Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Tomka Dátum február 26, 2015, 20:29:31
Kérem szépen, over 1.5-re kell fogadni. ;)

Everton-Young Boysról mit gondolsz over szempontjából?

Ha megnézzük a statisztikát, nem egy nagy overes csapatok. Mivel már játszottak 4-1-es meccset, túl hajszolni sem fogják magukat. Érdemesebb olyan meccset nézni, ahol az "esélytelenebb" nyert, vagy döntetlen az állás. :)

Én az Everton meccset kihagynám, statisztika alapján számomra kiesett. Persze ettől függetlenül lehet lesz több tucat gól. :)


Idézetet írta: Laca87 Dátum február 26, 2015, 20:48:31
Everton-Young Boysról mit gondolsz over szempontjából?

#122 február 27, 2015, 12:04:04, Tomka
Sziasztok!

Tegnap az Evertonon ismét gólparádé volt. De az igazsághoz hozzátartozik, hogy túl hamar volt az első gól, így nem tudtam volna over 1.5-re fogadni.
*******

Bő 10 perc múlva kezdődik egy Ausztrál mérkőzés, amelyen érdemes lehet az overekre figyelni. A statisztika ígéretesnek tűnik, igaz hogy a Melbourne City egymás után két 0-0 játszott, de most ideje lenne ennek megszakadni. Továbbá a vendég csapat mérkőzésenként képes két gólnál többet is rúgni. Illetve a harmadik helyen állnak egyenlő ponttal a Melbourne Victory-val, így küzdeni fognak, hogy a tabellán feljebb lépjenek.
Tehát:
- Melbourne City v Adelaide United 1.5 felett



A tipp jó volt, sőt annál is jobb, mivel a 30. perc után érkezett az első gól. Így lehetett volna fogadni is rá, jó odds-n. De nekem dolgom volt, így nem tudtam megtenni. Majd a következőt. :)

Idézetet írta: Tomka Dátum február 27, 2015, 09:28:46
Sziasztok!

Tegnap az Evertonon ismét gólparádé volt. De az igazsághoz hozzátartozik, hogy túl hamar volt az első gól, így nem tudtam volna over 1.5-re fogadni.
*******

Bő 10 perc múlva kezdődik egy Ausztrál mérkőzés, amelyen érdemes lehet az overekre figyelni. A statisztika ígéretesnek tűnik, igaz hogy a Melbourne City egymás után két 0-0 játszott, de most ideje lenne ennek megszakadni. Továbbá a vendég csapat mérkőzésenként képes két gólnál többet is rúgni. Illetve a harmadik helyen állnak egyenlő ponttal a Melbourne Victory-val, így küzdeni fognak, hogy a tabellán feljebb lépjenek.
Tehát:
- Melbourne City v Adelaide United 1.5 felett

#124 február 27, 2015, 19:47:58, Tomka
Jó estét!

Nagy örömömre szolgál, hogy Osztrák mérkőzések lesznek az este folyamán. Az alábbi mérkőzés szerintem jó lesz over 1.5-re.
- Austria Lustenau vs FC Liefering

(Reméljük erről nem csúszunk le, feltéve, ha kielégítő lesz a támadás és a játékmenet.)

Ennyire gyorsan nem tudunk fogadni. (1-0)

Idézetet írta: Tomka Dátum február 27, 2015, 18:16:30
Jó estét!

Nagy örömömre szolgál, hogy Osztrák mérkőzések lesznek az este folyamán. Az alábbi mérkőzés szerintem jó lesz over 1.5-re.
- Austria Lustenau vs FC Liefering

(Reméljük erről nem csúszunk le, feltéve, ha kielégítő lesz a támadás és a játékmenet.)

Jó estét!

Valami hiba van a bet365 rendszerében. Mivel a 10 perces fogadások 00:00-9:59-ig még nyitva van. 3.75 megengedte, hogy fogadjak 0.5 gól fellett-re és szögletre is, úgyhogy mindkettő volt már. Nem tudom mi lesz belőle, lehet érvénytelenítik, de gondoltam próbáljátok meg Ti is. ;)
Egyébként félidő gólra gondoltam a Bayer meccsen, de túl hamar rúgták be.

A poén, hogy a gól még ki is fizették úgy, hogy a gól után helyeztem el a fogadást. Persze nem biztos, hogy meg is tarthatom a nyereményt.

Idézetet írta: Tomka Dátum február 27, 2015, 20:39:53
Jó estét!

Valami hiba van a bet365 rendszerében. Mivel a 10 perces fogadások 00:00-9:59-ig még nyitva van. 3.75 megengedte, hogy fogadjak 0.5 gól fellett-re és szögletre is, úgyhogy mindkettő volt már. Nem tudom mi lesz belőle, lehet érvénytelenítik, de gondoltam próbáljátok meg Ti is. ;)
Egyébként félidő gólra gondoltam a Bayer meccsen, de túl hamar rúgták be.


Idézetet írta: Tomka Dátum február 27, 2015, 20:39:53
Jó estét!

Valami hiba van a bet365 rendszerében. Mivel a 10 perces fogadások 00:00-9:59-ig még nyitva van. 3.75 megengedte, hogy fogadjak 0.5 gól fellett-re és szögletre is, úgyhogy mindkettő volt már. Nem tudom mi lesz belőle, lehet érvénytelenítik, de gondoltam próbáljátok meg Ti is. ;)
Egyébként félidő gólra gondoltam a Bayer meccsen, de túl hamar rúgták be.

Ma a Unibeten is volt hasonló, 99% hogy utólag érvénytelenítik. A Bet365-ön ma a meccs kezdete után még percekig nyitva volt a meccs előtti piac is teljesen más oddsokkal mint az élő, a gólra sem reagáltak  ???

Én is ettől tartok, de nem veszett nagy tétet használtam. Egyébként már agyaltam rajta, hogy lehetne éppen gól előtt fogadni. Mivel a williamhill-hez képest van, hogy 5 mp is eltelik, mire a bet jelzi és elveszi az odds-kat.

De látszik, hogy a Bayer meccsel baj van, mivel a megint sok piac fel van függesztve.

Idézetet írta: Laca87 Dátum február 27, 2015, 20:47:01
Ma a Unibeten is volt hasonló, 99% hogy utólag érvénytelenítik. A Bet365-ön ma a meccs kezdete után még percekig nyitva volt a meccs előtti piac is teljesen más oddsokkal mint az élő, a gólra sem reagáltak  ???

Van 1 ilyen meccs és nem lehet fogadni, no comment ...

Nyitva van az AH piac, de fogadni nem enged  :laugh:

javaslom gólra az FOSS - Fortuna Sittard meccset...

#134 február 28, 2015, 09:15:14, Tomka
Live:

Belga:
- Felett: 1.5 Standard Liege v Cercle Brugge (1.83)