Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Mai EB fogadások:

Ha már volt kockázatmentes fogadási lehetőség, használjuk ki. A +4 perchez erősen kellett az, hogy a stadioban legyen kisebb rendbontás és az is, hogy egyes szabadrúgások az Izland elhúzta, de a lényeg, hogy sikeres volt a fogadás.






Gratulálok és hajrá Magyarok! :)

Tomka


#557 június 19, 2016, 11:59:18, Tomka
Live:

Spanyol nők:
- (0-0) Felett 0.5   Real Betis - nők v CD Femarguin - nők
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line) - további piacok)   19/06/2016   Egyik sem   1.575

Idézetet írta: Tomka Dátum június 19, 2016, 11:49:24
Live:

Spanyol nők:
- (0-0) Felett 0.5   Real Betis - nők v CD Femarguin - nők
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line) - további piacok)   19/06/2016   Egyik sem   1.575


A mérkőzés szerintem kicsit alá van becsülve a gólok tekintetében. További overekre is jó, ha akarja még valaki.
http://hu.soccerway.com/matches/2016/06/19/spain/1-nacional-femenina/real-betis-balompie/cd-femarguin/2239102/?ICID=HP_MS_126_01

Real betis:  29 mérkőzés: 139 rúgott és 7 kapott gól
Femarguin: 33 mérkőzés: 206 rúgott és 17 kapott gól

Idézetet írta: Tomka Dátum június 19, 2016, 12:02:52
A mérkőzés szerintem kicsit alá van becsülve a gólok tekintetében. További overekre is jó, ha akarja még valaki.
http://hu.soccerway.com/matches/2016/06/19/spain/1-nacional-femenina/real-betis-balompie/cd-femarguin/2239102/?ICID=HP_MS_126_01

Real betis:  29 mérkőzés: 139 rúgott és 7 kapott gól
Femarguin: 33 mérkőzés: 206 rúgott és 17 kapott gól

Ugye-ugye már 2-0. Lesz még itt aprítás.  ;)


Ma délután live:

Japán II:
(0-0) Felett 0.5   Zweigen Kanazawa v Fagiano Okayama
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line))   20/06/2016   Egyik sem   1.825   Vesztett


Sajnos a félidő 0-0 lett, de a 46. percben már ott volt a gól. :(

Ma délutáni live:

Norvég 3. osztály 1. csoport:
(0-0) Felett 0.5   Østsiden v Fredrikstad 2
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line) - további piacok)   20/06/2016   Egyik sem   1.525   Nyert


Sziasztok Srácok!

Tudom, hogy szép számmal olvassátok a naplómat illetve overeztek is. Nem tudom azonban, hogy hányan használjátok az excel táblát vagy mennyien töltöttétek rendesen, azonban lenne egy kérésem. Még egy jó hét van a vizsgaidőszakomból és utána kezdetét veszi a nyár, persze munkával vegyítve, de a következő szezonra kicsit fejlesztgetném a rendszert. Ahhoz pedig, hogy minél több adatból tudjak dolgozni, jó lenne, ha minél több kielemzett mérkőzés is. Ezzel a módszerrel közel 600 mérkőzésnél tartok, ami tulajdonképpen az elmúlt években a megjátszott mérkőzések száma.
Kíváncsi lennék arra, hogy milyen mérkőzéseknél viselkednek jól illetve hol viselkednek rosszul a beépített függvények. Ehhez kellene a ti segítségetek, ha nem bánjátok és elkülditek nekem a excel táblátokat, amit használtatok a beírt adatokkal, azt nagyon megköszönném, így segíthetnétek a további fejlesztéseket.

Köszönöm előre is annak, aki elküldi. :)
E-mail: [email protected]

Tomka

Sziasztok!

Már több embertől kaptam adatokat. Amikért nagyon hálás vagyok, és elmondhatom, hogy az új kiválasztási rendszerben 1884 különböző mérkőzésről van statisztikai adat, a rendszer által kiválasztott mérkőzésekről és a beírt eredményekről. A jelenlegi adatok alapján:
O. 1.5 kiválasztás 84.84 % --> Megjátszott eredmények: 74.89 % Átlag odds: 1,68
O. 2.5 kiválasztás 55.45 % --> Megjátszott eredmények: 61.78 % Átlag odds: 1,95
Fi. 0.5 kiválasztás 81.03 % --> Megjátszott eredmények: 60.52 % Átlag odds: 1,62

Ami látható, hogy félidőre ez így mínuszos eredmény összességében. Ez sajnos annak köszönhető, hogy túl hamar érkezik a gól, az odds ekkor pedig még túl alacsony.
Ezekre az eredményekre még dolgozok, hogy valami értelmes kiválasztott és megjátszási rendszert lehessen kialakítani. Addig is egy kis betekintés abba, hogy a következő szezonra mivel készülök. Ez tartalmazni fogja a leírásaimat, itt-ott módosítva, kiegészítve, adatokat lehet bevinni és statisztikát készít majd az excel.
Gondolkodtam, hogy C-ben vagy Java-val írom meg a programot, de ott nem nagyon jól mennek a függvények, így marad egyelőre az excel.
Mutatok pár képet is, emellett pedig továbbra is várom a kitöltött excel táblákat, hogy minél jobban pontosítani tudjam majd a kiválasztási rendszert és hozzá a függvényeket.





Legyetek jók! :)
Tomka





Idézetet írta: Tomka Dátum június 21, 2016, 16:32:21
Sziasztok Srácok!

Tudom, hogy szép számmal olvassátok a naplómat illetve overeztek is. Nem tudom azonban, hogy hányan használjátok az excel táblát vagy mennyien töltöttétek rendesen, azonban lenne egy kérésem. Még egy jó hét van a vizsgaidőszakomból és utána kezdetét veszi a nyár, persze munkával vegyítve, de a következő szezonra kicsit fejlesztgetném a rendszert. Ahhoz pedig, hogy minél több adatból tudjak dolgozni, jó lenne, ha minél több kielemzett mérkőzés is. Ezzel a módszerrel közel 600 mérkőzésnél tartok, ami tulajdonképpen az elmúlt években a megjátszott mérkőzések száma.
Kíváncsi lennék arra, hogy milyen mérkőzéseknél viselkednek jól illetve hol viselkednek rosszul a beépített függvények. Ehhez kellene a ti segítségetek, ha nem bánjátok és elkülditek nekem a excel táblátokat, amit használtatok a beírt adatokkal, azt nagyon megköszönném, így segíthetnétek a további fejlesztéseket.

Köszönöm előre is annak, aki elküldi. :)
E-mail: [email protected]

Tomka

#566 augusztus 24, 2016, 07:34:12, Tomka
Sziasztok Srácok!

Remélem vártátok már, hogy érkezzek. Itt vagyok és meghoztam a legújabb kalkulátoromat, ami remélem sokatok számára segítséget fog nyújtani.
A kalkulátorról részletesen....
Különböző lapokból áll a táblázat, amit alul is tudtok majd változtatni, illetve rengeteg hivatkozást helyeztem el, hogy minél hamarabb a kívánt felületre tudjatok lépni. Mint az előző ilyen táblázataimban, ezt sem lehet számotokra szerkeszteni illetve másolni, csak azon részeken, ahova az adatokat tudjátok beírni. Erre legfőképpen azért van szükség, mert egyes függvények vagy statisztikai adatok módosításával nem azok az eredmények fognak megjelenni, amire szükség lenne.
A statisztikai oldalon elhelyeztem több érdekes adatot illetve prognosztizációt is, hogy tudjátok merre tart a fogadói pályafutásotok, továbbá két diagram is látható. Ezek az adatok az első időszakban túl sokat nem fognak mutatni, de idővel pontosabb képet kaphattok statisztikailag a fogadásaitokról. Jelenleg sok helyen a zéróosztó felirat olvasható, ami a folyamatos kitöltéssel változni fog.

Természetesen várom az építőjellegű tanácsokat, észrevételeket, kritikákat. :)

Sajnos a táblázat mérete jóval 1 Mb felett van, így a hozzászólásba nem tudom, csak linkként betenni.
http://tomka.web.elte.hu/BTOK_1.2v.xlsx

Sok sikert a következő szezonra is. :)
Hajrá overek!
Tomka

Live:

Osztrák:
- Felett: 0.5    Austria Lustenau v SV Kapfenberg
(Mérkőzés gólok - további piacok)    12/08/2016    Egyik sem    1.18    Nyert

Egy elég biztosnak tűnő fogadással indítottam az újabb szezont. :)

Sajnos nincs még sok időm hétvégente sportfogadással foglalkozni, inkább nagyobb tétekben biztosabb fogadásokat helyezek el.

Olasz:
Felett: 0.5   Roma v Udinese (Mérkőzés gólok - további piacok)   20/08/2016   Egyik sem   1.18   Nyert

Szerintem a napokban lesz időm leválogatni mérkőzéseket, amiket érdemesnek tartok a live fogadásokra, ezeket beírom, ha én nem leszek itt, akkor mások tudjanak kicsit profitálni. :)

Hajrá overek!
Tomka

#569 augusztus 22, 2016, 11:09:58, Tomka
Sziasztok!

Volt/Van egy kis szabadidőm így gyűjtöttem ki mérkőzéseket, amelyekre érdemes lesz figyelni a mai napon. Ha este gép közelben leszek akkor majd lehet élőzök én is.

Ciprus Div1.: 18:00
Aris Limassol - Karmiotissa Polemidion
(Most indul a Ciprusi liga, így ebben a szezonban még nem mutatkoztak be a csapatok, de nagy változások nem voltak. Kiemelt bizonytalansággal, de érdemes követni a mérkőzést.)

Dán Superligaen: 19:00
Esbjerg fB   - Odense BK
(Az első mérkőzések nem voltak a legerősebbek, de Esbjerg csapatának elég rossz a védekezése.)

Észt Meistriliiga: 18:00
Parnu Linnameeskond - JK Sillamae Kalev

Finn Ykkonen: 17:30
FC KTP - JJK Jyväskylä
(A hazai csapat egy kevésbé jól védekező csapat, akik képesek nagyon kinyílni, így gólt is szerezni, de ugyan úgy elég sokat kapni is. Ez számunkra nagyon jó. Streamen figyelve, ha a hazaiak nagyon nyíltan játszanak, akkor kétségem sincs, hogy overes mérkőzés lesz. Míg a vendégek pedig küzdeni fognak, hogy az éllovasokat utolérjek, hiszen mindösszesen 1 pont a lemaradásuk.)

Spanyol premier: 22:00
Valencia CF - UD Las Palmas
(E két csapat is most játssza az idei első bajnoki játékát, ami kétségeket ébreszthet bennünk. Statisztikailag jó a mérkőzés, mégis inkább számomra ez inkább egy megérzés.)

Svéd Allsvenskan: 19:00
Malmö FF - Jönköpings Södra
(Malmö mostanság eléggé gyengélkedik overek szempontjából, ideje lenne ennek a folyamatnak megszakadni. Erre egy remek alkalom lenne egy a tabella második felében álló csapattal szemben, egy gólokban gazdag mérkőzésen megtörténnie. Ha a mérkőzésen mutatott tempó jó lesz, akkor overre ajánlom.)

IF Elfsborg   - GIF Sundsvall
(Két abszolút adok-kapok csapat fog egymással játszani, akár az első félidőben is lehetnek gólok.)

Remélem hasznos lesz.
Tomka