VB Totó 2010

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


május 20, 2010, 20:25:48, Milan


A játékról általánosan:

A VBTotó játékon való szereplés egy nagyszerű lehetőség arra, hogy ingyen pénzt keres. Ennél egyszerűbben nem nagyon lehet nyerni...

Mindössze annyit kell tenned, hogy kitöltesz egy pár szelvényt, kiválasztod a 2010-es futball vb győztesét, illetve gólkirályát, s a kedvenc foteledből végignézed a mérkőzéseket, egy jó hideg sör mellett...

Ha te tippeltél a legjobban, akkor tied a főnyeremény!

A játékban való szereplés ingyenes, mindössze tagja kell lenned a Sportfogadas.org Fórumának. Ha még nem vagy tag, akkor ide klikkelvén beregisztrálhatsz, s máris töltheted ki a szelvényeket.


Nyeremények:

A VBTotó játékunkban a 9 legjobb tippelőt díjazzuk. Íme a nyeremények:

1.hely: 40 euró a Moneybookers számlára + 10.000 Forintos Sportingbet számlafeltöltés

2.hely: 20 euró a Moneybookers számlára + 5.000 Forintos Sportingbet számlafeltöltés

3.hely: 10 euró a Moneybookers számlára + 5.000 Forintos Sportingbet számlafeltöltés

4-9.hely: 5 euró a Moneybookers számlára

A nyeremények átvételéhez Moneybookers, illetve Sportingbetes számlára van szükséged.


A játék:

A VBTotó játékban meg kell tippelned a 2010-es futball mérkőzések pontos eredményeit, meg kell tippelned a vb győztest, illetve a gólkirályt.

A szelvényeket a következő oldalon fogod megtalálni: VBTotó 2010

Összesen a játékban 5 mérkőzéseket tartalmazó szelvény lesz + 2 speciális szelvény.

A tippek pontozva lesznek, s a pontok alapján lesz egy toplistánk. Aki a foci vb után a legtöbb ponttal rendelkezik az nyeri meg a fődíjat.


Szelvények:

Mérkőzéseket tartalmazó szelvények:

1.Szelvény: Csoportmérkőzések (Június 11-25) – leadási határidő: 2010.06.10, 23:59

2.Szelvény: Nyolcaddöntők (Június 26-29) – leadási határidő: 2010.06.26, 12:00

3.Szelvény: Negyeddöntők (Július 2-3) – leadási határidő: 2010.07.02, 12:00

4.Szelvény: Elődöntők (Július 6-7) - leadási határidő: 2010.07.06, 12:00

5.Szelvény: Döntők (Július 10-11) - leadási határidő: 2010.07.10, 12:00

A szelvény kitöltésekor az első mezőbe (H) be kell írnod, hogy az illető mérkőzésen az első csapat hány gólt szerez, illetve a második mezőbe (V) be kell írnod, hogy a második csapat hány gólt szerez.

Speciális szelvények:

1.Szelvény: VB Győztes Szelvény - leadási határidő: 2010.06.10, 23:59

2.Szelvény: VB Gólkirály Szelvény – leadási határidő: 2010.06.10, 23:59

Minden szelvénynek van egy lejárati dátuma, amíg fent van az oldalon, s lehet szerkeszteni. A lejárati dátum után a szelvényt nem tudod többet szerkeszteni.


Pontozás:

A játékban a helyes tippek pontozva lesznek. A következő pontozási rendszert alkalmazzuk:

1 helyes tipp (mérkőzés kimenetele) = 1 pont
(pl. ha arra tippeltél, hogy a Dél-Afrika – Mexikó mérkőzésen 2-1 lesz az eredmény, de végülis nem találtad el, viszont nyert Dél-Afrika akkor 1 pontot kapsz)

1 helyes tipp (mérkőzés eredménye) = 3 pont (tartalmazza a kimenetelre kapott 1 pontot is)
(akkor kapsz 3 pontot egy tippre, ha pontosan eltaláltad az eredményt)

Helyes VB győztes tippelés = 20 pont*

Helyes VB gólkirály tippelés = 20 pont*

* A vb győztes és a gólkirály tippet a vb folyamán lehet módosítani, de az pontlevonással jár (nyolcaddöntők előtti módosítás esetén mindkét esetben helyes tippért 10 pont jár, negyeddöntők előtti módosítás esetén mindkét esetben helyes tippért 5 pont jár).


A szelvényed alakulását folyamatosan követheted, hisz a mérkőzések lejátszása után frissülnek is a szelvények.


Kritériumok (azonos pontszám esetén):

A játék lezajlása után, abban az esetben ha a nyertes helyeken több játékosnak van azonos pontszáma, akkor a következő kritériumokat használjuk a győztes meghatározására.

Az a játékos nyeri az adott helyért járó díjat, aki:

- a legtöbb pontos eredményt találta el
- a legtöbb kimenetelt találta el
- eltalálta a vb győztest
- eltalálta a gólkirályt
- a csoportmérkőzések alatt a legtöbb pontos eredményt találta el
- a csoportmérkőzések alatt a legtöbb kimenetelt találta el
- a nyolcaddöntős szelvényen a legtöbb pontos eredményt találta el
- a nyolcaddöntős szelvényen a legtöbb kimenetelt találta el
- a negyeddöntős szelvényen a legtöbb pontos eredményt találta el
- a negyeddöntős szelvényen a legtöbb kimenetelt találta el

Ha ezen kritériumok alapján sem válik nyilvánvalóvá, hogy ki a nyertes, akkor elosztjuk a nyereményeket a kritériumokon átesett játékosok közt.


Kérj értesítést!

Ha nem szeretnél lemaradni a szelvényekről, akkor a VBTotó oldalon jobb oldalt jelöld be az  "Értesitőt kérek az új szelvényekről" mezőt, s ezek után bármikor ha megjelenik egy új szelvény az oldalon, akkor mi e-mail-ben tájékoztatunk erről.


Általános Szabályok:

1. A játékban való részvétel ingyenes, mindössze annyi a követelmény, hogy tagja legyél a Sportfogadas.org fórumnak (ide klikkelvén regisztrálhatsz)
2. A nyeremények átvételéhez Moneybookers (ide klikkelvén nyithatsz egyet ha még nincs), illetve Sportingbet (ide klikkelvén nyithatsz egyet ha még nincs) számlára van szükséged
3. A VBTotó játékban a szelvények kitöltésekor pontos eredményeket kell megadnod (pl. Dél-Afrika – Mexikó 1-1, ebben az esetben a H. mezőbe 1-est írsz, illetve a V mezőbe 1-est).
4. A VB győztes speciális szelvény esetében ki kell választanod az adott listából az idei foci vb győztesét
5. A VB gólkirály speciális szelvény esetében ki kell választanod az adott listából azon játékost, amelyre tippelsz, hogy megnyeri a gólkirályi címet
6. A szelvényeket egy adott időpontig lehet beküldeni, illetve szerkeszteni. Ezen időpont után már nem lehetséges a módosítás
7. Meg nem adott, vagy hibásan megadott tippért 0 pont jár
8. Ha több futballista lesz az első helyen a gólkirályi címért, akkor az illető futballistákra tippelők megkapják a helyes tippért járó pontszámot
9. A vb győztes, illetve a gólkirály tippet a vb folyamán lehet módosítani (első módosítási lehetőség: a csoportmérkőzések után, második módosítási lehetőség: a nyolcaddöntők után)
10. A vb győztes, illetve a gólkirály tipp módosításakor módosul a helyes tippért járó pontszám is (1.módosítás: 20 pont –> 10 pont, 2.módosítás: 10 pont –> 5 pont). Akik nem módosítják azok megkapják a maximális 20 pontot
11. A játék végén a legtöbb pontot szerző játékos kapja meg a főnyereményt, a második hely a 2-dik helyért járó díjat stb.
12. Egyenlő pontszám esetén a fent közölt kritériumok alapján döntjük el, hogy ki lesz a nyertes
13. Minden személy csak egy felhasználóval szerepelhet a játékban (követjük az IP-ket, s csalás esetén kizárjuk a játékost)
14. Vitás ügyekben, egyedül csak a Sportfogadas.org tulajdonosainak, mint szervezőknek, van joguk dönteni!

Ha bármilyen kérdésed van a játékkal kapcsolatban, akkor ebben a témában írhatsz.


Mindenkinek sok sikert kívánunk!  :great:

Megvan az első ideiglenes toplista a VB Totóban, ezután naponta fog frissülni, amint az eredmények felkerülnek.

marciluca egész jól találgatja el az eredményeket, az eddigi állás szerint.

6 pontos eredmény / 16 mérkőzés és 3 darab 1 pontos tipp. Brazil - É-Koreát telibetalálta, ami azért érdekes eredmény volt :beerchug:

üdv Uraim ! az én számításaim szerint 18 pontom van 12kimenetel és 3 pontos eredmény, de csak 17 pont van eredményben! gondolom a végén úgyis át lesz nézve tehát ne parázzak feleslegesen :D  (Tegnap végre nyertem ) :ok: :ok:    :beerchug:

Idézetet írta: ROCCSA Dátum június 18, 2010, 08:33:51
üdv Uraim ! az én számításaim szerint 18 pontom van 12kimenetel és 3 pontos eredmény, de csak 17 pont van eredményben! gondolom a végén úgyis át lesz nézve tehát ne parázzak feleslegesen :D  (Tegnap végre nyertem ) :ok: :ok:    :beerchug:

Lehet még nincs belevéve egy meccs. Szerintem nem egyenként van értékelve, hanem egy program szűri, szóval, ha jól van beírva az eredmény a hibalehetőség 0.

A tegnapi francia-mexikó meccs még nincs kiértékelve.

oksa köszi! jól megetették a csigazabálókat az indiánok :D ;D

Felkerült a legújabb VBTotó szelvény amely a nyolcaddöntők mérkőzéseit tartalmazza, illetve módosítani lehet a "vb gólkirály" és a "vb győztes" szelvényeket, de ne felejtsétek, hogy ezeket ha módosítjátok, akkora  maximális pontszám siker esetén 10 pont, s nem 20 ahogy előzetesen volt.

Fontos:

Annak következtében, hogy jelenleg szerverproblémákkal küzdünk, mindenkinek ajánlom, hogy szombat délelőtt nézze meg, hogyha a szelvényeket helyesen töltötte ki, esetleg nem hiányzik valami...

A szelvényeket 14 óráig lehet beküldeni, illetve módosítani.

Sok sikert kívánunk mindenkinek.  :great:

Sziasztok!

Lehet, hogy butaság a felvetésem, de sehol sem látom leirva, hogy a kieséses meccseken - a nyolcaddöntőktől kezdve a rendes játékidőre, vagy az esetleges hosszabbítás utáni eredményre kell tippelni. Mivel toto-ról van szó, én a rendes játékidőt tartom egyértelműnek.
Kérem erősítsétek meg!

Idézetet írta: Winger Dátum június 26, 2010, 08:57:27
Sziasztok!

Lehet, hogy butaság a felvetésem, de sehol sem látom leirva, hogy a kieséses meccseken - a nyolcaddöntőktől kezdve a rendes játékidőre, vagy az esetleges hosszabbítás utáni eredményre kell tippelni. Mivel toto-ról van szó, én a rendes játékidőt tartom egyértelműnek.
Kérem erősítsétek meg!

Rendes játékidő számít.


Más: a szerverrel most már nincsenek gondok, úgyhogy mehet a tippelés, meg az elemzés írás ezerrel. Max. ellenőrizzétek, hogyha a leadott tippek helyesek.

Ha valami gondot találtok, akkor megkérlek minél előbb értesítsetek.

bebuktam  :bash: :bash: :bash: elfelejtettem beküldeni :bash: :bash: :bash: :'( :'( :'(   na a következőnél majd figyelek

Idézetet írta: ROCCSA Dátum június 26, 2010, 14:59:45
bebuktam  :bash: :bash: :bash: elfelejtettem beküldeni :bash: :bash: :bash: :'( :'( :'(   na a következőnél majd figyelek

Most az egyszer nagyon rendes leszek, s megnyitom a szelvényt, még egy fél órára.

15:30-ig lehet még tippelni, úgyhogy aki lemaradt az siessen!

Köszönjük szépen!! :great: :great: :great:   8) 8)

Üdv

van a góllövőlista végeredménye és a vállogatott csapat győzelme..
én már régóta David Villára és spanyolokra fogadtam nem modosítotam akkor miért csak 10 pontot érhetek el ha eltalálom?
vki tud erre vmit?
előre is köszi

Idézetet írta: bufa1993 Dátum június 26, 2010, 19:36:44
Üdv

van a góllövőlista végeredménye és a vállogatott csapat győzelme..
én már régóta David Villára és spanyolokra fogadtam nem modosítotam akkor miért csak 10 pontot érhetek el ha eltalálom?
vki tud erre vmit?
előre is köszi

Elküldted most is, igaz?