Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: Tomka Dátum november 11, 2017, 07:29:01
Tegnapi nap eredményei:
Erősen húzok afelé, hogy ez a kiválasztási rendszer és a második félidő over lesz ebből a nyerő. Tegnap nem volt fogadásom, ma talán már lesz...



kíváncsi leszek hogy milyen lesz a statisztikád ezzel a rendszerrel és második félidő overrel. mármint az érdekel hogy amiket tudsz tenni milyen arányban jönnek

#1097 november 11, 2017, 13:56:33, Tomka
Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 11, 2017, 12:53:04

kíváncsi leszek hogy milyen lesz a statisztikád ezzel a rendszerrel és második félidő overrel. mármint az érdekel hogy amiket tudsz tenni milyen arányban jönnek

Most erősen ráálltam a második félidőre, főleg mivel mondjuk az Ubon-n csak a második félidőre tudtam tenni.
Mai nappal párhuzamosan vezetek egy második félidei overt. Ezt maximum excel-ben rakom fel, mert túl hosszú, hogy képként osszam meg. Persze az itt találhatóakat is tartalmazza, csak bővített a lista.
Ha érdekel ez is titeket, akkor majd excelként beteszem ezeket is naponta.

persze hogy érdekel. erősen gondolkodok hogy ráállok én is erre.

Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 11, 2017, 21:50:38
persze hogy érdekel. erősen gondolkodok hogy ráállok én is erre.

Jó lehet, csak kell kicsit finomítanom rajta. :)



Itt pedig a mai második félidőre kiválasztott, bővített listát találjátok.

Ehime japán mérkőzésre lassan lehet is majd tenni.  ;)

a második félidőt hogy kell tenni? még félidő elején, vagy ha már a következő gólra legalább 1,5 odds van?


egyébként jónak tűnik, a mai listádról random megnéztem vagy 10 meccs eredményét, mindegyiken szép over lett 2. félidőben :D

Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 12, 2017, 20:18:35
a második félidőt hogy kell tenni? még félidő elején, vagy ha már a következő gólra legalább 1,5 odds van?


egyébként jónak tűnik, a mai listádról random megnéztem vagy 10 meccs eredményét, mindegyiken szép over lett 2. félidőben :D

Érdemes 1.5-1.6-s odds-ig kivárni vele. Ma a fő mérkőzések elég szépen jöttek, míg a bővített listánál azért itt-ott tétet emeltem, hogy jobb legyen a profit.


Mai nap eredménye:

A mai napon csak második félidőben tettem overekre, szerencsére elég jól sikerült. Úgy néz ki, hogy ez lesz a jó irány, hogy a második félidőben 1.5-1.6-s odds környékén.
Késő délután még a Ferencváros női mérkőzésre tettem 7 gólnál over 8.5-t, amiből csináltak is 10-0.



Holnap várhatóan nem lesz lista, de talán kedden szerdán már lesznek újra jó mérkőzések.
Remélem mások is profitáltak belőle. ;)
Szép hetet kívánok mindenkinek!

Idézetet írta: Tomka Dátum november 12, 2017, 22:20:53
Érdemes 1.5-1.6-s odds-ig kivárni vele. Ma a fő mérkőzések elég szépen jöttek, míg a bővített listánál azért itt-ott tétet emeltem, hogy jobb legyen a profit.

az fontos hogy a 2.fi-ben ne legyen még gól amikor megtesszük az overt, vagy csak várjunk kb. a 65. percig?

Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 13, 2017, 09:42:18
az fontos hogy a 2.fi-ben ne legyen még gól amikor megtesszük az overt, vagy csak várjunk kb. a 65. percig?

Igen, ne legyen még gól. Tehát lényegében 2 félidő over 0.5.

#1108 november 13, 2017, 21:03:57, Tomka
Kicsit magas a határ, de szerintem van benne érték és vállalható a kockázat. Nem fogják az olaszok olyan nyugodtan tűrni, hogy éppen a kiesés szélén állnak.

Over 5.5 Italy v Sweden (Number of Cards in Match) 13/11/2017   None   1.90  :great:
Cash out ~ 1.66

Holnapi lista:

Emellett pedig a mostani Slovenia U21 - France U21 mérkőzés óvatos téttel, de második félidőre jó lehet.