Online Fogadóirodák Blokkolása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mi a vhr? Végrehajtási rendelet.

Ha megszületik egy törvény, addig nem tudják végrehajtani (használni) ameddig nincs ilyen rendelet.

Erre meg még rájöhet az is, amit sunyiban átnyomtak a netadós törvénytervezettel, vagyis, hogy újra állami monopólium lehet a sportfogadás. Most ezzel nem vagyok 100%-ban képben, de a hándivajnás kaszinós koncesszióval együtt ment át ez is.

Ez a "salátatörvénykezés" tök jó, mert követhetetlen. Egy vízügyi törvény módosítja a hivatásos jogviszonyban dolgozók (katonák, rendvédelmiek) törvényét, úgy, hogy azt nem kell akkor külön napirendre venni, meg a mittomén én milyen egyeztetéseken keresztülvinni. Egyszerűen nem is értem, miért nincs egyetlen törvény, oszt' jónapot... De hogy (példa!!!) mit keres egy műszaki-építési törvényben pl. egy húsipari termékkör-módosítás, azt nem egyszerű megérteni.

Lacapi, nálunk már rég nincs jogállam! A törvényeket össze-vissza barkácsolják, maga az alaptörvény sem jogszerű! A jogalkotást saját játékszerükké degradálták a bolondok házában gombokat nyomkodók.


betsson.com

Egy blokkolt irodát ma is reklámoztak a válogatott meccs alatt. 8)

Idézetet írta: rosco Dátum november 14, 2014, 22:58:41
betsson.com

Egy blokkolt irodát ma is reklámoztak a válogatott meccs alatt. 8)

Dárdai meg egy két lábon járó Betclic reklám...    :P

Idézetet írta: benson Dátum november 13, 2014, 20:05:37
Lacapi, nálunk már rég nincs jogállam! A törvényeket össze-vissza barkácsolják, maga az alaptörvény sem jogszerű! A jogalkotást saját játékszerükké degradálták a bolondok házában gombokat nyomkodók.

Tökéletesen egyetértek, bár a barkácsolás szerintem tudatos. Előbb "kiszemelik" miből van a legnagyobb hasznuk
aztán hoznak hozzá egy törvényt, leszarva minden erkölcsöt, etikát, emberséget.

Egy titan bónusz aktiválása miatt beugrottam az oldalra és látom, hogy Raskóné ezt is elcsípte:







Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 17, 2014, 12:43:38
Egy titan bónusz aktiválása miatt beugrottam az oldalra és látom, hogy Raskóné ezt is elcsípte:

A sportfogadás rész üzemel.

Idézetet írta: sleve Dátum november 17, 2014, 17:46:35
A sportfogadás rész üzemel.

Igen, látom, de hamarosan őket is listázzák nagy eséllyel. Addig is pár free betet érdemes kipróbálni.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 17, 2014, 18:49:02
Igen, látom, de hamarosan őket is listázzák nagy eséllyel. Addig is pár free betet érdemes kipróbálni.
Utána is.  :)

Idézetet írta: csabax Dátum november 17, 2014, 19:07:24
Utána is.  :)

Ha a zenmate-n múlik és nem dobják ki a magyar ügyfeleket akkor igen.

hát most akkorát nevettem

a múlt héten recskáné és bandája újra kihirdetményezte a sportingbetet, hozzácsapták az eddig nem blokkolt 735-ös aloldalt is, gondolom dörzsölték a tenyerüket, hogy most húúú de odatettük magunkat.

na és, erre mit lépett a sportingbet?

nem, nem, kedves recskáné, nem csinált újabb aloldalt, amit tiltani lehetne.

ma hajnalban jött az email, hogy a sportingbet minden fontosabb böngészőhöz készíttetett egy speciális sportingbet-bővítményt, amit telepíthetünk, és így azonnal kikerülhető a blokkolás, vagyis magyarul teljesen hiábavalóvá vált a sportingbet blokkolása

Ha a bankartyamrol utalok egy fogadoirodara penzt ramszall a Nav?:D