Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A nigériai ligát egy kicsit szerintem alábecsülik, mind a bet és mind más oldalak. A mai napon arra gondoltam winmasters-en lehet arra fogadni, hogy 2-3 gól lesz a mérkőzésen, mondom a 6 db nigériain tolok egy ilyet, egész jó szorzó is van rá - persze dupla és tripla kombiba -. Abban a pillanatban pedig, amikor rányomtam a fogadás gombra levették a nigériai mérkőzéseket, és azóta sem látom őket. (Most kezdődtek 17:00-kor)
Ennyire nem kellene megijedni tőlem... Múltkor már ilyen 25. percekben 3-as odds volt a félidőkre, mindre megtettem, akkor 5/3 jött.  ;D
Na nem baj, majd legközelebb.  ;)

Idézetet írta: Tomka Dátum június 11, 2017, 17:16:12
A nigériai ligát egy kicsit szerintem alábecsülik, mind a bet és mind más oldalak. A mai napon arra gondoltam winmasters-en lehet arra fogadni, hogy 2-3 gól lesz a mérkőzésen, mondom a 6 db nigériain tolok egy ilyet, egész jó szorzó is van rá - persze dupla és tripla kombiba -. Abban a pillanatban pedig, amikor rányomtam a fogadás gombra levették a nigériai mérkőzéseket, és azóta sem látom őket. (Most kezdődtek 17:00-kor)
Ennyire nem kellene megijedni tőlem... Múltkor már ilyen 25. percekben 3-as odds volt a félidőkre, mindre megtettem, akkor 5/3 jött.  ;D
Na nem baj, majd legközelebb.  ;)

Érdekes megint... 6 mérkőzést adott a bet és ebből az első félidőben 5-on volt gól. :D

Mivel nem volt mást tenni a beten tettem egy dupla és tripla kombit (25-25 euró értékben) over 1.5-re.
Meglátjuk mi sül ki belőle.

Idézetet írta: Tomka Dátum június 11, 2017, 17:59:14
Érdekes megint... 6 mérkőzést adott a bet és ebből az első félidőben 5-on volt gól. :D

Mivel nem volt mást tenni a beten tettem egy dupla és tripla kombit (25-25 euró értékben) over 1.5-re.
Meglátjuk mi sül ki belőle.

Cash out a két kombira: 82,05-nél. Profit 32.05 euró. :great:

Idézetet írta: benedek185 Dátum június 11, 2017, 15:26:01
Bocs Tomka az offért, de melyik oldalon található ez a nézet? :)
Először WilliamHill-re gondoltam.

bocsi. azt hittem ez a legújabb friss komment mert az oldal alján volt. hozzászólást viszont nem tudok törölni :/

Idézetet írta: baliizu Dátum június 11, 2017, 19:35:24
bocsi. azt hittem ez a legújabb friss komment mert az oldal alján volt. hozzászólást viszont nem tudok törölni :/

Nincs probléma, maradhat.  :ok:

Jó reggelt!

Többen kérdezték levélben illetve facebook-n is, hogy mostanság várható-e valami újítás tőlem. Egyenlőre azt kell, hogy mondjam nem. Ha valakinek viszont itt a holt szezonban támadnak kedve statisztikázni, akkor talán adok némi ötletet. Még mindig hiszek abban, hogy az overekben nagy lehetőség van. Esetenként a számok azonban azt mutatják, hogy underre kellene fogadni.
Jelenleg egy újabb statisztikai adatsor előállításán dolgozok, amivel szűrni tudnám a mérkőzéseket és nem szubjektív megítélés szerint, hanem objektíven - gépként - gondolkodnék. Ha megfelel a kritériumnak megjátszani és nem túl gondolkodni. Még elég kezdetleges a dolog, alig 500 adattal - amit legalább 4000-5000-ig szeretnék kibővíteni - . Amire most a statisztikai adatsor készül az a félidő overre való fogadás.
Nézzük is meg milyen adatokat veszek figyelembe...
Szükségem van mérkőzés előtti összeállítás adataira over 1.5, 2.5, 3.5 játszott meccseire (teljes játékidőben) illetve, hogy az első félidőt 1, X, 2-es eredmény milyen %-ban született.  PL.: {Betis (w) - Zaragoza (w)  Félidő: (1, X, 2) 53% 24% 23%  Over (1.5, 2.5, 3.5) 90% 55% 30%} Ami még plusz dolog lenne az a BTS, legjobb esetben a BTS a félidőben. Továbbá, hogy nem volt gól, korai volt-e a gól vagy megtudtuk játszani a tippet. Túl sok tényezőt nem akarok belevinni, mert annak se látom az értelmét, azonban azzal, hogy a félidő 1,X,2 eredményeket figyelembe veszem már hatalmas javulás volt látható.
A mellékletben csatolt képet megnézve látható válik, hogy hol is tartanak az eredmények. Elsődlegesen az over 1.5, 2.5, 3.5 overt átlagoltam és ezt veszem bemeneti adatnak. Itt értelemszerűen 0%-100% közé eshetnek az értékek. Azért, hogy az excel tudjon dolgozni pl. 50% = 0.5-nek felel meg. Jelenleg azonos lépcsőt alakítottam ki, de nagyobb minta után szabálytalanná akarom tenni, mivel teljesen biztos, hogy ezzel is lehetne némi javulást elérni.
A kisebb oszlopban láthatjuk, hogy adott lépcsőknél hány darab mérkőzés felelt meg az adott kritériumnak és ebből mennyi vesztett illetve, hogy a nyertek közül hány darabot lehetett megjátszani - azaz nem volt korai gól -.
A nagy oszlop már érdekesebb. Ott ugyanúgy az overek %-os eloszlása az alap bemeneti érték, de súlyozom a félidő eredményével. Ezt úgy tettem meg - jelenleg még - , hogy a félidő X eredménye 25 % alatti, 25-30% és 30-35% között legyen. Ami itt nehézséget okoz és ezért lenne jó, ha BTS félidő adatok is lennének, mivel lehet úgy is döntetlen, hogy 1-1, 2-2 stb., amikor is volt gól. Bár ilyen esetekben sűrű a korai gól.
A jelenlegi állást a képen láthatjátok és vannak bizalomgerjesztő eredmények. Úgy gondolom, hogy talán szeptemberig meglesz a kívánt adatmennyiség, amivel a következő szezonnak neki tudunk esni.

Természetesen szívesen fogadom a kritikát, észrevételeket.
Szép napot!
Tomka

Addig is, ha valakinek olvasgatni van kedve, itt megtalál jó pár írásomat:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,12013.msg623487.html#msg623487

#891 június 12, 2017, 18:04:30, Tomka
Live: -Normal Bet

- Over 2.5 Poland Women v Lithuania Women (First Half Goals)   12/06/2017   None   1.57


Live: - Normal Bet = 50 euró (A hónap elején indított bank 1/20)
Live: - Big Bet = 100 euró (A hónap elején indított bank 1/10)


#892 június 13, 2017, 09:25:28, Tomka
Live: -Normal Bet

- Bulgaria U21 vs. Greece U21 [0:0]   OU Total Goals Live Betting   Over 1.5   Odds: 2.00


Live: - Normal Bet = 50 euró (A hónap elején indított bank 1/20)
Live: - Big Bet = 100 euró (A hónap elején indított bank 1/10)


#893 június 13, 2017, 12:39:54, Tomka
Live: -Normal Bet

- Karlova Ves U19  Karlova Ves U19 v Dubnica U19 (Fulltime Result)   13/06/2017   None   1.50


Live: - Normal Bet = 50 euró (A hónap elején indított bank 1/20)
Live: - Big Bet = 100 euró (A hónap elején indított bank 1/10)

Hajaj... Vannak bajok ebben a hónapban.  :noway:

#895 június 14, 2017, 12:33:56, Tomka
Live: -Normal Bet

Japan U16 vs. Netherlands U16 [1:0]   OU Live Betting   Over 1.5   Odds: 1.51 :great:


Live: - Normal Bet = 50 euró (A hónap elején indított bank 1/20)
Live: - Big Bet = 100 euró (A hónap elején indított bank 1/10)

#896 június 14, 2017, 19:37:16, Tomka
Live: -Normal Bet

Over 0.5  FK Uzda v FC Granit Mikashevichi (First Half Goals)   14/06/2017   None   1.50


Live: - Normal Bet = 50 euró (A hónap elején indított bank 1/20)
Live: - Big Bet = 100 euró (A hónap elején indított bank 1/10)


#897 június 16, 2017, 18:13:15, Tomka
Live: -Normal Bet

- Chikhura Sachkhere Kolkheti Poti v Chikhura Sachkhere (Fulltime Result) 16/06/2017 None 1.80 = Cash out:  1.69 :great:


Live: - Normal Bet = 50 euró (A hónap elején indított bank 1/20)
Live: - Big Bet = 100 euró (A hónap elején indított bank 1/10)


#898 július 06, 2017, 18:29:15, Tomka
Sziasztok!

Azt kell, hogy mondjam, ha ilyen eredményeket tudunk produkálni mondjuk már augusztusban és szeptembertől a szezonban az nagyon durván jó lesz. Közel 1000 db-s mintánál sikerült olyan intervallumot találni, ahol 84 mérkőzésből képes 30-as ROI-t produkálni. Komolyan majd kidurranok örömömben.
Na... de mindent mérlegelve és lenyugodva azt mondom várjuk meg, hogy ez 3-4000 darabos adatnál mit fog mutatni és mit tudtunk egyik kollégával kihozni belőle.
Nagyon ígéretesnek találom ezt az elemzést és remélem ez abszolút ki is hozható belőle majd hosszútávon.

Másik dolog, hogy a következő másfél / két hétben tanulok, mert jövőhéten záróvizsgázom és védem meg a dolgozatomat. Utána ismét jövök...
Addig is  a Fortuna legyen veletek - na meg jövőhéten velem a tételhúzásnál - :D

Tomka

Csak normál paraszti ésszel 84 db-os kivalasztott tipp és  30% profit annyit er mint egy lepke fing , az nem mérvadó , hogy mekkora adatbázisból lesz az nem mérvadó , csak a tippek mennyisége. Más szóval és ennyi erővel és további szűkítéssel lesz 1 tipped és 100tol 50% ig profit. Az jön le nekem, persze lehet ,h tévedek ,h te talan Kristóf vagytok abban a meggyőződesben ha kevesebbet tippeltem volna akkor sikeresebb lehettem volna . Nem rossz indulat vezérel , csak a tippek csökkenése és a profit növekedése visszamenőleg , nem lesz  az elvárásnak aranyos. Sajnos tapasztalatból írom.