Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#255 április 16, 2015, 20:22:19, Tomka
Live:

Dán:
- Felett: 0.5 Vendsyssel FF v Vejle (Mérkőzés gólok) 16/04/2015 Egyik sem 1.83 Függőben

Miért is nem csodálkozom...

Szép estét!

Szerintem ezt a hetet ne folytassuk tovább. A hét első napján egy sikertelen tippet hoztam és ez még kísért. Biztos az is benne van, hogy nagyon kevés a mérkőzés, alig 150 ebből jókat választani fi-re és 1.5 overre nehéz. Az ifik nagyon jók, de olyan magas határon vannak/voltak, hogy nem éri meg. Ma nem hallgattam az önuralmamra, kár volt.

Hétvégén még lehet benézek, de szerintem jobb itt abbahagyni a hetet. Hétfőn jövök! ;)

Tomka

Szia Tomka!

Most igyekszem magam beleásni az overek világába. Az lenne a kérdésem, ha 150 meccs kevés, te mit tartasz ideális mérkőzésszámnak?

Szombat: 1342 míg vasárnap: 1222 Ezzel a mai 135 nagyon kevés, és ilyenkor csak bepróbálkozok valamivel sőt az elmúlt napokban próbáltam potenciális tippeket vadászni, amit mások is tesznek. Sajnos nem jött be.
De most ratyi időszak van hétköznapokon. Jó esetben lenne 300-500, annak nagyon örülnék. Hétvégén továbbá nem leszek elérhető, meg jobb kihagyni ezek után. Bármennyire is az önuralmamról vagyok híres, amikor sorozatban ennyi elmegy már elveszítem én is a türelmemet és rossz az ítélőképességem. Nem biztos elég egyet ráaludni, többre van szükség.

Talán nem szabadna másra hallgatni, ezt a tippet egy facebook csoportból vettem ki, így megnézve Dán 1. osztály 2.3 átlaggal ki kellett volna ejteni a picsába. Itt az elveszített ítélőképesség és a napokon át tartó sikertelenség és belesodrom magam a hibába. Ezért mondom, hogy most fejezzük be, mert még mindig pluszban vagyunk a hónapban és szeretnék is maradni.

Ki is jelentkeztem a betről, majd csak hétfőn jelentkezek be újra. Addig is sok sikert nektek! :)
Neked pedig hajrá a gólvadászattal, attól, hogy most vesztettem még mindig tudom, hogy ez a legjobb módszer.

Jók legyetek!
Tomka

Idézetet írta: robmiller Dátum április 16, 2015, 20:39:40
Szia Tomka!

Most igyekszem magam beleásni az overek világába. Az lenne a kérdésem, ha 150 meccs kevés, te mit tartasz ideális mérkőzésszámnak?

Köszi szépen, szerintem jó sok tanulópénz rá fog menni eleinte, de remélem belejövök idővel!

Kellemes hétvégét!

Jó reggelt!

Tegnap este volt egy Live tippem, amit nem tudtam betenni, mert hibát írt ki az oldal. A hetet így sikeresen kezdtem, remélem folytatódik is majd.

Szép napot!
Tomka


#261 április 21, 2015, 20:26:12, Tomka
Live:

Osztrák:
- Felett: 1.5 SV Mattersburg v SV Horn (Mérkőzés gólok) 21/04/2015 Egyik sem 1.80
(Olyan helyzeteket hagyott ki a Mattersburg, hogy ebből lassan gólnak kell lennie.)

Underre kéne most már játszanom. Sokkal jobb eredményeket érnék el. Ilyen underesek legyenek ezek az Osztrák meccsek...
FAC Team für Wien 0-1 (0-1) FC Liefering
Kapfenberg 0-0 (0-0)   SKN St. Pölten
LASK Linz 0-1 (0-0)   Hartberg
Mattersburg 1-0 (0-0)   Horn

#262 április 24, 2015, 19:22:30, Tomka
Live:

U19:
- Felett: 2.5 Roma - U19 v Lazio - U19 (Mérkőzés gólok)   24/04/2015 Egyik sem 1.90

Az underen már én is gondolkoztam, összesítve sokkal jobb eredményeim lennének. De ha meg arra teszek az fog elmenni. De most hova tegyem a pénzem, Questorba? :D

Nem ezért vagy azért, de tegnap ezen felül még 4 mecccset néztem ki, volt benne U21-es illetve liga meccsek. Mire eljutott volna a szorzó, mondjuk 1.7.re gól lett. Itt bezzeg megvolt a szorzó és jók voltak a statok is.
Továbbá tegnap mondom nem is nézem meg az Osztrák ligát, biztos megint underes lesznek. Nézd meg őket,  mi történt pár nap alatt? Kaptam levélben, hogy magyarázzam már meg mire fel fogadtam az Osztrák meccsre, mivel hol a motiváció stb. Tegnap több volt a motiváció? Dehogy, csak amikor én fogadtam rájuk szartak az egészre.

De tegnap az oroszoknál is olyan underes csapatok játszott 4.5 overeket, mint annak a rendje. De a Skót illetve Német bajnokságokban jó, ha volt két gól. Mondjuk nekem over 1.5-re jó lenne. Amin elagyaltam már, hogy 0-0-nál egy over 1.5-t illetve under 0.5-t teszek. Sokszor szokott így végződni. Esetleg kiválasztok olyan meccset, ahol nagyobb a különbség vagy nagyobb motiváció van a csapatokban és a második félidőre + két gólt fogadok, annak viszonylag szép az odds.

Idézetet írta: LanMaffia Dátum április 25, 2015, 02:10:21
Az underen már én is gondolkoztam, összesítve sokkal jobb eredményeim lennének. De ha meg arra teszek az fog elmenni. De most hova tegyem a pénzem, Questorba? :D

#265 április 26, 2015, 14:22:31, Tomka
Live:

Német:
- Felett 0.5    Magdeburg v FSV Budissa Bautzen (1. félidő gólok) 26/04/2015 Egyik sem 1.50
(Mire beírtam pont meglett a gól, de szerintem meglehet próbálni az over 1.5-t is)


Végül egy gól lett, de nekünk ez is elég volt. Pedig a játékból kijöhetett volna, akár több is.

#266 április 27, 2015, 16:18:57, Tomka
Live:

Skót Ifi:
- Felett: 1.5 Motherwell - U20 v Partick - U20 (Mérkőzés gólok) 27/04/2015 Egyik sem 1.83
(Nagyon jók a statisztikák és eléggé második félidősek a csapatok, bízom benne, hogy két gólt összetudnak szedni.)

Motherwell ezt meg is oldotta nekünk. ;)

#267 április 30, 2015, 05:50:35, Tomka
Live:

Svéd:
- Felett: 1.5 Atvidabergs FF v AIK (Mérkőzés gólok) 29/04/2015 Egyik sem 1.66

Nem kapkodták el a gólokat és a második gól büntetővel lett meg, de a lényeg a gól. :)


Bet365 Bónusz: 2/3-ban
Felett 2.5   Eibar v Sevilla (Összesített gólok)   29/04/2015 Egyik sem 1.85
Felett 2.5   Celta Vigo v Malaga (Összesített gólok)   29/04/2015 Egyik sem 1.75
Felett 2.5   Leicester v Chelsea (Összesített gólok)   29/04/2015 Egyik sem 2.00

Szerk.: (1) Eibar egészen jól áll, azonban a Celta veszített a kezdeti lendületből, reméljük újra élednek a második félidőben és gólparádét láthatunk.

Szerk.: (2) Szokás szerint a legkisebb odds-al rendelkező mérkőzés vesztett. Bőven megforgatódott tegnap a 3e forint, amit kaptam, de gondoltam egy ilyen "kockázatmentes fogadással" élni, ahol az összeget ajándékba kaptam. Szorzó 3.7*1000=3700 Ft. Ezt majd a havi összesítésben különtüntettem fel és a statisztikába sem vettem bele, mivel nem Live-tipp volt.

#268 április 29, 2015, 20:15:57, Tomka
Live:

Svájc:
- Felett 0.5 FC Vaduz v Basel (1. félidő gólok) 29/04/2015 Egyik sem 1.66
(Basel uralja a meccset, így remélem lehoznak egy gólt az első félidőben.)

Basel hozta a kötelezőt. Kicsit várhattam volna még, de úgy megindultak az elején, hogy inkább megjátszottam, mint megint lecsússzak róla. :)

Jó reggelt!

Jöjjön hát a szokásos havi összefoglaló. A hónapot hatalmas lendülettel kezdtem, ami nagy hozamot hozott, ez tartotta ki azt a sikertelenséget, ami pedig a hónapom közepét jellemezte. A hónap végére sikerült ismét megtalálnom a fonalat, így valamivel kevesebb, mint 45e forint profitot sikerült elérni. 40.300 Ft + 3.700 Ft = ~ 44.000 Ft, természetesen a bet365 kerekítései miatt ez az összeg a valóságban pár száz forinttal több. 24 tippből 16 volt sikeres, azaz 24/16=66.67%

A táblázat értelmezése:
Piac: Ez nálam lehet over 1.5, fi 0.5, lap over stb.
Odds: Piacot milyen odds-n játszottam meg.
Tét: Értelemszerű
Nyeremény: A teljes nyeremény-tét=nyereség

(Képre kattintva a táblázat nagyítható!)

Megjegyzések:
Mint tudjátok a hónap összefoglalójában egy megjegyzés rovat is található, ahol leírom a megfigyelt dolgokat, amelyekkel a következő időszakot sikeresebbé tehetem.
1.) Első és legfontosabb dolog, hogy a hónap közepén már voltak olyan tippek, amelyek nem a saját gondolataim voltak, mert mondhatom, hogy tapasztalt létemre is képes vagyok megingani, de játszani szeretnék. Az pedig egyáltalán nem jó, ha más tippjében jobban hiszünk, mint a sajátunkban. Addig kell szünetet tartani, amíg újra hiszünk a saját tippjeinkben.
2.) Ez nem is erre a hónapra, hanem egyáltalán a sportfogadásra vonatkozik. A lényeg, hogy azt mondják többen, hogy a sportfogadásunk kezdetén kell nagyon észnél lenni, hogy növeljük a bankunkat. Ehhez persze fontos, hogy a saját is játékunkat játsszuk, de szerintem nem csak a legelején kell nagyon figyelni, hanem akkor is, amikor komoly összegeket nyerünk. Ilyenkor valamivel merészebb lesz az ember és olyan tippeket is elhelyez, amit a kezdetek kezdetén a sokkal szigorúbb kritériumok alapján nem tenné meg. Erről Lau kolléga is írt, hogy a jobb odds érdekében lazított a kritériumokon és tudjuk sajnos, hogy ez nem hozott profitot, hanem veszteséget okozott. Tehát, ha van egy jól bevált kiválasztási rendszerünk, amellyel igenis tudunk nyerni, NE lazítsunk rajta. Erről majd egy külön bejegyzést is írok, amely egy újabb fogadást segítő leírás lesz.

Továbbá ne feledjétek, amit már írtam, hogy bátran kérdezzetek itt és privátban, mert akkor tudom, hogy mi az, ami kiegészítésre szorul vagy milyen leírásokat készítsek, amelyek a segítségetekre lehet.

Az itt vezetett napló teljes mutatója: (Február = 65.100 Ft) + (Március = - 6.650 Ft) + (Április 44.000) = ~ 102.450 Ft

Köszönöm, hogy olvastátok a naplóm. :)
Sok sikert mindenkinek, ebben a hónapban is. De először is kellemes pihenést a hosszú hétvége alatt, várhatóan én sem leszek a hétvégén, így a jövőhéten folytatjuk a gólvadászatot. :)

Tomka