér.
Viszont ez a játékvezető eddig 81 nemzetközi találkozóján átlagban 3,46 sárga és 0,22 piros mellett 0,33 büntetőt ítélt meg meccsenként.

Erre a meccsre én ezért nem tettem ezt meg. (Persze nem szoktam nézni a sporikat, ezt most egy cikkben láttam, ha esetleg tudsz olyan oldalt ahol vezetve vannak a sporik teljesítményei azt meg is köszönném  :) )

#99 február 24, 2015, 22:11:31, Tomka
Live:

BL (Kockázatmentes fogadás):
- Igen Man City v Barcelona (Mindkét csapat gólt szerez) (2.00)

Mai napot eddig hoztuk 0-ra. Ha még 2 lapot kiosztanának, akkor pozitív lenne a mérleg. ;)

Idézetet írta: Tomka Dátum február 24, 2015, 21:57:57
Live:

BL (Kockázatmentes fogadás):
- Igen Man City v Barcelona (Mindkét csapat gólt szerez) (2.00)

Ez jó kis tipp volt. Sikerült 2 perccel a gól elött 2.62-es oddsal megtenni  :great:

Ott a piros lap :D

Én 3:1-re tettem félidőben 6,5ös oddson a kockmentest  :laugh:

Ez egy jó este volt. A city kiállításnak köszönhetően az 5 büntetőlap meg is lett, de szerencsére előtte még rúgtak egy gólt is. :)
Gratulálok annak, aki velem tartott. Ma sem maradt üres a zsebünk.

Jó éjt! :)
Tomka

köszi, a büntetőlapos tippet a Man Cityn hozta, a Juventuson viszont beragadt