Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Szia , elnezest ha kontarkodom, nem szandekos , koszonet a videoert  :great:, na de, nem tudom ,h miert de nem talalom ezt a mecset a kimentett mecsek kozott. Megnezned kerlek.

Idézetet írta: sunik29 Dátum december 01, 2017, 23:17:22
Szia , elnezest ha kontarkodom, nem szandekos , koszonet a videoert  :great:, na de, nem tudom ,h miert de nem talalom ezt a mecset a kimentett mecsek kozott. Megnezned kerlek.
Elmondja a videóban, és meg is mutatja hogy olyan meccseket választ be, amelyiken az egyik csapat nyerési esélye 40% fölött van. itt pont 39% amit mutattál (a kék oszlopok)  :laugh:

egyébként ez egy rossz nap volt mint az előttünk író mondta, én le is nulláztam magam, a tesztpénzemet csak. pont ezért tesztelek. :D és tényleg nagyon max a teljes bank 1/20 -a legyen a tét, mert 20as bukószéria nincs. 4-5 előfordul, de Tomka eddigi statisztikája szerint vannak olyan napok amikor szinte minden jön és sok meccs. az ilyen napokon visszajön a bukott pénz. és tényleg csak fix téttel szabad, tilos emelni, főleg 1-2 bukó után(saját tapasztalat  :laugh: )

ezt tényleg csak hosszútávon érdemes csinálni.

Dynand: Igen a december nem indult olyan szépen, mint a november, de az eddigi eredmények alapján bízom a folytatásban. Decemberben is még marad a 10 eurós teszt tét.

Sunik: Szívesen, remélem hasznos volt. Ahogy pedig Pnzyfng írja is, nem felel meg a kritériumnak.

Pnzyfng: Én is bízom benne, hogy majd javítunk. ;)

#1233 december 02, 2017, 11:00:30, pnzyfng
Hi! segítek nektek és Tomkának egy kicsit, bár nem biztos hogy kell. megcsináltam a mai kiválasztást
66 meccs, 1 már 10kor kezdődött

a munkafüzet5-öt nézzétek  :laugh:



Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 02, 2017, 10:50:58
Hi! segítek nektek és Tomkának egy kicsit, bár nem biztos hogy kell. megcsináltam a mai kiválasztást
66 meccs, 1 már 10kor kezdődött

a munkafüzet5-öt nézzétek  :laugh:

Köszi, én ma nem tudtam még vele foglalkozni. :D

Egy kis off, mivel kérdeztem valakinek van-e eladó mazdája, sikerült ma egyet találni, így ő a legújabb családtag. Mindig van helye a pénznek...


előtte meg kellett volna forgatni az árát beten  :laugh: ;D grat amúgy  :cya:

Nem úgy volt, hogy GazembR IP bannt kapott?  ;D ;D

Gratu  :D :D

Idézetet írta: NoCukor Dátum december 02, 2017, 16:05:54
Nem úgy volt, hogy GazembR IP bannt kapott?  ;D ;D

Gratu  :D :D

Én nem azon gondolkodtam, hogy milyen 40-50 milliós bentley-t vegyek.  ::)  ;D ;D

Használd egészséggel Tomka:beerchug:


Köszönöm a listát, ma ezere tudtam most futtában tenni:

- (1-1) Over 2.5 Buxton v Barwell (Goal Line In-Play) 02/12/2017   None    1.925 Lost


- (0-0) Over 0.5 St Mirren v Dumbarton (Goal Line In-Play) 02/12/2017   None    2.025 Won

- Over 2.5 Apoel Nicosia v Ermis Aradippou (Match Goals) 02/12/2017   None    1.50 Won

- Over 2.5 Al-Sailiya SC v Al-Ahli Doha (Match Goals) 02/12/2017   None    1.50 Won


Azért volt pár, amiről szépen sikerült lecsúszni, de ezért jó, hogy van lista, mert tudja mindenki figyelni. Illetve vagy 4-5-t nem is találtam meg élőben...
Úgy tudom nem volt ma annyira eredményes még a dolog, de ezek a a 16:00 órások hozták a formájukat, ahogy látom.

most sikerült egy 7es nyerő sorozatot produkálni. én is lecsúsztam sok meccsről, ezeket is a 70. perc fölött tudtam megrakni. jóval nagyobb oddsokkal mint szoktuk. így szép
plussz lett :D


és én se találtam sok meccset a kínálatban. eddig ilyen nem volt, azt hittem először hogy rossz napot választottam ki :D de nem mert a legtöbb meccs szerepel.

#1243 december 02, 2017, 18:43:34, pnzyfng
Idézetet írta: Tomka Dátum december 02, 2017, 16:08:15
Én nem azon gondolkodtam, hogy milyen 40-50 milliós bentley-t vegyek.  ::)  ;D ;D

ahhoz kicsit sokat kellett volna tipszmikszűni még neki is. az a pár milla amit keresett semmire nem elég  :laugh:

amúgy miért lett bannolva? annyit nyert hogy már nem csak a bet bannolta hanem az internet is?  :laugh: ;D ;D

Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 02, 2017, 18:26:47
ahhoz kicsit sokat kellett volna tipszmikszűni még neki is. az a pár milla amit keresett semmire nem elég  :laugh:

amúgy miért lett bannolva? annyit nyert hogy már nem csak a bet bannolta hanem az internet is?  :laugh: ;D ;D

Ő kérte, hogy töröljék a felhasználóját. Bár gondolom nem törölték ki teljesen vagyis én nem tenném meg, hogy adatbázis szinten törlök. A munkám során napi szinten van ilyen, de ilyen esetben sem törlünk, hanem csak "láthatatlanná" tesszük a nyilvánosság előtt.
Emellett pedig utána azt hiszem regisztrált még nem egyszer és ugye ez már szabály ellenes, így bannt kapott. Bár ez simán kijátszható manapság, de egy időre eltűnt már.
De a teljes sztorit nem tudom, de valami ilyesmi volt a dologban...