Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


livestream a cseh-kuvaitra,és az orosz-salamonra(lennt lehet váltani a meccsek között):
http://www.fifa.com/futsalworldcup/video/live/index.html
Ruszkik jól kezdenek,hál istennek,mert azt éreztem neccesebbnek.
3 perc 2 gól
5.perc 3-0
8-0-al zárták a ruszkik a félidőt,cseheken viszont van miért aggódni mert csak 1-0 még félidőben....
16-0 lett.. hihetetlen mákkal lőtték be a  határt a bukik..

A futsal-os kitérő elég zsákutcának bizonyult,visszatérünk a már kitaposott foci overre:
41.perc 0-0
Felett: 1.5   Al Nasr SC v Al Shaab Sharjah

(Mérkőzés gólok)   11/03/2012   Egyik sem   1.72   Függőben
Tét:  3 000,00   Nyer.:  2 181,82
a hazaiak tavaly 2.helyen végeztek az arab emirátusok futbal ligában,a vendégek friss feljutók,a rájátszásban harcolva ki azt(amugy 3.helyen végeztek az A csoportban).Al nasr az eddigi 5 meccsen idén 15 gólt vágott,a vendégek sorra játszották eddig a nagyon overes meccseiket szintén(általában kikaptak,vagy dönci),mindkét oldalt volt 7-8 gólos meccs is,3 alatt 1-1 alkalommal voltak(kettő akkor is megvolt).
Tuti ugye nincs,de elég valószínű hogy két gól még leesik!
49.perc 1-0
57.perc 1-1

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 03, 2012, 11:39:44
Őszintén szólva a fene tudja. A gáz az, hogy a bukik is sötétben vannak. Tegnap az olasz-asuztrál meccset nagyon éreztem, ezt nem érzem annyira. Se Kuvaitot, se Salamont nem láttam még, pedig az első körben lehetne igazán elkapni a bukik tökét, de az igazság az, hogy néha ők is, és mi is sötétben tapogatózunk  ;D
Oak a megérzésed jó volt.

21.perc
(Jelenlegi állás 0-0) Felett 2.5   Real Madrid v Real Zaragoza
  4-0  :ok:
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   11/03/2012   Egyik sem   1.65   Függőben
Tét:  3 032,00   Nyer.:  1 970,80
23.perc 1-0  Higuain
25.perc 2-0 Di Maria
89.perc Essien
92.perc Modric

Lau, ez az odds hogy jött? Most 2-0-nál a 3.5-nél, ami lényegében a Te 2.5-ödnek felel meg 1.25 az odds. Ez hogy?

Idézetet írta: Lord Dátum november 03, 2012, 20:28:49
Lau, ez az odds hogy jött? Most 2-0-nál a 3.5-nél, ami lényegében a Te 2.5-ödnek felel meg 1.25 az odds. Ez hogy?
én 0-0nál fogadtam meg Lord.
De nem is annak felel meg mert én 3 gólra fogadtam a 3,5 meg még 2 gólra fogadás!

Áháá, így már világos. Csak láttam, hogy ott van, hogy 1-0, és azt hittem, hogy 1-0-nál tetted meg. Akkor pont jókor fogadtál. Nagy megérzés volt. Grat hozzá. Ezt a maradék egy gólt meg csak begyötrik 45 perc alatt.  :ok:

35.perc 0-1es állásnál
Felett: 2.5   Wofoo Tai Po FC v Kitchee

(Mérkőzés gólok - további piacok)   11/04/2012   Egyik sem   1.33   Függőben
Tét:  3 503,00   Nyer.:  1 167,67
A bankom stabilitásáig kicsit lejjebb adok az oddsokból.
A Kitchee idén nagyon hasít hong kongban,a mostani ellenfele pedig nagyon a tabella végefelé tanyázik.
Ami lényeg a vendégek idegenben is elég sokat vágnak a harmatosabb csapatoknak.
Még két gól le fog esni.
47.perc 0-2
59.perc 1-2

tegnapi over listám rekord gyanús,a kiválasztott 23 meccsből 23 lett over.
A mait is igyekszem hasonlóra kerekíteni!

cseh MSFL(4.osztály)
10:15   Slovacko B   -   MSK Breclav   1-1  :ok:
két nagyon overes banda.
spanyol női
12:30   FC Barcelona (W)   -   SD Lagunak (W)  6-1  :ok:
a vendégek gólt sem rugva 8 meccsen 38 gólt kapva állnak az ucsó helyen,a barca viszont "csak" 4.
otthon hajtani fognak a felzárkózásért.
norvég 1st div.
12:30   Sarpsborg 08   -   Notodden FK   3-2  :ok:
12:30   Tromsdalen UIL   -   FK Bodo/Glimt    3-0  :ok:
overes csapatok,elsőnél hazai 2.nál vendégesély

francia női bajnokság
13:00   AS Saint-Étienne (W)   -   Lyon (W)   0-3  :ok:
természetesen a lyon fog nyerni,kérdés hány góllal.

norvég női
13:00   Klepp IL (W)   -   Stabaek (W)  0-1  :noway:
20 meccsen 67 rugott gól a vendégeknél.

u19 eb-selejtező
13:30   Hungary U19 - Andorra U19  3-0  :ok:
nem lesz gólparádé de 3-4 góllal azért nyerünk.

futsal vb
15:00   Brazil Futsal - Libya Futsal  13-0  :ok:
itt is csak a gólok száma a kérdés. 5 és 10 között tippelek.
német bundesliga
15:30   Bayer Leverkusen - Fortuna Düsseldorf  3-2  :ok:
csak mert leverkusen meccs  :)
ha német bajnokság és over akkor a leverkusen nálam mindig ott van a jelöltek között.persze defenzív ellenfél ellen nem szeretem rakni őket,és idegenben eléggé az a düsseldorfi alakulat..belenézünk!
máltai premiere liga
16:15   Qormi FC - Birkirkara FC
  1-1  :ok:
a 'birkás' csapat miatt,akik idegenben igen jól tolják!ucsó 5 meccset nyerték,sok gólt rugva.
hazaiak otthon is gyengék,de rugnak 1-2 gólt mindig.Overre kiváló választás! A gólséf mai ajánlata!

német bundesliga
17:30   Werder Bremen - Mainz
2-1  :ok:
másik kedvenc alakulatom a werder.(over miatt),de a maiz-ot sem kell félteni.
mindkét csapat gólintervallum statja középen csúcsosodik ki,vagyis 1.félidő vége,2.eleje a legtöbb gól!
magyar nb1
18:30   Gyori ETO FC - Budapest Honved

győr otthon mostansában gólvágó banda,honvéd meg alapból overes.ritkán választok mostanában magyar meccseket,de ez over lesz!
spanyol primera
19:45   Granada CF   -   Athletic Bilbao
Bilbao igen overes csapat,igaz mostanában nagyon nem megy nekik! Szégyenletes módon  a tabella végén vannak.
Itt az idő felébredni a csipkerózsika álomból és vágni párat a Granadának!


raktam egy ilyen "lottószelvényt":
1   Döntetlen   QPR v Reading   1-1  :ok:
(Játékidő eredménye)   11/04/2012   Egyik sem   3.60   Függőben
2   Döntetlen   Dundee Utd v Celtic   2-2  :ok:
(Játékidő eredménye)   11/04/2012   Egyik sem   2.87   Nyert
3   Döntetlen   Fiorentina v Cagliari  4-1  :noway:
(Játékidő eredménye)   11/04/2012   Egyik sem   3.75   Függőben
Többszörös
Fogadás típusa   Fogadások száma   Tétegység   Tét   Nyer.   Nyereség
3-as gyűjtő   1   100,00   100,00   3 781,25
a celtic 0-2ről a 89. ill. 91.percben kapott góllal leixelt.
A fiorentina-Cagliari félidőben 1-1
sajna a QPR-Reading 0-1,azon agyalok hogyan védjem le,elvégre majdnem 4k nyeremény lehet rajta.
Persze akkor érdemes védeni ha a fiorentina meccs így marad,de a QPR meccsnek hamarabb lesz vége,tehát ha tényleg van reális esély rá akkor 1.körben azt kellene védeni! De hogy? Ugy Reading győzelemre minimális az odds.
gondoltam rá hogy páros páratlan gólok száma,de olyan nincs már fenn..nem tudom.lehet hagyni kell!
Közben egyenlített a QPR  ;D
Sajna azóta a fiorentina már 3-1re vezet.Hogy tudnék még ebből pénzt kivenni? Egyértelmű hogy kicsi rá az esély hogy ez már dönci lesz.Viszont ha valami csoda folytán feljönne a cagliari akkor majdnem 4k-t nyerhetnék.
Vagyis teljesen kockázatmentesen fogadhatok fiorentinára 4kért,csak hogy nem érdemes mert 1,015 rá az odds.
Tanácstalan vagyok!

1   Felett 2.0   Werder Bremen v Mainz
(További gólok száma (goal line))   11/04/2012   Egyik sem   1.30   Függőben
2   Felett: 1.5   Qormi FC v Birkirkara  1-1  :ok:
(Mérkőzés gólok - további piacok)   11/04/2012   Egyik sem   1.14   Függőben
Többszörös
Fogadás típusa   Fogadások száma   Tétegység   Tét   Nyer.   Nyereség
2-es gyűjtő   1   2 071,00   2 071,00   1 005,92
a máltai meccs már félidőben jár és 0-1,tehát ott még1 gól kell.A werder meg majd fél hatkor kezdődik.
Szalai góllal 1-1 a werder-mainz a 64.percben.Még egy ott jól jönne!
85.percben 2-1

69.perc
(Jelenlegi állás 0-1) Felett 1.5   Maastricht v Sparta Rotterdam

(Gólok száma (goal line) - további piacok)   11/05/2012   Egyik sem   1.50   Függőben
Tét:  2 077,00   Nyer.:  1 038,50 
Hazaiak nem szoktak kikapni,pláne otthon,ráadásul ucsó negyed órában 9 gólt szereztek az össz.25ből idén.

ÉLŐ 34-38 perc között
1   (Jelenlegi állás 0-0) Felett 1.0   AC Milan v Malaga  :ok:
(Gólok száma (goal line) - további piacok)   11/06/2012   Egyik sem   1.40   Függőben
2   Felett: 0.5   Bolton v Leicester  :noway:
(Mérkőzés gólok - további piacok)   11/06/2012   Egyik sem   1.10   Függőben
3   Felett: 0.5   Burnley v Leeds  :ok:
(Mérkőzés gólok - további piacok)   11/06/2012   Egyik sem   1.14   Függőben
4   Felett: 0.5   Watford v Millwall  :noway:
(Mérkőzés gólok - további piacok)   11/06/2012   Egyik sem   1.12   Függőben
Többszörös
Fogadás típusa   Fogadások száma   Tétegység   Tét   Nyer.   Nyereség
4-es gyűjtő   1   2 000,00   2 000,00   1 960,01
40.percben Malaga gól!
73.perc Milan gól..vatafak..merthogy ugye szolóban akartam,a másik 3 angol meccs meg még 0-0..az mondjuk a legdurvább pech kategória lenne ha mind3 0-0 maradna......
végszóra 83.percben burnley gól.

Mai over lista:
női u16 ázsia bajnokság
11:00   Philippines (W) U16 - Myanmar (W) U16
papíron sokkal jobb a mianmari csapat,de a fülöpék női focija az elmúlt években sokat fejlődött.
Amit várok az egy gólzáporos adok-kapok, teremfoci meccset megszégyenítő eredménnyel!
futsal vb
11:00   Japan Futsal - Libya Futsal

ez a japán csapat piszokjó! Az amit a portugálok ellen müveltek egy 1-5ös hátrányból 5-5re hozták a meccset nagyon durva volt! Szó-szó ez a portugál válogatott sem hozza az elvártat(nálam legalábbis leszerepeltek),
de akkor is! Libiát meg láttam a brazílok ellen,egy félidőt sem bírtak,a másodikban meg teljesen összeszakadtak a nyomás alatt! Japán ha esélyt akar a továbbjutásra,akkor őket nagyon simán,nagyon sokkal kell verni!
Elvégre papíron a portugálok kikapnak a brazíloktól,így az dönthet a japánok ellenében hogy ki veri meg jobban Libiát! A portugálok "csak" 5-1re verték,amit valjuk meg könnyű lepipálni(brazílok 13mat vágtak nekik).
Nem hiszem hogy 10et vágnak a japcsik,de ha összekapják magukat tudnak többet mint a portugálok!
over 7,5 szerintem lazán vállalható!
török kupa
12:00   Arsinspor - Gaziantepspor
múlt héten beégettek a török kupameccsek,de ez azért durva lenne ha nem over lenne!
A hazai gárda a negyedosztály 14.helyezettje,a vendégek az élvonal 13.helyezettje.
u19 eb-selejtező
13:30   Bulgaria U19 - Andorra U19
csak andorra miatt.Mi hármat vágtunk,kb. annyi várható a bolgároktól is,bár szerintem mi töketlenül játszottunk,lehet lesz több is!(osztrák ifiktől 9et kaptak..)
ázsiai női u16 bajnokság
16:00   Jordan (W) U16 - Palestine (W) U16

nem kérdés,sok gólos hazai
női BL
18:00   (9)Lyon (W) - Zorkiy Krasnogorsk (W)(0)
szerintem gála lesz! ha idegenben vertek 9et akkor már nem a továbbjutás a kérdés,de otthon ha más nem a közönség kedvéért egy kis bemutatót tartanak! Lehet csak az első félidőt huzzák meg,de az elég lehet nekünk bőven!
BL
20:45   Bayern München - Lille OSC
A bajoroknak nagyon össze kéne kapni magukat ha akarnék még valamit a BL-ben alkotni idén!
Jelenleg hármas holtverseny van és a valencia-bate a másik párosítás,ha nem ixelnek akkor egyik rivális mögéjük kerül,de ahhoz gólokkal kell verni a lille-t(a gólarányuk sem az igazi,köszönhetően a 3-1es BATE vereségnek..,valamint a lille elleni idegenbeli töketlenkedésnek ahol csak 1-0ra nyertek..)
20:45   Galatasaray SK - Manchester United
A vörösöket már piszkosul nem érdekli ez a meccs! Háromból hármat hoztak,behozhatatlan előnyük van,valszeg C csapat mennek ki,a Galata viszont a török mentalitás miatt csakazértis odateszi majd magát egy tétnélküli meccsen a hazai közönségnek!(gondoljatok bele egy fanatikus szurkolók előtti török teltházas stadionra! Merthogy a united miatt tuti minden jegy elkelt! Nem teheti meg a Galata hogy nem szolgálja ki őket egy támadó felfogású látványos játékkal! A united hanyagolt játékosa meg bizonyítani akarnak majd és felveszik a kesztyűt! Én nagybetűs OVERt várok!)






Üdv,

nem tudom számít-e valamit,de Braga-Mu és Cluj-Galata párosítások lesznek ma.

Üdv