Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Tomka Dátum február 27, 2015, 21:16:35
Live:

Belga:
- Felett: 1.5 Standard Liege v Cercle Brugge (1.83)

ez nagyon meredek volt, de tettem 0,5 overre, meg gol line 1.0-ra is szerencsére, nem keveset
a gol line 1,5 még most sem kizárt, na de ezt csal Laudrup tudná megmondani :)

#136 február 28, 2015, 09:47:04, Tomka
Ezt a Belga meccset máskor is simán megjátszanám. Volt 30 kapura lövés, de sajnos csak egy bent be. :)

Live:

Ausztrál:
- Felett: 1.5 Brisbane Strikers v Redlands United (1.50)

Idézetet írta: Arzeen Dátum február 27, 2015, 22:22:44
ez nagyon meredek volt, de tettem 0,5 overre, meg gol line 1.0-ra is szerencsére, nem keveset
a gol line 1,5 még most sem kizárt, na de ezt csal Laudrup tudná megmondani :)

Ez elég gyorsan meglett. :)

Idézet
Live:

Ausztrál:
- Felett: 1.5 Brisbane Strikers v Redlands United (1.50)

Idézetet írta: Tomka Dátum február 27, 2015, 20:44:35
A poén, hogy a gól még ki is fizették úgy, hogy a gól után helyeztem el a fogadást. Persze nem biztos, hogy meg is tarthatom a nyereményt.


Ilyenkor a legjobb, ha azonnal kiutalod a leggyorsabb módon nullára a pénzt :) Legtöbbször utólag érvénytelenítik az ilyeneket és visszavonják az egyenlegből a nyereményt, de ha nincs miből, akkor nem. Kivárnám, míg a szelvényen érvénytelenítik és akkor fizetnék be újra, addig játszanék más irodánál.

Végül persze érvénytelenítették. De nem hülyéskedek én vele, egyébként is, ha nagyon akarják utólag is levonhatják vagy felfüggesztik a fiókom. Ennyit pedig nem ér az a pár ezer forint, mivel nem százezereket raktam rá. Továbbá olyan gyorsan nem utalják ki és kifizetés előbb mindig leellenőrzik a számlát. :)

Idézetet írta: szorzatos Dátum február 28, 2015, 11:44:55

Ilyenkor a legjobb, ha azonnal kiutalod a leggyorsabb módon nullára a pénzt :) Legtöbbször utólag érvénytelenítik az ilyeneket és visszavonják az egyenlegből a nyereményt, de ha nincs miből, akkor nem. Kivárnám, míg a szelvényen érvénytelenítik és akkor fizetnék be újra, addig játszanék más irodánál.

Amiket írtam, már olvastam több helyen, mások megtapasztalták és nincs érte semmi utólagos bünti, stb., mert ők hibáztak végül is.

Idézetet írta: szorzatos Dátum február 28, 2015, 11:44:55

Ilyenkor a legjobb, ha azonnal kiutalod a leggyorsabb módon nullára a pénzt :) Legtöbbször utólag érvénytelenítik az ilyeneket és visszavonják az egyenlegből a nyereményt, de ha nincs miből, akkor nem. Kivárnám, míg a szelvényen érvénytelenítik és akkor fizetnék be újra, addig játszanék más irodánál.

Volt már nekem tévedésből -os egyenlegem Bet365-ön. Normális fogadóirodánál nem érdemes "csalni" (nagyon máshol SEM illik), mert hosszú távon megszívhatjuk.

Én is így gondolom. ;)
Mit reklamáljak, mivel normálisak. Nem szoktak szórakozni, mindig kifizetnek, de egy próbát megért.

Idézetet írta: drogos Dátum február 28, 2015, 12:25:14
Volt már nekem tévedésből -os egyenlegem Bet365-ön. Normális fogadóirodánál nem érdemes "csalni" (nagyon máshol SEM illik), mert hosszú távon megszívhatjuk.

O.K., tényleg mások tapasztalatára hagyatkoztam, de ezek szerint ilyen is van, akkor veletek értek egyet innentől  :ok: + én sem csalás párti vagyok.

szia,lenne egy kerdes hatha utba tudnatok igazitani :) az olyan fogadast hogy Granada-Barcelona (1-0) nyer a barca hol kell megrakni a bet365on? elore is koszonom a valaszt :)

Szia!

Ha megvan a meccs, akkor az első oldalon azaz a népszerű fogadásoknál lefelé görgetsz és az "Alternatív hendikep eredmény" opciót kinyitod és ott a barca -1-t választod. (1.44)

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum február 28, 2015, 12:52:16
szia,lenne egy kerdes hatha utba tudnatok igazitani :) az olyan fogadast hogy Granada-Barcelona (1-0) nyer a barca hol kell megrakni a bet365on? elore is koszonom a valaszt :)

Ázsiai hendikep Barca -1.5 is ugyanez, néha eltér a két odds ;)

#147 február 28, 2015, 17:08:55, Tomka
Live:

Német Bundesliga:
- Felett: 1.5 Borussia Dortmund v Schalke (1.50)

#148 február 28, 2015, 17:53:30, Tomka
Live:

Angol Premier:
- (0-0) Felett 1.0 Burnley v Swansea (1.650)

Jó estét!

Komolyan mondom szóhoz sem jutok... Az Angol premier és a Német Bundesliga le is húzhatná a rolót. Ezt az underes délutánját neki, de a Dortmund sem kapkodta el a gólokat.
Az este folyamán remélem nem fog ez az underes sorozat folytatódni, minden esetre még körültekintőbben fogok meccset választani.
Ennek ellenére eddig pozitív hozammal zártuk a délutánt. :)

Tomka