Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ma este még ezek mentek:

- (0-0) Over 0.5 Admira Wacker Modling v St Polten (Goal Line In-Play) 02/12/2017   None    2.000 Won

- (1-0) Over 1.5 Sevilla v Deportivo La Coruna (Alternative Goal Line) 02/12/2017   None    1.625 Won

- (1-1) Over 2.5 Olympiakos v Apollon Smyrnis (Alternative Goal Line) 02/12/2017   None    1.525 Won


Most még ezeket raktam, sajnos a Zamalek-ről lecsúsztam. Elég is volt mára a jóból, autó is és sikeres tippek is.  :great:

Na pacsi és jó éjt! Holnap folytatjuk! :cya:

#1246 december 02, 2017, 21:28:49, pnzyfng
lehet hogy a szombatokat kéne csak tenni :D az a múltkor is jó volt  :laugh:

bár a statisztika azt mutatja hogy csak szerencsénk volt a 16óra utáni meccsekkel, mert az egész nap eddig 16 nyertes és 9 vesztes (ezekben mindkettőben van amelyiket nem lehetett fogadni)

Decemberre nyitottam egy új excelt.
Még az eredmények nincsenek benne, de a mai listát már tartalmazza:

https://drive.google.com/drive/folders/1waOo3kzMeWk5i7ODeEl-9JZ0xvDtmd7L  :cya:

Na basszus, mire másoltam már gól lett:

- Over 1.5 Southern District v Kitchee (Match Goals) 03/12/2017   None    1.53 Won :great:

Jól indul a nap.  ;)

Azért srácok ki van a tököm ezzel a hétvégével... 1.2 egyégnyi pluszban vagyok, de ezt a sok elvett gól baszki. Ma csak 3 volt, ami után már nem volt gól és szépen vesztett is. :(
Mondjuk a tegnapi napon pedig pont a legjobb idősávban fogadtam, mivel délelőtt és kora délután illetve este szépen voltak bukták, de a késő délután jól teljesített.

A bukás is benne van a pakliban. Ez van. A módszeren kell finomítani. Nem lehet idô szakaszokra alapozni, stb. A jó stratégia Minden körülmények között, stabilan hozza a nyereséget. Az oldal, ami alapján döntesz, hanyagold. Vagy ha van olyan funkció, akkor az elözô 2-3 évre visszamenôleg, nézd meg az eredményeket, a mostani stratégiával. Ha akkor is hozza, akkor valóban mûkôdik. Ennyi idô kell legalább, mire azt lehet mondani, hogy egy stratégia stabilan hozza a nyereséget. 

Idézetet írta: ivanyi Dátum december 03, 2017, 20:11:36
A bukás is benne van a pakliban. Ez van. A módszeren kell finomítani. Nem lehet idô szakaszokra alapozni, stb. A jó stratégia Minden körülmények között, stabilan hozza a nyereséget. Az oldal, ami alapján döntesz, hanyagold. Vagy ha van olyan funkció, akkor az elözô 2-3 évre visszamenôleg, nézd meg az eredményeket, a mostani stratégiával. Ha akkor is hozza, akkor valóban mûkôdik. Ennyi idô kell legalább, mire azt lehet mondani, hogy egy stratégia stabilan hozza a nyereséget.

Ezzel azért nem értek egyet, hogy hanyagoljam. Mivel valahonnan kell adat és én nem fogok adatbázisokat építeni erre, amikor vannak honlapok.
Vagy azért scrip-et írni, hogy valahonnan kiszedje ezeket nekem. A legelején leírtam, hogy fixen keresek olyan megoldást, amivel az elemzési időt le lehet redukálni, csak figyelni kelljen az előzetes szűrésen átesett mérkőzéseket. Ez a hónap eddig 131 mérkőzés és 22 hiba, ami mondjuk felmegy 30-ra, akkor is közel 77-80 %-s a kiválasztási rendszer. Ez jó, az hogy mellette mit lehet élőben jól megfogadni az már kérdéses, ezen dolgozni kell és szerencse is kell hozzá. Vagy esetleg valahol tétemelés...
És persze tudom sokan belekötöttek már, hogy első félidő statisztikát nézni és a második félidőre fogadni?! Nem tudom miért, de az előzetes kb 300-500 adat azt mutatta, hogy ez jó lehet.
Azóta azért javított a mai nap picit, de persze benne van. Ez csak egy plusz megjegyzésem volt.
A statarea-ról mentve van egy 20e adattal rendelkező adatsorom, első és második fél idei eredményekkel. Így azért állíthatom, hogy jó az a honlap, de még kutatom, hogy lehetne a maximumot kihozni belőle. A november jól teljesített, remélem a decemberben is megnyomjuk majd a dolgot.
Ha fogja hozni a 10-20 %-s ROI-t akkor nekem már jó. Vannak hibátlan napok és, amikor 40-60 mérkőzés van, akkor beleszaladunk hibákba, de ez ilyen.

Persze tisztában vagyok az adatokkal, hogy sok kell hozzá, nem novemberben kezdem a pályafutásomat.  ;)

Értem.

"Ez a hónap eddig 131 mérkőzés és 22 hiba, ami mondjuk felmegy 30-ra, akkor is közel 77-80 %-s a kiválasztási rendszer. Ez jó, az hogy mellette mit lehet élőben jól megfogadni az már kérdéses, ezen dolgozni kell és szerencse is kell hozzá. Vagy esetleg valahol tétemelés..."

A 131/32-es eredményt nincs jelentősége. A megfogadható meccsek alapján hozott eredménynek van jelentősége.
Ha valaki szerencsére alapoz, az nem profi sportfogadó. Ezt konkrétan nem rád értem.
Nem tudom, hogy neked mi a célod ezzel az egésszel.

Én nem alapoznék még az előző meccsekre sem mert nincs két egyforma csapat. Ami az első második félidő gólokat illeti. Ezért sem működi nyereségesen a rendszer. Ez már Laudrupnál kiderült. Ami a megfogadható meccseket illeti.

Viszont annak van alapja, hogy gólerős csapat vagy csapatok, első félidő 0-0 utáni fogadás második félidőre.

Én nem ezt a stratégiát alkalmazom, de lehet benne ráció...

Amit írtam nem kötözködésnek szántam, bármennyire is ezt gondolod. (Írás....)

Szimpla véleményt közöltem. Illetve átnézve az eredményeket pár buktatóra is felhívtam a figyelmet.

Sok sikert kívánok!

#1253 december 04, 2017, 17:17:40, pnzyfng
egy kis segítség annak aki  csinált mára listát, és szerepel rajta a Moghreb Tetouan - Racing De Casablanca  meccs

én erre nem teszek fogadást, mert már a második félidő előtt 1,5 volt a 0,5 overre. ilyen ritkán van, és tapasztalataim alapján és az utóbbi pár nap hasonló oddsaiból ítélve nem lesz gól. este is volt egy ilyen, akkor 70. perc körül már 2-es odds volt a gólra, hát nem lett. szombaton is volt egy ilyen. ott se lett gól.

szerk:
most persze lett gól  ::)  az ilyen dilemmákon minden fogadó átesik és mindenki be is szopja. rosszkor fogadunk és jókor nem  :laugh:

Idézetet írta: ivanyi Dátum december 04, 2017, 11:48:49
Értem.

"Ez a hónap eddig 131 mérkőzés és 22 hiba, ami mondjuk felmegy 30-ra, akkor is közel 77-80 %-s a kiválasztási rendszer. Ez jó, az hogy mellette mit lehet élőben jól megfogadni az már kérdéses, ezen dolgozni kell és szerencse is kell hozzá. Vagy esetleg valahol tétemelés..."

A 131/32-es eredményt nincs jelentősége. A megfogadható meccsek alapján hozott eredménynek van jelentősége.
Ha valaki szerencsére alapoz, az nem profi sportfogadó. Ezt konkrétan nem rád értem.
Nem tudom, hogy neked mi a célod ezzel az egésszel.

Én nem alapoznék még az előző meccsekre sem mert nincs két egyforma csapat. Ami az első második félidő gólokat illeti. Ezért sem működi nyereségesen a rendszer. Ez már Laudrupnál kiderült. Ami a megfogadható meccseket illeti.

Viszont annak van alapja, hogy gólerős csapat vagy csapatok, első félidő 0-0 utáni fogadás második félidőre.

Én nem ezt a stratégiát alkalmazom, de lehet benne ráció...

Amit írtam nem kötözködésnek szántam, bármennyire is ezt gondolod. (Írás....)

Szimpla véleményt közöltem. Illetve átnézve az eredményeket pár buktatóra is felhívtam a figyelmet.

Sok sikert kívánok!

Abban igazatok van, akár neked is és másnak is, hogy sértődékeny vagyok. Csak sokan azt nem értik meg, hogy nem magam ellen veszem a dolgokat, hanem a tudomány ellen.
Én a statisztikákra hallgatok, én egy tudós ember vagyok, aki racionálisan gondolkodik és a tudományra, a matematikára hallgatok. Én nem hiszek, hanem valamit alátámasztok, legyen ez egy stratégia, egy elmélet vagy bármi. Így van ez ezzel a stratégiával szemben is, ami vagy nyereséges vagy nem. Nincs átmenet, amikor a végére érünk legyen az 100 vagy 100e adat a végén kijön egy szám, az a fontos, hogy pozitív vagy negatív. Ezután pedig azt kell feltenni az érték tudatában, hogy van-e értelme folytatni? Hiszen 100e adat után is csak 1 egységnyi profitod van, akkor felesleges, csak időpocsékolás. Ezt szoktam arra is mondani, hogy döntse el mindenki mit akar a sportfogadástól, pénz vagy szórakozást. Ha valaki komolyabb pénzt akar, akkor komolyabbat is kell befektetni. És ne verje senki se adósságba magát, csak tegye félre minden hónapban egy 5e és egy év múlva már egy komolyabb tőkével indulhat neki, csak az emberek gyarlók, türelmetlenek és 5-10 eurókért könyörögnek. Annyiszor leírtam már mindenkinek ezt is, hogy így nem lehet... (Ez most persze nem szerves része annak, amiről szól a bejegyzés, de hozzátartozik)

Kérdezem, te mi alapján fogadsz? Ha már csak egy pillantást is vetsz arra, hogy a mérkőzésen mit nyújtottak és milyen STATISZTIKÁT ír a bet vagy éppen mond a Hajdú B. Pisti máris hallgatsz a matematikára. Csak azt hiszed, hogy nem.
Nekem senki ne jöjjön azzal, hogy nem statisztika alapján fogad. El kell srácok fogadni, hogy mindenki az alapján fogad vagy legalább is levezethető arra.
Hiszen legyen az, hogy csak megérzések alapján fogadsz és nézed a mérkőzést. Teszem azt végig követed a 45 percet látod, hogy volt 10 kapura rúgás és a második félidőre overt teszel. A te érzésed a számokra vezethetők vissza, amiből egy konkrét statisztika hívható le, kellő mennyiségű minta alapján.

Én pedig egy olyan rendszeren próbálok dolgozni, ahol ezt a megérzést végképp kizárom. Ha megnézed a naplóm indulását, már akkor kritériumokat állítottam, hogy mi alapján fogadok, ha pedig megnézed az elmúlt 2 évemet láthatod, hogy nem éppen vesztettem. (Hosszútávon, voltak göröngyös utak.)
Ha tartja magát az ember ahhoz, hogy kritériumokat állít és nem száll el egy negatív sorozatban és nem akarja azonnal megváltani a világot akkor sikerülhet.

Senki ne írja ide, csak nézzen magába és gondolkozzon el azon, hogy az elmúlt fél évben rakott-e olyan tippet, ami nem felelt meg a szabályainak. És nem mondom, hogy ez rossz, én is szoktam, csak nem mindegy, hogy mellette 50-100 euróval tolod és ezekre 5-10 eurókat cseszel el, vagy azonos téttel teszed.
Én se vagyok világ megváltó, sem mester, sem profi, én is türelmetlen tudok lenni, de a mértéket megtanultam használni.
Ami pedig nagyon fontos, hogy ezt mind a tudománynak, a matematikai statisztikának köszönhetem.
Még mielőtt valaki azt hiszi én is rühelltem a matekot, amíg nem a saját tudományomra, a fogadásaimra és épeszű dolgokra használtam. Meg nem láttam a statisztikában, a deriválásban stb a lényeget, hogy mire jó és mire lehet használni.

Egyébként is 10 millió profi fogadó országa vagyunk és még sem jár mindenki ferrarival. Én pont arra vagyok példa, aki a statisztikákból megpróbálja kihozni a maximumot és tud pluszt termelni. Egyáltalán nem mondom, hogy ez a legjobb stratégia vagy ettől többet nem lehet kihozni belőle, de egyik részről ezt én magamtól értem el. Felszoktam vállalni a negatív és pozitív hónapokat is. Buktam én már bele stratégiába, de beismerem a vereséget, mert minek csesszek ki mással is, aki elhiszi, hogy lehet vele nyerni és még sem. Az is statisztikai alapú volt, de másfajta megközelítéssel. Lehet persze, hogy ez sem fog sokáig élni, mert idővel belátjuk, hogy negatív vagy nem éri meg.
Azt pedig alátudom támasztani, hogy a statisztikával lehet nyerni, ha betartjuk a szabályokat.

Amire pedig a szerencsét írtam. Mivel nem tudok vagy az ember nem tud 24 órában gépnél lenni így lesz időszak, amikor nem fogad pedig lenne mérkőzés. Ekkor pedig lehet szerencséje vagy nem. Hiszen elég az, hogy mindig csak 17:00-20:00 között érjen rá és abban az időintervallumban nincs mérkőzés vagy, ha igen akkor pont veszít, pedig ha az egész napon nézzük simán pluszban lenne. Ehhez kell némi szerencse vagy a szűrés átalakítás vagy valamilyen bankmenedzsment.
Csak a szerencsében én már régen nem bízom.

És nem sértődtem meg, csak esetenként túl karakán a modorom. :beerchug:

Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 04, 2017, 17:11:05
egy kis segítség annak aki  csinált mára listát, és szerepel rajta a Moghreb Tetouan - Racing De Casablanca  meccs

én erre nem teszek fogadást, mert már a második félidő előtt 1,5 volt a 0,5 overre. ilyen ritkán van, és tapasztalataim alapján és az utóbbi pár nap hasonló oddsaiból ítélve nem lesz gól. este is volt egy ilyen, akkor 70. perc körül már 2-es odds volt a gólra, hát nem lett. szombaton is volt egy ilyen. ott se lett gól.

szerk:
most persze lett gól  ::)  az ilyen dilemmákon minden fogadó átesik és mindenki be is szopja. rosszkor fogadunk és jókor nem  :laugh:

Ez ma nem jött be. Én pedig nem voltam még bet közelben.  :bash:

Nem kezdtük a hónapot valami erősen.
A holnapi listát feltettem, de csak este lesz illetve egy darab éjjel. :)


Tegnapi eredmények, és mai lista.  :)




Idézetet írta: pnzyfng Dátum december 06, 2017, 08:22:12
Tegnapi eredmények, és mai lista.  :)





Köszi, éppen most akartam betenni.  ;)
Tegnap sikerült is a Juventus-t megfognom nekem is. Vannak azért zöttyenők, de én bízom benne, hogy jó lesz. Eredmények alapján van realitása neki.  :ok:

csinalok majd egy legalább fél éves statot ezzel a kiválasztással, kivancsi vagyok mit mutatnak az eddigi eredmények. eltart majd egy ideig biztos  :laugh: