Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


#1140 november 23, 2017, 17:05:26, Tomka
Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 23, 2017, 16:17:31
ezt mondom. felkúr mert raktam. én inkabb kihagyom a 0-0 meccseket :D

Akkor ne tedd.
Most összegeztem az eddigi eredményeket és 0-0 félidő 46x volt, amiből 10x maradt a 0-0 eredmény. Én így ezután is tenni fogom. ;)
A tegnapi Catania olasz is 0-0 után 2-0 lett, pipa is lett.


***
Ma egy kicsit csalt a statisztikai oldal, mert ezek holnap lesznek:

Muscat Club -    Mirbat SC
Al-Suwaiq SC -    Fanja
Al-Shabab SC -    Saham


#1141 november 23, 2017, 18:27:13, Tomka
Live:

- (2-0) Over 2.5 Al Wahda Abu Dhabi v Sharjah SCC (Alternative Goal Line) 23/11/2017   None    1.500 :great:

Láttátok mekkora bombát lőtt? Szép volt.  :D

#1142 november 23, 2017, 20:48:35, Tomka
Live:

- (2-0) Over 2.5 Nice v Zulte-Waregem (Alternative Goal Line) 23/11/2017   None    1.500  :great:

jött a zenit is. most már tényleg csak a te listád alapján teszek :D

Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 23, 2017, 20:52:20
jött a zenit is. most már tényleg csak a te listád alapján teszek :D

Bizony, bizony.  ;)
A Lyon és a Rampla mérkőzés második félidejében is volt, de én már nem fogadtam rájuk.

Mai lista:

(Előrebocsátom, hogy ma illetve a hétvégén nem valószínű, hogy ugyan úgy kiteszem a megtett tippeket, mint tegnap. Nem is leszek mindig online és akkor is valószínűleg csak mobilon. Ahogy eddig is második félidőre fogadjatok, csak akkor ha még nem volt gól a második félidőben és maximum over 2.5-re.)


Idézetet írta: Tomka Dátum november 24, 2017, 07:45:34
Bizony, bizony.  ;)
A Lyon és a Rampla mérkőzés második félidejében is volt, de én már nem fogadtam rájuk.

a lyon 60. perc körül 1.3 volt, utána elfelejtettem a meccset, mire megnéztem már lett gól sajnos. a rampla meccsen túl korán volt, azt tenni akartam.

#1147 november 24, 2017, 20:26:43, pnzyfng
valamit nagyon tudsz :D az első 7 meccsből 6 jött  :D remélem igy is marad az elkövetkező időkben

már 7/8

9/11

lesz ma lista, mester?  ;D

Hogy zárt a mai? vagy a 11/9 után nem vezetted tovább?

#1150 november 25, 2017, 02:38:33, pnzyfng
nálam 13/16 lett  ami több mint jó  :)
viszont ezekből néhányat 1.5 odds alatt tettem meg, mert jópár meccs 65-70. perc  között is 1.4-volt a következő gólra, így nem akartam várni. jól is tettem néha

csak szemléltetésképp,egy másik oldalon volt még fent kis apróm, kinéztem 3 meccset, ami jó lehet így overre (nem voltak a listán) és pont egyiken se lett már gól.  ;D szóval valamire rájött ez a gyerek az biztos  ;D

Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 25, 2017, 02:35:15
nálam 13/16 lett  ami több mint jó  :)
viszont ezekből néhányat 1.5 odds alatt tettem meg, mert jópár meccs 65-70. perc  között is 1.4-volt a következő gólra, így nem akartam várni. jól is tettem néha

csak szemléltetésképp,egy másik oldalon volt még fent kis apróm, kinéztem 3 meccset, ami jó lehet így overre (nem voltak a listán) és pont egyiken se lett már gól.  ;D szóval valamire rájött ez a gyerek az biztos  ;D

Legalább neked jó lett. :D
Én egyedül este a Dundee mérkőzést követtem, ahol kicsivel az odds váltása előtt meglett a gól.
Folyik  tegnapi nap értékelése és a mai lista összeállítása. ;)

pnzyfng, melyik volt a 3 vesztett mérkőzés?

Én most ellenőriztem és 25-ből egyet halasztottak el és 2-nél nem lett gól a második félidőben.
Így 22/24. Hogy mennyi volt megjátszható arról nem tudok infót mondani.

Mai lista:

60 mérkőzés, szép kis lista...
Képként szerepel a mellékletben illetve az excel táblát is hozzáadtam. Ha esetleg valakinek lenne kedve segíteni, akkor szívesen veszem, ha kitölti táblázatot.
Ma sem leszek sokat online, de remélem olyan sikeres lesz, mint a tegnapi nap.

Hajrá Overek! ;)
Tomka

#1154 november 25, 2017, 10:38:36, pnzyfng
Idézetet írta: Tomka Dátum november 25, 2017, 07:43:41
pnzyfng, melyik volt a 3 vesztett mérkőzés?

Én most ellenőriztem és 25-ből egyet halasztottak el és 2-nél nem lett gól a második félidőben.
Így 22/24. Hogy mennyi volt megjátszható arról nem tudok infót mondani.

hú, tényleg. most nézem hogy a Manisaspor nálam vesztes, de a 64. percben volt ott is gól. ki volt választva a  meccs, valószínű meglett a gól, de nem vettem észre,  mert csak a fogadási listán vártam hogy elérje az 1,5-öt. nézem, hogy én már 3.5 overt tettem rá.

a másik ami elment az a hapoel tel aviv. ez volt az egyik amin nem lett gól.  a másik az Al-Muharraq meccs.



én is kitöltöm este a táblázatot. kiváncsi leszek a 60 meccsre hogy mi sül ki belőle  ;D