Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hagyjatok már ezzel a színezéssel! Fogadó vagyok, nem Picasso!
Akkor este már nem voltam gépközelben, másnap meg melóztam, utána meg inkább a friss meccsekkel foglalkoztam már. Ez máskor is előfordult, nem is egyszer, hogy szürkén maradtak a meccsek.
Nekem ez nem munkahely, hanem kikapcsolódás. Itt nincsenek szabályok a naplóvezetéssel kapcsolatban!
Senkit nem kényszerítettem hogy olvasson, kövessen.
Kérheted hogy színezzek, de ha nem szánok rá időt (még 11 mp-et sem mint az egyik "építő jellegű" kritika írta), akkor továbbra is lesznek napok amikor kimarad.
Nézzétek el nekem!

Idézetet írta: laudrup Dátum március 17, 2016, 22:10:43
Hagyjatok már ezzel a színezéssel! Fogadó vagyok, nem Picasso!
Akkor este már nem voltam gépközelben, másnap meg melóztam, utána meg inkább a friss meccsekkel foglalkoztam már. Ez máskor is előfordult, nem is egyszer, hogy szürkén maradtak a meccsek.
Nekem ez nem munkahely, hanem kikapcsolódás. Itt nincsenek szabályok a naplóvezetéssel kapcsolatban!
Senkit nem kényszerítettem hogy olvasson, kövessen.
Kérheted hogy színezzek, de ha nem szánok rá időt (még 11 mp-et sem mint az egyik "építő jellegű" kritika írta), akkor továbbra is lesznek napok amikor kimarad.
Nézzétek el nekem!

Érdeklődj utána adminoknál, hogy lehet-e esetleg tiltást alkalmazni bizonyos fórumozókra, hogy ne láthassák a naplódat. Akkor szerintem megúszod ezeket az "építő" jellegű kommenteket.  ;)

Hazértem végre melóból, még zuhany előtt toltam egy ilyet kb. 60.percben:
(0-0) Felett 1.0,1.5   Helmond Sport v Almere City FC
(Gólok száma
(goal line) - további piacok)   18/03/2016   Egyik sem   1.700
éppen most esett be az egyik, várom a másikat!
81' 0-2

Ez meg nemrég, féltéttel, mert 2-0-ás félidei eredmény után a holland 2.-ben 88%-ban van még gól:
(2-0) Felett 2.5   FC Eindhoven v VVV
(Gólok száma
(goal line) - további piacok)   18/03/2016   Egyik sem   1.575

ha lejön a 2-0ás hollandon még1 akkor megyek is aludni, ha nem akkor még a schalke meccsre tolok egy gólra.
Na arról már lekéstem!

Végül megtoltam még egyre, elvégre a gladbach a vendégcsapat, de mire kikerestem a fogadástörténetből hogy bemásoljam, le is jött:
(1-0) Felett 1.5   Schalke v Borussia M'gladbach
(Gólok száma
(goal line) - élő fogadás)   18/03/2016   Egyik sem   2.175   Nyert
Azóta már 2-1  :)

Idézetet írta: robmiller Dátum március 17, 2016, 22:15:06
Érdeklődj utána adminoknál, hogy lehet-e esetleg tiltást alkalmazni bizonyos fórumozókra, hogy ne láthassák a naplódat. Akkor szerintem megúszod ezeket az "építő" jellegű kommenteket.  ;)

Szia.

Csak azért ne felejtsük el, hogy akár hogy is nézzük Lau bizony közszereplő, hiszen van Youtube csatornája, ami össze van kötve ezzel a topikjával is, és azaz Ő csatornája, nem egy kedvelt csatornát tett közzé, hanem sajátot, és ez egyenes út oda, hogy bizony simán jöhetnek ide nem kedves kommentek is, persze az admin az olyan jellegű beírást törölni fogja.

Szóval jobb, ha megszokjátok.

Új videó ha már említette Titoo. Egyébként megszokni nem kell semmit! De kitiltani sem fogok senkit.
Szabad a véleménynyilvánítás, ha esetleg eldurvul a helyzet természetesen töröltetni fogom az adott hsz-t.
Ez nem klasszikus fórum topic hanem egy fogadási napló. A nem építő jellegű hozzászólások nem idevalók.
Hozzászólásokat csak globálisan, mindenkire érvényesen tilthatnám le benne, de elég önzőnek érezném, csak azért hogy "szebb" legyen a napló. Mindenesetre kezd unalmasan hosszú lenni, zárjuk le végre.
Kérlek Titoo ha ezzel kapcsolatban van még megjegyeznivalód küldj privát üzenetet, de itt a naplóban többet már nem szeretnék ezzel foglalkozni!
! No longer available

42'
Felett: 1.5   Kilmarnock v Celtic  0-1  :noway:
(Mérkőzés gólok)
   19/03/2016   Egyik sem   1.61
Vágjunk bele! Nem az első félidős gólparádé dívik a brit-szigeteken. Mindegy hogy skót angol vagy ír premiere ligáról van szó. Itt sem lesz máshogy, majd szünet után lehozzák a gólokat!

21'
(0-0) Felett 0.5   TSV 1896 Rain v Nurnberg II
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   19/03/2016   Egyik sem   1.825
Itt meglepő az odds. Mert a két csapat meccsein(hazainál hazait, vendégnél persze vendéget nézve) 86%-ban van gól az első játékrészben. Reméljük most nem a bukik kalkuláltak jól! Mindenesetre a számokhoz, és a valószínűséghez képest van érték a szorzóban!
43' 0-1

16:00:00   Hobro IK   -   Odense BK 0-2
ez csak megérzés, a számok nem jók
16:00:00   Chelsea FC   -   West Ham 2-2
16:00:00   Southend Utd   -   Gillingham  1-1
16:00:00   Leyton Orient   -   Morecambe FC  1-0
ez is csak megérzés

16:00:00   Motherwell FC   -   Aberdeen FC 2-1
18:15:00   Gharrafa SC   -   Kharaitiyat 1-1
19:45:00   Feyenoord   -   De Graafschap 3-1  :ok:
19:45:00   PEC Zwolle   -   Willem II Tilburg
itt csak 1.félidőre jók a számok

20:00:00   Lierse SK   -   Heist 4-0  :ok:

Ugyan a Celtic fiai hűek voltak nemzetségükhöz, és fukarkodtak skótok módjára a gólokkal, újra a felföldön próbálkozom, most csak félidős gólra. Ami kicsit szokatlan errefelé, de a két csapat jó ebben, higyjétek el!
(0-0) Felett 0.5   Motherwell v Aberdeen
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line) - további piacok)   19/03/2016   Egyik sem   1.550
kiszámolták rendesen:
44' büntetőből 0-1!

Az Eintracht Frankfurt meccs jó lehet félidőre a Chiasso-Wintertur-on pedig lesz még gól a félidei eredmény alapján.

21'
(0-0) Felett 0.5   Eintracht Frankfurt v Hannover 96
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   19/03/2016   Egyik sem   1.925
toljuk is.
33' 1-0

55'
(0-1) Felett 1.5   FC Chiasso v Winterthur
(Gólok száma
(goal line) - további piacok)   19/03/2016   Egyik sem   1.450
72' 1-1