Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Háát, ez is női meccs... Figyelőben van nekem is, de inkább nem. Azért sok sikert! :)

Idézetet írta: gezaba Dátum március 02, 2018, 21:39:31
Háát, ez is női meccs... Figyelőben van nekem is, de inkább nem. Azért sok sikert! :)

Lehet ma rácseszek velük...

Nem reprezentatív, de azt figyeltem meg, hogy a második félidő második felében a nők már nem nagyon szeretnek gólt rúgni. Még sok gólos meccseknél is üres marad a vége. Persze a statisztikák ellenőrzése adja meg a választ, én inkább kerülöm ezeket.

Ehhez a meccshez egyébként a félidő után csak 75. perc környékén tértem vissza, akkor néztem, hogy Te is kiszűrted. Ránéztem még, hogy Kanada mit szokott művelni meccs végén, ez alapján le is mondtam róla.

Egyébként jól csinálod, gratula! :)

Idézetet írta: gezaba Dátum március 02, 2018, 22:03:33
Nem reprezentatív, de azt figyeltem meg, hogy a második félidő második felében a nők már nem nagyon szeretnek gólt rúgni. Még sok gólos meccseknél is üres marad a vége. Persze a statisztikák ellenőrzése adja meg a választ, én inkább kerülöm ezeket.

Ehhez a meccshez egyébként a félidő után csak 75. perc környékén tértem vissza, akkor néztem, hogy Te is kiszűrted. Ránéztem még, hogy Kanada mit szokott művelni meccs végén, ez alapján le is mondtam róla.

Egyébként jól csinálod, gratula! :)

Köszi.

De ehhez most hozzátartozott, hogy két viszonylag jó hónap után előfordul, hogy azt hiszem, hogy hű de pro vagyok. Na tegnap pont ebbe szaladtam bele, kicsit sokba került...

#1399 március 03, 2018, 15:20:13, Tomka
Trelleborgs FF - 1. gól 70:00 előtt  Trelleborgs FF v Atvidabergs FF (Hazai csapat következő góljának ideje) 03/03/2018   Egyik sem   1,44 :great:

//Már az első félidőben meg kellene, hogy legyen a gól. De, azért hagyok nekik egy kis mozgás teret.//

#1400 március 03, 2018, 18:54:02, Tomka
Óvatos

Felett: 0.5 Ludogorets Razgrad v Septemvri Sofia (Mérkőzés gólok) 03/03/2018   Egyik sem   1,50
:great:

#1401 március 04, 2018, 20:53:41, Tomka
Óvatos


(0-0) Over 0.5 Siquinala FC v Malacateco (Alternative Goal Line)04/03/2018   None    1.575
???

#1402 március 05, 2018, 21:46:00, Tomka
Óvatos

(0-0) Over 0.5 Wealdstone v Welling (1st Half Goal Line) 05/03/2018   None    1.800

Kérdések az angol meccs kapcsán. Ezt a meccset élőkép (meccsstatisztika) alapján szűrted ki? Mert a "jóval esélyesebb az egyik csapat" kategóriának annyira nem felelt meg, és a közös meccseik is underesek voltak.

Másik kérdés: ha bukod az első félidős tippet, nem játszod meg másodikra? (Bár ezt a meccset én félidőnél találtam meg élőkép alapján, de végül én sem mertem megtenni - már gyanúsan sok volt a kapura rúgás.)

Idézetet írta: gezaba Dátum március 05, 2018, 22:56:41
Kérdések az angol meccs kapcsán. Ezt a meccset élőkép (meccsstatisztika) alapján szűrted ki? Mert a "jóval esélyesebb az egyik csapat" kategóriának annyira nem felelt meg, és a közös meccseik is underesek voltak.

Másik kérdés: ha bukod az első félidős tippet, nem játszod meg másodikra? (Bár ezt a meccset én félidőnél találtam meg élőkép alapján, de végül én sem mertem megtenni - már gyanúsan sok volt a kapura rúgás.)

Igen, ezt most az élő statisztikák alapján szűrtem ki. De eddig ebben a hónapban 2 visszafújt les-gól és egy kihagyott büntető a mérleg, ami szépen kihatással van az eredményességre. Nem igazán hiszek a szerencsében, de ezt eléggé pechnek mondanám.
A hazaiak azért dominánsak voltak, jó volt a játékképe is (egy ideig néztem streamen). Később azonban leeresztettek a visszanézett statisztika alapján. Egyébként attól függ, ha látnám a második félidőben is azt az iramot, amire eredményre vezet megtenném.

Valahogy a hónap eleji két női mérkőzés egy kicsit elszomorított még mindig érzem, hogy nyomaszt. A tegnapi például egyáltalán nem, de azok igen.

#1405 március 06, 2018, 17:49:55, Tomka
(0-0) Over 0.5 NK Maribor v NK Rudar Velenje (Alternative 1st Half Goal Line) 06/03/2018   None    1.650

Én sem szeretem a "szerencsejáték" megközelítést. Bár valahogy mindig a legrosszabbkor (pl. tétemelésnél) tud beesni a "balszerencse". :D

A tegnapi angol első félidős statisztikája durván jó volt - bár én csak félidő körül "értem oda", meg annyira nem preferálom az első félidős gólokat. Aztán utolsó pillanatban csak bejött volna másodikra... Azért kérdeztem, hogy élőkép alapján szűrted-e le, mert ha onnan közelítek, nekem is gyakrabban jön be a bukta, hiába ellenőrzöm a korábbi statisztikát.

A minapi guatemalaihoz: a dél-, ill. közép-amerikai meccsek hálásak tudnak lenne, de én Guatemalát és Hondurast mindig beszopom.

Ha csak nyomaszt, de nincs "visszanyerési kényszer", már jó vagy!


Idézetet írta: gezaba Dátum március 06, 2018, 17:04:33
Én sem szeretem a "szerencsejáték" megközelítést. Bár valahogy mindig a legrosszabbkor (pl. tétemelésnél) tud beesni a "balszerencse". :D

A tegnapi angol első félidős statisztikája durván jó volt - bár én csak félidő körül "értem oda", meg annyira nem preferálom az első félidős gólokat. Aztán utolsó pillanatban csak bejött volna másodikra... Azért kérdeztem, hogy élőkép alapján szűrted-e le, mert ha onnan közelítek, nekem is gyakrabban jön be a bukta, hiába ellenőrzöm a korábbi statisztikát.

A minapi guatemalaihoz: a dél-, ill. közép-amerikai meccsek hálásak tudnak lenne, de én Guatemalát és Hondurast mindig beszopom.

Ha csak nyomaszt, de nincs "visszanyerési kényszer", már jó vagy!

Előfordul sajnos. Engem a visszanyerési kényszer már nem zavar, az eredmény romlás már annál inkább.

Az előbb egy-két magyar "kötőszó" elhagyta a számat és szerintem most pár napig nem is vagyok kíváncsi a mérkőzésekre. Mert megint mi volt a vendégek rúgtak gólt, csak visszafújták és ebben a hónapban rohadtul belefutok ebbe. Kihagyott büntetők száma: 2 db , visszafújt gólok: 2 db és ezek után nem is jött már több gól...

#1408 március 09, 2018, 15:52:46, Tomka
Óvatos

Over 1.5 Felda United FC v Kuantan FA (Match Goals) 09/03/2018   None    1.50

Na jó basszus, mi a picsa van ezzel a márciussal?!  ???

Over 0.5 AC Milan U19 v Lazio U19 (First Half Goals) 10/03/2018   None    1.50 Won  :great:

Ezt nem tudtam kitenni délután.