Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 26, 2017, 21:17:46
most nézem, hogy az az időszak ami kiesett nekem, pont ott volt egy bukósorozat. de ezt úgy kell nézni, hogy most a hasznodból buktál gondolom, ha egységes téteket használnsz. szerintem ennél rosszabb napok nem lesznek, és ez nem vészes.  gondolom azt is hogy lesz olyan nap is amikor jön minden amit meg lehet fogadni.  ;D

Úgy legyen!  :beerchug:


Holnaptól ismét munka, így hozom a holnapi listát. Persze sokkal gyérebb, de remélem annál hatásosabb lesz.


Ez kimerítő és kielégítő válasz volt, köszi. A lelki tényezők kizárásában az sokat tud segíteni, ha a tőke max. 8-10%-át kockáztatjuk egyszerre, ezzel meg lehet előzni az "úristen mekkora mínuszban vagyok" helyzetet, mert akkor jön a kapkodás, stratégiától eltérés, minden hülyeségre fogadás, ezeknek meg általában nincs jó vége.
Én nem szűkítettem a bajnokságokat, tehát ugyanúgy figyeltem a holland, osztrák meccseket is underre, bár ez lehet, hogy hiba volt, mert pl. egy holland meccsen hiába esett csak nagyon későn 2-re az under oddsa (80. perc körül), mégis arányaiban gyakran jött a késői gól. Bár amikor meg overeztem, sokszor amiatt voltam kiakadva, mert az overes bajnokságban nem akarták sehogy megszülni azt az egy gólt, ami kellett volna...

#1187 november 26, 2017, 23:08:17, pnzyfng
ez a nap nem volt valami fényes. ;D nekem szerencsém volt mert így is tudtam hasznot csinálni.  összeírtam a mai napot az eredményekkel, és hogy mit tudtam tenni.
reméljük ez volt az év mélypontja  ;D kíváncsi leszek a jövőhétre

rajtunk kívül rakja még valaki a meccseket?

Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 27, 2017, 13:40:58
rajtunk kívül rakja még valaki a meccseket?

Persze, hogy rakják. Privátban jelezték ezt már nekem. :)

Mivel többen jeleztétek, hogy kirakhatnám a táblázatomat vagy megkaphatnátok-e.
Erre a nyilvános linkre feltettem, mikor kiteszem az új listát, akkor feltöltöm az új bővített excel táblát is. Nem teljesen real time frissül, de igyekszem mindig módosítani.
November 11-nál húztam egy vonalat, mivel azóta csak második félidőre fogadok, amikor tudok.

https://drive.google.com/drive/folders/1waOo3kzMeWk5i7ODeEl-9JZ0xvDtmd7L?usp=sharing

#1191 november 27, 2017, 18:54:39, pnzyfng
nem sok meccset fogadsz  ;D én próbálok mindent megjátszani amit lehet és nincs korai gól.  hosszú távon jó lesz a stratégia finomításához a sok adat.


az "x" mit jelent?

#1192 november 27, 2017, 19:18:35, Tomka
Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 27, 2017, 18:51:51
nem sok meccset fogadsz  ;D én próbálok mindent megjátszani amit lehet és nincs korai gól.  hosszú távon jó lesz a stratégia finomításához a sok adat.


az "x" mit jelent?

Jó, de én nem is vagyok mindig elérhető.
Az X magamnak szólt, hogy azoknál tudok várhatóan ott lenni illetve máshol is láttam hozzá tippet, hát nem sikerült, csak reggel.

Mikor mar egy gol esett a masodik felidoben akkor arra a meccsre mar tobbet nem raktok?

bizony, arra már nem. ki is van a fuckom mert eddig mindegyiken korai gol volt..

#1195 november 27, 2017, 20:14:57, Tomka
Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum november 27, 2017, 19:45:41
Mikor mar egy gol esett a masodik felidoben akkor arra a meccsre mar tobbet nem raktok?

Én nem rakok már.

Idézetet írta: pnzyfng Dátum november 27, 2017, 19:53:17
bizony, arra már nem. ki is van a fuckom mert eddig mindegyiken korai gol volt..

Köszönöm a közben járást. De annyiban kérlek maradjunk, hogy ez még az én naplóm. Köszönöm.  :ok:

Holnapi lista:

Feltettem a drive-ra is.


azt kérdezte hogy "raktok?" ezért valaszoltam  ;D


#1199 november 27, 2017, 22:30:19, pnzyfng
Mai nap 100%-os. a mai 7 meccsből az első 3 kimaradt mert korán jöttek a gólok. aztán a Midtjylland, Jong Ajax, Atalanta meccsek szépen jöttek, a Düsseldorf ugye kimaradt, mert az első félidőben már 4 gól volt,  a másodikban nem is volt gól.