Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#600 október 05, 2016, 18:33:39, Tomka
Live:

U19:
- Felett: 3.5   Maccabi Haifa Shmuel - U19 v Shakhter Soligorsk U19 (Mérkőzés gólok)   05/10/2016   Egyik sem   1.61

Sziasztok Skacok!

Hosszabb idő után újra jelentkezem. Még egy vizsgám van és befejezem ezt a szemesztert is, a következő félévben már államvizsgázom és a szakdolgozatomat írom. Addig is pár tanácsot hadd osszak meg veletek. Mint már sokat írtam tudjátok, hogy a gólok a mindenem, de nagy lehetőségeket látok az asianhandicap fogadásokban is. Részben erről már készítettem egy kisebb segédanyagot, de az élő fogadáshoz pár tanácsot illetve észrevétellel állnék elő. (Persze sokan tisztában vannak vele, de elfelejtjük így jó az ismétlés)
Továbbá mindenki a "tutit" keresi, ami nincs. De ezzel egy jobb odds-ot kaphatunk, amivel belefér pár hiba is.

Ma volt egy barátságos mérkőzés, amit persze óvatosan kell kezelni, de ekkora előny esetén, ezt a javunkra kell fordítani. 19:00-kor kezdődött a Babelsberg 03 v VSG Altglienicke mérkőzés. Ahol a hazaiak uralták a pályát, 65 %-s labdabirtoklás és 14 kapura rúgással és egy gólos hátránnyal mentek a szünetre. A félidőben még csak over 2.5 volt a határ, az is 1.66-es odds-al. Ekkor gondoltam megfogadom a asianhandicap-et, ami 1.85-t kínált (0-1) Babelsberg 03 -0,5,-1,0-ra. Persze ehhez két gól kellett, de egyel is nyertünk volna.
Az elmúlt hetekben időm sem engedte, de napi 3-4 tipptől nem tettem meg többet. Élő fogadás esetén sok időnk eltud menni még végig pörgetjük az eseményeket, de kikell szúrni a legbiztosabbat, ami nyereményt biztosít.
Mindezek mellett pedig változtattam a tét nagyságomon az elmúlt félévben. Egy adott összeggel indulok és annak a 10 %-t teszem meg egy tippnél. Ezt 50 tippig folytatom, majd elölről kezdem. Jelenleg 2 szálat futtatok egy 1.3-1.5 szorzók a bank 25 % és egy a 10 % bank, ahol 1.8-1.9-es szorzók vannak. Eddig 3x sikerült 5-6x kezdő összeget elérnem, illetve 2x vesztettem el a teljes összeget, úgy gondolom szépen pluszban vagyok. Ezekhez egyébként excel használok, amibe írom a veszteséget és nyereséget és az alapján pakolom a téteket.

A végén pedig itt a mai darab:   (0-1) Babelsberg 03 -0,5,-1,0 Babelsberg 03 v VSG Altglienicke (Élő fogadás - ázsiai hendikep)   18/01/2017   Egyik sem   1,850   Nyert

Majd próbálok kicsit aktívabb lenni illetve egy-két élőzési technikát megosztani, ami mostanság gyarapítja a vagyonomat.

További szép estét és hajrá Overek!
Tomka


ui.:
Sajnálom, hogy eltűnt a "aláírás" a hozzászólások alól. :/

Sziasztok!

Idő hatékony, de még is jól profitáló technikát kerestem az utóbbi időben. Mindenféleképpen a gól illetve a AH vonalon akartam maradni, mert szerintem azzal lehet a legnagyobb profitot kivenni a fogadás világából, ha egy-két fajta típust választunk ki és arra specializálódunk. Köztudott, hogy mindenhez - illetve mindenhez is - nem lehet érteni. Régebben is nagyon sokat fogadtam félidő overre, ami akkor is sikeres volt. Most egy alternatív megoldást kerestem arra, hogy over legyen, de túl sokat ne kelljen a statisztikát bújni.

Módszer:
Arról van szó, hogy az alábbi honlapon megnézem, hogy melyik az a mérkőzés, ahol az egyik csapatnak a kezdő odds-a 1.35 alatt van. Ezek után pedig követem élőben az eseményeket, az eddigi kritériumaimhoz persze tartom magam (Kapura rúgások). Többször olyan mérkőzést sikerül választani, ahol még csak Goal line 1.0-t lehet megtenni. Ott úgy választom ki, hogy goal line 1.0-t 1.8-2.1-es odds-n játszom meg. De ez csak abban az esetben, ha legalább 80 %-s labdabirtoklással bír az esélyesebb csapat. Ha nem, akkor várok a 0.5 overre.
Egy dolgot még megnézek, hogy az eddigi meccseken milyen eredmények születtek, de teljes elemzést nem végzek.
Az AH módszert az előbbi hozzászólásban leírtam. A mai Stoke - MU mérkőzés is egy ilyen klasszikus eset volt, bár Rooney nagyon kiszámolta az időt. :D
Természetesen itt van a Wales - TNS vs. Barry mérkőzés, ami pedig a szöges ellentéte, ahol nem lett gól az első félidőben.
http://www.oddsportal.com/matches/soccer/

Többségében azonban szépen jönnek a tippek és kevesebb időt is vesz el az elemzés.

Remélem ezzel is segítettem. :) Ha van kérdésetek, nyugodtan írjatok.
Tomka

Sziasztok!

Többetekkel vagyok levelezésben, itt illetve mail-ben is. Egy fogadó külön kérte, hogy nem-e csinálnék-e egy táblázatot a legutóbb kiírt szisztémához. Elkészítettem, ami infó a táblázatról, hogy nincs semmilyen titkosítás rajta így tudjátok szerkeszteni minden celláját. Azonban, hogy jól működjön csak a zöld cellába írjatok, mert a többiben hivatkozások vagy függvények vannak. A Ny cella alatt pedig akkor tegyetek pipát, ha sikeres volt a fogadás. Elsőként felül a kezdéshez gondolt bankot illetve a felhasznált fogadásonkénti %-t adjátok meg.
Természetes más fogadási formához is használható, ahol a bank adott %-t szeretnétek tétként elhelyezni és nem akartok mindig számolni, mert ezt megteszi a táblázat.

http://tomka.web.elte.hu/Soccer_2017_1.0v.xlsx


Továbbá egy kérésem is lenne. Aki használta a BTOK táblázatokat mondja el kérem, hogy mi hiányzik belőle, mi volt a jó benne és a tapasztalatait. Akár itt vagy levélben is jó.
Illetve, aki használta és nem bánná, hogy későbbi kutatásokhoz felhasználjam, akkor küldje el nekem. A táblázatokat nagyon szívesen fogadom, hogy a későbbiek során tudjam finomítani a bevitt adatokkal, amiket adatbázisként fogok kezelni. E-mail: [email protected]

Sok sikert!
Tomka

#604 február 09, 2017, 19:49:58, Tomka
Live:

Szaúdi:

(0-0) Felett 1.5
Al Faisaly Harmah v Al Hilal Riyadh
(Gólok száma (goal line) - élő fogadás)   09/02/2017   Egyik sem   1,975   



#605 február 09, 2017, 22:47:40, Tomka
Live:

Izland:
Felett 0.5
Fjolnir v KR Reykjavik
(1. félidő gólok)   09/02/2017   Egyik sem   1,66

Idézetet írta: Tomka Dátum február 09, 2017, 22:27:47
Live:

Izland:
Felett 0.5
Fjolnir v KR Reykjavik
(1. félidő gólok)   09/02/2017   Egyik sem   1,66


Bíztam benne, hogy mindkét izlandi elődöntőt nem játsszák le 0-0-ás félidőre. :)

Live:

Szaud:
(0-0) Felett 0.5
Al Shabab Riyadh v Al Khaleej Saihat
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   10/02/2017   Egyik sem   1,450

Idézetet írta: Tomka Dátum február 10, 2017, 17:44:22
Live:

Szaud:
(0-0) Felett 0.5
Al Shabab Riyadh v Al Khaleej Saihat
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   10/02/2017   Egyik sem   1,450


Erre nem kellett sokat várni. Mire ideértem vele, meg is lett. Szerintem legalább még egy gól benne van a mérkőzésben. :)

Idézetet írta: Tomka Dátum február 10, 2017, 17:45:25
Erre nem kellett sokat várni. Mire ideértem vele, meg is lett. Szerintem legalább még egy gól benne van a mérkőzésben. :)

Ha esetleg valaki megjátszotta akkor nyert is, már 1-1. ;)

#610 február 10, 2017, 19:48:13, Tomka
Live:

Finn kupa:
Felett 1.5
FC Ilves v Mikkeli MP
(1. félidő gólok)   10/02/2017   Egyik sem   1,61

#611 február 10, 2017, 22:07:43, Tomka
Live:

Protugál:
(0-0) Felett 0.5
Benfica v Arouca
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line) - további piacok)   10/02/2017   Egyik sem   1,600

Idézetet írta: Tomka Dátum február 10, 2017, 21:52:46
Live:

Protugál:
(0-0) Felett 0.5
Benfica v Arouca
(Gólok száma az 1. félidőben (goal line) - további piacok)   10/02/2017   Egyik sem   1,600


Az első gólt nem adták meg, les miatt. De nem sokra rá lőttek másik, így egy újabb pipa. Ma nagyon jó formában van a Benfica, így óvatosan de a egy over 3.5 szerintem benne lehet jobb odds-on. :)

Idézetet írta: Tomka Dátum február 10, 2017, 22:09:53
Az első gólt nem adták meg, les miatt. De nem sokra rá lőttek másik, így egy újabb pipa. Ma nagyon jó formában van a Benfica, így óvatosan de a egy over 3.5 szerintem benne lehet jobb odds-on. :)


Na jó, így piros lappal a zsebükben már lehet nem erőltetném az overt, de nézni kell mennyire jól kelezik majd az ember hátrányt.

#614 február 11, 2017, 10:36:14, Tomka
Live:

Izrael:
Felett 0.5
Hapoel Raanana - U19 v Hapoel Rishon Letzion - U19
(1. félidő gólok)   11/02/2017   Egyik sem   1,66