Gorriaran naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#375 január 21, 2019, 13:33:50, Gorriaran
Duplán makker, mert kétszer rajta volt a kurzorom a Carreno Busta beten egyszer 6-6-nál meg egyszer TB 8-8-nál  ;D
A tegnapi után főleg, hogy megint brékelőnyből állt nagyon rosszul már elhittem, hogy valamiért nem akar összejönni. De végül megint makacskodtam ahogy szoktam és most visszakaptam a tegnapit  :great: :redchug:

Aki nézte a meccset, 8-5-nél a TB-ben Carreno Busta percekig vitatott egy bírói döntést, azon ment el a meccse. Itt valaki nagyon segített engem  ::)

Záróbank: 5 177 886


#377 január 21, 2019, 14:49:54, Gorriaran
Idézetet írta: pnzyfng Dátum január 21, 2019, 13:57:50
és hogyan tovább?
Következő út most már nem lesz, a 10 millát nem célzom meg. Egy darabig csak kisebb tétekkel fogadok, kell egy pár nap esetleg hét szünet, mert elég kemény napok voltak ezek most legtöbbször 2-3 óra alvással. Egyrészt nem akarok zombi lenni, másrészt a tippek rovására megy. Tippek, gondolatok lesznek azért az Australian Open végéig biztos, de csak tét nélkül.

A fogadások után összegyűlt egy csomó promóciós pont, amit beváltva 32 700 forintnyi freebetet adott. Min. 1,8-as oddsra kell felrakni. Ezzel ma még elszórakozok a feszültség levezetése képpen. Nem lesznek annyira átgondolt tippek, már ha lesznek, mert lehet az elsőnél el is vérzek  ;D Ja és végigfelrakom a 32 700-ből keletkezett összes pénzt, ha lesz végig all-innal megyek. Azt nem tudom még mikor állok meg ha összejönne esetleg pár nyertes szelvény de majd meglátjuk.

A további cél meg este egy ünneplés, már ha fogom bírni mert ma is aludtam kb. 2órát  :redchug: :redchug:

#378 január 21, 2019, 15:18:55, Gorriaran
ITF-Andrezieux
Élő

Desperrier - Gamiz

Tipp: 16,5 játék fölött   :noway:
Odds: 1,95
Tét: 32 700 (promóciós fogadás)


Ez ennyi is volt. 2.szett 1-3 után kellett volna egy szerencsétlen játék még Gamiztól, de persze 6-3 lett.

Ezt már nem raktam meg, de szerintem jó lesz.

Challenger- Punta del Este

Seyboth Wild - Villanueva

Tipp: Seyboth Wild
Odds: 1,79

#380 január 21, 2019, 17:44:57, Gorriaran
Utánaolvastam közben még a dolgoknak. Seyboth Wildről tudtam, hogy a legjobb brazil fiatal, 20 évesen már vannak challengeren komolyabb eredményeni. Villanueváról viszont azt találtam, hogy nem volt zökkenőmentes felkészülése, "magánéleti gondok" így fordította le a gugli a dél-amerikai szöveget.
Így viszont beszállok komolyabb pénzzel, amolyan búcsúzóként  :)

Challenger- Punta del Este
Élő

Seyboth Wild - Villanueva 1-2

Tipp: Seyboth Wild  :noway:
Odds: 2,00
Tét: 500 000


Cashout: 542 000 döntő szett 3-3-nál.

Nem merem már azt írni, hogy ajánlom, mert eddig mindig elment, de ez is az a kategória. ;D

*Döntő szett 3-1-nél megsérült Seyboth, ezt muszáj volt kivennem. Volt már a felajánlott nyeremény 830 000 is, végül 543 000-nél szálltam ki.

Gratula a cél eléréséhez. Az, hogy Stephens meccsen nem vetted ki a pénzt szerintem okés és nincs is vele gond, hogy kivártad a végét, mert lazán benne volt a győzelem. Valaki így csinálja valaki meg úgy.. és összességében tényleg nem éri meg cashoutolni szerintem sem. Meg szerintem helyzettől is függ. Nyílván ha az a 300 000 Ft lett volna a tőkédnek az utolsó része akkor lehet másképpen gondolkozol, de ez sem biztos. Az 1 millás téthez meg gratula azt azért már merészség bevállalni, bár arra is azt mondom, hogy okés hiszen azt a pénzt amit rátettél azt fogadással tornáztad fel és még ha el is ment volna akkor is pluszban vagy a kezdéshez képest. Tegnapelőtt meg az előtt nekem is elúszott 3000 eurom összességében, viszont az benne a fura, hogy mégsem olyan érzés mintha 900 000 Ft úszott volna el... pedig egy és ugyan az a kettő :D. Bár én jobban szeretek egyébként euros számlán játszani még akkor is ha nem érzem a pénz súlyát és így simán rápakolgatom a meccsekre az 1000 euro-t.
Azért remélem tippek még majd lesznek, főleg tenisz téren!

Idézetet írta: Gorriaran Dátum január 21, 2019, 15:23:38
Utánaolvastam közben még a dolgoknak. Seyboth Wildről tudtam, hogy a legjobb brazil fiatal, 20 évesen már vannak challengeren komolyabb eredményeni. Villanueváról viszont azt találtam, hogy nem volt zökkenőmentes felkészülése, "magánéleti gondok" így fordította le a gugli a dél-amerikai szöveget.
Így viszont beszállok komolyabb pénzzel, amolyan búcsúzóként  :)

Challenger- Punta del Este
Élő

Seyboth Wild - Villanueva

Tipp: Seyboth Wild
Odds: 2,00
Tét: 500 000

Nem merem már azt írni, hogy ajánlom, mert eddig mindig elment, de ez is az a kategória. ;D

Előtte két hsz-szal írtad, hogy már csak a freebet. Erre beszállsz fél millióval egy nóném meccsre? Hát te tudod!

Fogadásból élsz vagy ez "csak hobbi nálad"? Mire költöd a pénzt van terv már(befektetés, kocsi stb)?

Idézetet írta: castor Dátum január 21, 2019, 17:45:28
Fogadásból élsz vagy ez "csak hobbi nálad"? Mire költöd a pénzt van terv már(befektetés, kocsi stb)?

Köztes állapot még, mivel nem vagyok elég stabil ezért fizetéskiegészítő volt eddig. A hobbinál már több. A terv egy vállalkozás nyitása lenne (ehhez még gyűjteni kell bőven) és akkor a fogadás újra hobbiként üzemelne. Nem tudom, hogy évekig, évtizedekig meglehetne-e élni csak ebből. Nálam az a terv, hogy összeszedni 15-20 milliót és indítani vállalkozást, vendéglőszerűségben gondolkodom, esetleg Sport Pub. Mostanában olvasgatok is sok ilyen cikket, könyvet, mivel nem vagyok otthon ebben a világban.

#385 január 22, 2019, 11:54:43, Gorriaran
Australian Open kombi

Bautista-Agut - Tsitsipas  1,94   :great:
Pavlyuchenkova - Collins  Collins +1,5 szett  1,47   :great:
 
Odds: 2,85

Idézetet írta: Gorriaran Dátum január 21, 2019, 19:28:25
Australian Open kombi

Bautista-Agut - Tsitsipas  1,94
Pavlyuchenkova - Collins  Collins +1,5 szett  1,47

Odds: 2,85

az elsőt lekéstem, a másodiknál meg nem találtam beten +1,5 szettet. bár gondolom a collins nyer legalább 1 szettet ugyanez lett volna, de már nem raktam meg magában mert kicsi az odds. a majdnem 3-as össz odds tetszett volna

#387 január 22, 2019, 11:55:50, Gorriaran
Duckworth -Polmans H 2,5   :noway:

Visszajön szetthátrányból, de döntő szett brékelőnyből kikap. Kezd sok lenni most már ez a szett és brékelőnyös vagy döntőszett brékelőnyös vereség..


A tenisz fogadások szempontjából jobb lenne bet365-n folytatni, mert drága dolog lesz ha belefutok 1-2 feladásba, ami 1xbeten vesztes. Viszont a legnagyobb meccsekre sem tudok ott 10K-nál többet fogadni, annyira lekorlátozott. 

Ha valakinek van ötlete, hogy lehet szerezni bet365-ös korlátlan számlát megbízható embertől, vagy nem szokott bet365-n fogadni keressen meg privátban, köszi!

1xbet még mindig gond nélkül fizet, és engedi a téteket? Nem gondoltam volna róluk, hogy toleránsabbak mint pl. a bet365