Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Jó reggelt!

Sok kollégával beszélgettem, megosztottuk egymással a tapasztalatainkat és az egyik gólvadász ismerősöm az ő fogadási sorozatára hívta fel a figyelmemet, amit gondoltam kipróbálok. Nem szeretek felesleges stratégiákra vagy poénos dolgokra fogadni, de ezt megpróbálom. A következő hetekben több vizsgám lesz, illetve dolgozni is fogok, így olyan sok időm nem lesz, ezért arra gondoltam, hogy 5e Ft-t rááldozok.

Fogadási szisztéma:
- 30 sikeres tipp
- Napi egy, maximum kettő tipp
- Live meccsek és csak 0.5 over, nem további gól!
- 1.10-1.15 közötti odds.

Természetesen ezeket a tippeket is megosztom azonnal veletek. Lehet marad majd ki nap, többek között a hétvége is, mivel utazok, így akkor biztos nem lesz tipp.
30 sikeres fogadás után ~ 90e-150e között végezhetünk.

Szívesen fogadok tapasztalatokat erről, mivel tudjátok nem vagyok híve a tétemelgetésnek, de most kipróbálom. :)

Szép napot!
Tomka

Idézetet írta: Tomka Dátum május 26, 2015, 07:49:47
Jó reggelt!

Sok kollégával beszélgettem, megosztottuk egymással a tapasztalatainkat és az egyik gólvadász ismerősöm az ő fogadási sorozatára hívta fel a figyelmemet, amit gondoltam kipróbálok. Nem szeretek felesleges stratégiákra vagy poénos dolgokra fogadni, de ezt megpróbálom. A következő hetekben több vizsgám lesz, illetve dolgozni is fogok, így olyan sok időm nem lesz, ezért arra gondoltam, hogy 5e Ft-t rááldozok.

Fogadási szisztéma:
- 30 sikeres tipp
- Napi egy, maximum kettő tipp
- Live meccsek és csak 0.5 over, nem további gól!
- 1.10-1.15 közötti odds.

Természetesen ezeket a tippeket is megosztom azonnal veletek. Lehet marad majd ki nap, többek között a hétvége is, mivel utazok, így akkor biztos nem lesz tipp.
30 sikeres fogadás után ~ 90e-150e között végezhetünk.

Szívesen fogadok tapasztalatokat erről, mivel tudjátok nem vagyok híve a tétemelgetésnek, de most kipróbálom. :)

Szép napot!
Tomka

Nekem a tétemelgetés mikéntje nem világos. 5 ezret teszel rögtön az első meccsre? És milyen ütemben növeled a tétegységeket?

Idézetet írta: robmiller Dátum május 26, 2015, 09:39:37
Nekem a tétemelgetés mikéntje nem világos. 5 ezret teszel rögtön az első meccsre? És milyen ütemben növeled a tétegységeket?
Például: (A valóságban nem biztos, hogy így fognak eloszlani az odds-k)


Vagyis a nyeremény megy a következő mérkőzésre. Azaz, ha hibázok, akkor veszítek, de ezen még gondolkodok. Mert mondjuk 40e-nél lehet, hogy leveszek belőle egy 10e-t. De erről írni fogok, amikor leveszek a tétből. :)

Lehet ebbe én is beszállok!

Nem akarok sem vészmadárkodni, sem az örödögöt falra festeni, de biztos, hogy egyhuzamban 30 fogadás nyertes lesz? :) Szóval érted. :)

Idézetet írta: robmiller Dátum május 26, 2015, 11:17:49
Lehet ebbe én is beszállok!

A napokban valamikor elszeretném kezdeni, de ezen a héten rengeteg elfoglaltságom van és itt stabilan kell hozni a jó tippeket. A Finnek, a  Norvégok, az Izlandiak szokták hozni az overeket, így rájuk meg ugye a Japánokra akarok nagyon alapozni. De még nagyon agyalok rajta, hogy a williamhill-re is befizetek, mivel ott simán lehet már a ifikre is over 0.5-t fogadni a elejétől fogva, persze lehet várni kell a ~ 20. percig, ami már necces, hogy lőnek előtte, de azért ők is stabilan hoznak gólokat. Természetesen a kiválasztási rendszer nem módosul, olyan meccsre fogadok over 0.5-t, amit bátran 1.5-re is megtennék. Az általam kiválasztott mérkőzések közül - január óta - 252 közül 4 végződött 0 góllal. Remélem ebben az időszakban majd egy sem lesz.


Idézetet írta: benedek185 Dátum május 26, 2015, 11:42:54
Nem akarok sem vészmadárkodni, sem az örödögöt falra festeni, de biztos, hogy egyhuzamban 30 fogadás nyertes lesz? :) Szóval érted. :)
Az ismerősöm szavának hiszek, ő képes volt 171-t egymásután hozni, ami ilyen over 0.5-t volt. Persze nem mondom, hogy 5e forint nem pénz, de egyszer egy próbát megér. Nem fogok rohanni vele, alapból türelmes vagyok. Így lehet, hogy egy hónapnál tovább fog tartani a 30 tipp, de a legbiztosabbat akarom megjátszani, ahol egy csepp kétségem sem lesz a gól felől.
Meglátjuk. ;)

Mondjuk igen, a türelem itt a legfőbb erény. Én lehet, hogy nyitok ennek a szisztémának egy külön könyvelést, és mellette tolom a szokásos over fogadásaimat, mint ahogy eddig is. Nekem is át kell még gondolnom, mindenesetre köszi, hogy a stratégiára felhívtad a figyelmet!  :)

Idézetet írta: Tomka Dátum május 26, 2015, 07:49:47
Jó reggelt!

Sok kollégával beszélgettem, megosztottuk egymással a tapasztalatainkat és az egyik gólvadász ismerősöm az ő fogadási sorozatára hívta fel a figyelmemet, amit gondoltam kipróbálok. Nem szeretek felesleges stratégiákra vagy poénos dolgokra fogadni, de ezt megpróbálom. A következő hetekben több vizsgám lesz, illetve dolgozni is fogok, így olyan sok időm nem lesz, ezért arra gondoltam, hogy 5e Ft-t rááldozok.

Fogadási szisztéma:
- 30 sikeres tipp
- Napi egy, maximum kettő tipp
- Live meccsek és csak 0.5 over, nem további gól!
- 1.10-1.15 közötti odds.

Természetesen ezeket a tippeket is megosztom azonnal veletek. Lehet marad majd ki nap, többek között a hétvége is, mivel utazok, így akkor biztos nem lesz tipp.
30 sikeres fogadás után ~ 90e-150e között végezhetünk.

Szívesen fogadok tapasztalatokat erről, mivel tudjátok nem vagyok híve a tétemelgetésnek, de most kipróbálom. :)

Szép napot!
Tomka
1.11-nek a 30.hatványa 22,89
2.2-nek a negyedik hatványa 23,42
Valószínűleg nagyobb eséllyel találnál el 4 darab 2,2-es oddsu meccset, mint 30 darab 1,1-eset. De kíváncsian várom az eredményt, hogy mi lesz belőle.

Idézetet írta: akran Dátum május 26, 2015, 12:02:17
1.11-nek a 30.hatványa 22,89
2.2-nek a negyedik hatványa 23,42
Valószínűleg nagyobb eséllyel találnál el 4 darab 2,2-es oddsu meccset, mint 30 darab 1,1-eset. De kíváncsian várom az eredményt, hogy mi lesz belőle.

Ha a klasszikus valószínűségi változóként vesszük fel őket, persze. De, ha másképpen adjuk a val.változókat, akkor lehet a másikkal járok jobban. Ahhoz, hogy overre 2.2 odds-t tudjak elhelyezni. Az kell, hogy 25.-30. perc környékén 0-0 eredménynél over 2.5-t fogadjak meg, vagy félidő 0-0-nál kivárva kicsit over 1.5-t kell fogadni a 50. perc után. Sőt lehet tovább kell várni, mivel általában egy overre esélyes mérkőzés, ahol 0-0 a félidő eredménye ott olyan 1.8 körüli az over 1.5 odds értéke. :)

Ha sikerül egy kört végig csinálni megfogom próbálni a számításaid alapján a 2.2 odds-t megfogadni 4x egymásután, de először ezzel csinálok egy próbát. :)

Próbálkoztam ilyennel, külön topicja is volt annakidején:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,8905.0.html
Első alkalommal 5ig jutottam.
Másodikra már 14ig jutottam.
Majd változtattam, és csak alaptét duplázásáig vittem, de végül azt is abbahagytam.
Most az új kiválasztási rendszer alatt megdölt a rekord mert 21 nyertes gólos fogadást helyeztem el, és ezek általában 1,5 vagy 2,5 overek voltak.
30 sok. pár éve az 1,20as allin sor divat volt, ott ki duplázásig, ki triplázásig vitte. Azt már inkább javaslom.
Persze apróval, a magad szórakoztatásra tökéletes, de sikert ne várj!  ;)

Eleinte sokkal próbálkozik az ember (1.20 allin, over 1.5-t meccs előtt 1,33 körüli odds-t, stb.) most pedig már több, mint féléve egy szisztéma alapján játszok, ami láthatóan nyereséges, bár persze lehetnék néha türelmesebb, mivel volt egy-két felelőtlen tipp.
Gondoltam valamit kitalálok az overek mellé, mivel vágyik azért az ember a kihívásra, mivel persze jó, hogy egy minimálbérre való összejön, de kell valami más. Te is egy hónap után már-már kacsingatsz más fogadások felé is, amikor becsúszik olyan, ami nem a jól bevált szisztéma alapján megy. Itt a kiválasztást hagynám, csak az elegendő gólt csökkenteném, mivel megnézve tényleg alig volt 0-0-s meccsem, ha pedig kitudnék 20-30-t egymás után választani, ami tényleg jön, akkor jó is lesz.

Ma két meccsben nagyon bíztam a Svédekben, a tippek nagyon jók voltak, mindkettőnél hamar jött a gól. De nem zavar, majd lesz máskor, ezért is írtam, hogy nem rohanok vele. Ma voltam egy állásinterjún egy nagyon jó az állás, sok a munka, de megfizetik. Így kicsit kevesebb időm is lesz, de mondjuk egy sorozatot szeretnék maximum két hónap alatt befejezni, feltéve, ha nem csúszik be egy 0-0.

Meglátjuk, egy próbát megér. Persze nem akarom az ablakon kivágni az 5e, félreértés ne essék, de hosszú idő után kell egy kihívás, ami ad egy kis lángot nekem, mert jelenleg kicsit eltunyultam. Jó-jó jönnek a tippek, de kell más is és nem akarok összevissza félidő/játékidő vagy meccs elején 7.5 overek tenni az izgalomért. :)
Egyszerűen meglátjuk, bízom benne, hogy jól fog sikerülni. ;)

Live:

Woman:
- (0-0) Felett 0.5 Franciaország - nők v Scotland - nők (Gólok száma az 1. félidőben (goal line) - további piacok) 28/05/2015 Egyik sem   1.525

Ez gyorsan zöld lett, de már más gólvadász is betette, így nem maradtatok le. :)

#327 május 29, 2015, 10:10:27, Tomka
Sziasztok!

Ma délután ismét utazok, így a hétvégén nem fogok fogadásokkal szolgálni, ezért zárom a hónapot. Több kilengésem is volt, amire nem vagyok büszke, mert lehettem volna türelmesebb, de így is szép kis profitot hoztam össze a hónapban. Volt egy komolyabb kombi fogadásom is, amit nagyobb profittal is zárhattam volna, de az utolsó mérkőzés előtt lezártam a fogadást, pedig a Napoli meccsen is meglett az over 2.5
A májusi hónapban 26 fogadásból 17 volt sikeres, ami 65%-s sikernek felel meg. Ebbe nem tartozik bele a kombi fogadásom, a kockázatmentes fogadásra szánt és a bundavadászatra szánt Olasz Under mérkőzés, amit a meccs kezdése előtt játszottam meg.

A táblázat értelmezése:
Piac: Ez nálam lehet over 1.5, fi 0.5, lap over stb.
Odds: Piacot milyen odds-n játszottam meg.
Tét: Értelemszerű
Nyeremény: A teljes nyeremény-tét=nyereség


(Képre kattintva a táblázat nagyítható!)

Az itt vezetett napló teljes mutatója: (Február = 65.100 Ft) + (Március = - 6.650 Ft) + (Április 44.000)+(Május= 75.048) = ~ 177.498 Ft
Köszönöm, hogy olvastátok a naplóm. Sok sikert mindenkinek a következő hónapban is. :)

Tomka

Live:

Japán Kupa:
- Sanfrecce Hiroshima - 1. gól 80:00 előtt Sanfrecce Hiroshima v Ventforet Kofu (Hazai csapat következő góljának ideje) 03/06/2015 Egyik sem 1.53

Bocsánat, de erről lemaradtatok, mivel Benedek naplójában éppen hozzászólást írtam és ezt elfelejtettem elküldeni, pedig már megírtam.

Idézetet írta: Tomka Dátum június 03, 2015, 12:42:41
Live:

Japán Kupa:
- Sanfrecce Hiroshima - 1. gól 80:00 előtt Sanfrecce Hiroshima v Ventforet Kofu (Hazai csapat következő góljának ideje) 03/06/2015 Egyik sem 1.53

Bocsánat, de erről lemaradtatok, mivel Benedek naplójában éppen hozzászólást írtam és ezt elfelejtettem elküldeni, pedig már megírtam.

Ez a Benedek mindig mindent elront...  :D  :D