Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Vissza is esett az odds 1.9-ről 1.72-re. Tudják itt a bukik, nem akarnak annyit veszíteni. (Reméljük!)


Idézetet írta: Tomka Dátum április 10, 2015, 18:01:44
Kár..., meglesz így is a két gól! Bátran megfogadnám most is 1.83-ért. 8 kapura lövés volt a stat alapján az nem rossz.

Addig is ránézek a Lengyel meccsedre is. ;)

Kérem szépen ott is az első gól! Innen már jó kedvből is kell nekik még egyet rúgni! Ezért találom esetenként az over 1.5-t helyesebbnek, mert ugye félidő over után megkérdezném, hogy miért az anyátokért nem tudtátok ezt a első félidőben rúgni, ha két perccel a második félidő kezdetén betaláltok???

Mire megírtam jött a tipp, erről van szó. Hajráá ifik és persze hajráá Overek!


Idézetet írta: Tomka Dátum április 10, 2015, 18:12:38
Vissza is esett az odds 1.9-ről 1.72-re. Tudják itt a bukik, nem akarnak annyit veszíteni. (Reméljük!)

#242 április 13, 2015, 15:40:33, Tomka
Live:

Angol U21:
- Felett: 1.5 Leeds - U21 v Coventry - U21 (Mérkőzés gólok) 13/04/2015 Egyik sem 1.83 Függőben

#243 április 13, 2015, 15:49:21, Tomka
A siker sorozat tovább folytatódik, na de meddig?! Eddigi rekordom 11 volt, jelenleg a 7.-nél járunk. Nem kapkodták el a srácok, de jót tett, hogy a Leeds időben rúgott, így a Coventry srácoknak riadót fújtak.  :)

Ezt más is megtudta tenni. Még egy tippem lett volna, a cseh ifi, de túl hamar jött a gól.

Idézetet írta: Tomka Dátum április 13, 2015, 14:53:10
Live:

Angol U21:
- Felett: 1.5 Leeds - U21 v Coventry - U21 (Mérkőzés gólok) 13/04/2015 Egyik sem 1.83 Függőben

#244 április 13, 2015, 20:09:42, Tomka
Live:

Holland tartalékos:
- Felett 0.5   VVV/Helmond Sport - tartalékos v AZ - tartalékos (1. félidő gólok)   13/04/2015 Egyik sem 1.61   Függőben

(Eddig tartott a sikerszéria. 7 tippem volt zsinórban jó, de azt is elfogadnám bármikor, ha egy vesztes tippet 7 sikeres követne.)

#245 április 14, 2015, 08:02:00, Tomka
Live:

Ausztrál OFC:
Felett: 1.5   Auckland City v Western United FC (Mérkőzés gólok) 14/04/2015 Egyik sem 1.66 Függőben

(Ebben én nem bízok, így az első gól után 10e-nél visszavettem a tétet, veszteség nélkül. Nem hajtják magukat agyon az eredményért...)

(Sajnos kár volt, mivel meglett a második gól is. De ez van. :) )

#246 április 14, 2015, 10:22:24, Tomka
Live:

-AFC:
Felett: 1.5   Persipura Jayapura v Maziya SRC (Mérkőzés gólok)   14/04/2015 Egyik sem 1.61   Függőben

Idézetet írta: Tomka Dátum április 13, 2015, 18:54:36
Live:

Holland tartalékos:
- Felett 0.5   VVV/Helmond Sport - tartalékos v AZ - tartalékos (1. félidő gólok)   13/04/2015 Egyik sem 1.61   Függőben

(Eddig tartott a sikerszéria. 7 tippem volt zsinórban jó, de azt is elfogadnám bármikor, ha egy vesztes tippet 7 sikeres követne.)

Nagyon szép sorozat, remek napló. De amikor írtad hogy zsinórban 7 tipp jött, tudtam hogy ez bukó lesz. Tapasztalatból írom. Ha sok hozzászólás érkezik, hogy nagyon sok a zöld, száz % hogy jön a piros. Ez pszichológia, babona, vagy csak az élet mutatja meg a paradicsomot, és amikor azt mondod wow, visszadob a szarba. De ez így van. Ezt figyeld meg.
Amúgy frankón az egyik legjobb napló nagyon jó tippekkel, gratula. Sőt az egyik legjobb kinézetre is, ezért is sajnálom hogy most belerondítottam, bocsesz.  :) Sok sikert!

Köszönöm a szép szavakat. Igen, ez így szokott lenni. Legközelebb megtartom magamnak, nem írom le hol tartok. :)
Ezért nyílt a napló lehet beleírni másnak is. ;)

****
Ezen az ázsiai meccsen pedig lehetne már gól. Nagyon jól játszanak, sok gólhelyzet volt, sajnos még a gól várat magára. De ezzel kapcsolatban csak jó érzéseim vannak, az Ausztrállal ellentétben. Szűk félórájukat van lehozni a két gólt. ;)

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 14, 2015, 09:43:54
Nagyon szép sorozat, remek napló. De amikor írtad hogy zsinórban 7 tipp jött, tudtam hogy ez bukó lesz. Tapasztalatból írom. Ha sok hozzászólás érkezik, hogy nagyon sok a zöld, száz % hogy jön a piros. Ez pszichológia, babona, vagy csak az élet mutatja meg a paradicsomot, és amikor azt mondod wow, visszadob a szarba. De ez így van. Ezt figyeld meg.
Amúgy frankón az egyik legjobb napló nagyon jó tippekkel, gratula. Sőt az egyik legjobb kinézetre is, ezért is sajnálom hogy most belerondítottam, bocsesz.  :) Sok sikert!

Ezen már nem hiszem, hogy meglesz az over. Komolyan mondom a 14-es mezes játékost lehoztam volna a p.csába. 4x futott lesre, sőt a 16 belül, amikor voltak folyamatosan lesen állt, vagyis ha megkapta volna a labdát, oda a gólnak.
Továbbá mindkét csapattól elvettek egy-egy büntetőt. Fordítva kellett volna ma, Ausztrált hagyni ezt pedig meg sem rakni, pedig jól játszottak az otthoniak. :)

Idézetet írta: Tomka Dátum április 14, 2015, 09:22:05
Live:

-AFC:
Felett: 1.5   Persipura Jayapura v Maziya SRC (Mérkőzés gólok)   14/04/2015 Egyik sem 1.61   Függőben

#250 április 15, 2015, 06:43:01, Tomka
Live:

BL:
- Felett: 1.5 Juventus v Monaco (Mérkőzés gólok) 14/04/2015 Egyik sem 1.80 Függőben

Mivel ilyen rosszul sikerült az elmúlt két nap, értékeljük ki. Ez mindig jót tesz.
1.) A tipp, amely végett vetett a sikersorozatnak. Nagyon biztató mérkőzés volt, mind statisztikailag és mind játékilag is. Ezt máskor is bátran megjátszanám.
2.) Elrontott Ausztrál mérkőzés. Előjött egy kicsit a beszari énem és kivettem a tétet. Statisztika jó volt, azonban a második félidőben nem játszottak olyan jól, mint az elsőben. Ezt nem játszanám ma meg.
3.) AFC kupa, akikben nagyon bíztam és 0-0 lett. Mindent egybevéve ki kellett volna szűrnőm, de  játék annyira tetszett, hogy fogadást tettem. Ezt nem szabadott volna, mert az elsődleges statisztikai adatok alapján kiesett a listából.
4.) A tegnapi BL mérkőzés. Annyi külföldi és magyar Bookie overre, hogy a gyenge statisztikát figyelembe sem vettem. Míg a Real undert és a Juventus overt preferálták, megjátszottam. Pedig nézzük meg, nagyon rossz a Juventus statisztikája az elmúlt mérkőzésekről.

Amilyen jól indítottam, most valamit elrontottam. Ma folytatom tovább, remélem sikeres tippekkel! ;)

Tomka

BL egyeneskieséses szakasz első meccsein mindig nagyon óvatosak még a csapatok.
A 2.meccsen(pláne ha ilyen 0-0 és 1-0ás első meccsek voltak) akkor már nincs mire várni, olyankor mennek előre, és jönnek le az overek.
Mai meccsen talán a PSG-Barca lóghat ki a sorból.
PSG nagyon offenzív, pláne otthon, a Barcának meg nem megy a védekezés, ha leállnak tilitolizni akkor hamar gólt fognak kapni, és utána menni kell majd. Nem jobb csapat ilyen szempontból ez a bárka mint a cselszi, simán kikaphatnak ők is a franciáktól! Márpedig ha átengedik a kezdeményezést nekik akkor Ibráék köszönik szépen és élni fognak vele!

Köszönöm a megjegyzést és az érdekes információkat. Ezekre majd jobban figyelek, ha BL-t vagy kupa meccset választok. ;)

Idézetet írta: laudrup Dátum április 15, 2015, 17:05:25
BL egyeneskieséses szakasz első meccsein mindig nagyon óvatosak még a csapatok.

#254 április 15, 2015, 21:34:28, Tomka
Live:

BL:
- Felett 3.0   FC Porto v Bayern München (1. félidő szögletei) 15/04/2015 Egyik sem 1.83
(Lau kollégára hallgatva ma jöjjön egy szöglet over, nekem már 4 szöglet is elég. :) )

Na jó elmennek a büdös picsába most már. Az összes BL-s rohadjon meg. Szarjanak sünt, de ne egyet, egy egész családot. De fasza, lassan eljutok ugyan annyi sikertelenhez, mint sikereshez... Bezzeg ma nem tettem overt, azok a jók.  >:(