VB Totó 2010

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha a címeket nézzük, akkor a világbajnokságon az aranycipős megegyezik a gólkirállyal, tehát az aranycipős mellett nincs külön gólkirályi cím is. Jelen esetben mivel holtverseny volt a rúgott gólok tekintetében figyelembe vették a gólpasszokat is és így lett az idei VB egyedüli aranycipőse Müller. (Itt el is lehet olvasni a FIFA hivatalos oldalán.) Az viszont, hogy az irodáknál mire lehetett fogadni - melyik játékos lövi a legtöbb gólt a VB-n, vagy ki lesz az aranycipős - az megint egy másik kérdés.


Idézetet írta: rosco Dátum július 15, 2010, 17:04:01
Ha a címeket nézzük, akkor a világbajnokságon az aranycipős megegyezik a gólkirállyal, tehát az aranycipős mellett nincs külön gólkirályi cím is. Jelen esetben mivel holtverseny volt a rúgott gólok tekintetében figyelembe vették a gólpasszokat is és így lett az idei VB egyedüli aranycipőse Müller. (Itt el is lehet olvasni a FIFA hivatalos oldalán.) Az viszont, hogy az irodáknál mire lehetett fogadni - melyik játékos lövi a legtöbb gólt a VB-n, vagy ki lesz az aranycipős - az megint egy másik kérdés.



Megnéztem, bár roppant gyenge az angolom, de ott csak azt írják szerintem, hogy mi alapján választják ki az aranycipőst... Ettől függetlenül valószínűleg igazad van, mert utoljára 94-ben rúgott ugyanannyit két játékos és akkor megkapta a címet valóban mindkettő... Most már nem... Tehát mostantól tényleg nem egy fogalom a gólkirály és az aranycipős, azt meg majd a statisztikák döntik el nyilvántartanak e gólkirályt is még ha az nem is egy cím...
Így viszont az aranycipős nem klasszikus gólkirályi cím. Inkább "ki működött legtöbb gólban közre" díj. És ahogy írtad is, a fogadóirodák nem azt kérdezték ki lesz az aranycipős? Hanem "ki lövi a legtöbb gólt"? Így attól függetlenül, hogy drága mulatság volt e nekik ez a holtverseny, vagy nem, változatlanul inkorrektnek tartom a szorzó módosítást (még ha van is rá apróbetűs szabályuk). Kalkulálják bele az esetleges holtversenyt, vagy tegyék fel másképp a kérdést.
Amúgy rájöttem, hogy a bwin könnyen vagánykodhat, hogy ő kifizette nekem Davidd Villat. Mert utólag rájöttem félelmetesen rossz szorzón tettem meg a vb kezdete előtt egy nappal... Nem vágta őket földhöz az biztos...

Idézetet írta: prizma Dátum július 15, 2010, 16:33:20
Látod Milan ,
nem véletlenül irtam neked priviben , hogy Kiraly CSAK EGY lehet.  ;)
Igy, hogy a szabályzatban nem fogalmaztátok meg  világosan, hogy mi van ha holtverseny van, igy nagyobb igazságtalanság sújtja azokat akik nem Villára tettek.

Időközben szabályt módositani?  ::) Érdekes.

Időközben szabályt módosítottunk? Én erről nem tudok.

A VB előtti szabályzatba mi ezt nem írtuk le, tehát hiányzott ez a dolog a szabályzatból. Sehol nem írtuk, hogy mi pont a fifa döntései alapján fogjuk elkönyvelni a dolgokat.
Menet közben felmerült a kérdés, hogy mi van akkor ha több gólkirály lesz. Akkor közös döntés alapján meghatároztuk, s a rendszerünk úgy is volt beállítva, hogy ha többen lesznek gólkirályok akkor mindegyiket elfogadjuk. Ennyi az egész. Ez nem szabálymódosítás, hanem döntés...  ;)

Olvasgattam itt az írásokat a gólkirályt illetően, 4 gólkirály volt itt csak a FIFA nem akart 4cimet kiosztani, s ilyen legkevesebbet játszott idő, legtöbb gólpasszt adó baromságokkal állt elő! Kérdezem én ez foci vagy hoki?? Mert ott van a kanadai táblázat. Egyébként megvan a véleményem a FIFA vezetőségéről. Röviden ennyi LE KELLENE MONDANI IDIÓTÁK!!!

VBTotó 2010 - Nyertesek:

1.hely: szumos - 40 euró Moneybookerson keresztül + 10.000 Forintos Sportingbet számlafeltöltés

2.hely: dmszab - 20 euró Moneybookerson keresztül + 5.000 Forintos Sportingbet számlafeltöltés

3.hely: horzol - 10 euró Moneybookerson keresztül + 5.000 Forintos Sportingbet számlafeltöltés

4.hely: Lufu - 5 euró Moneybookerson keresztül

5.hely: ScrappyCoco - 5 euró Moneybookerson keresztül

6.hely: Őrült Király - 5 euró Moneybookerson keresztül

7.hely: stomi23 - 5 euró Moneybookerson keresztül

8.hely: demode - 5 euró Moneybookerson keresztül

9.hely: deewke - 5 euró Moneybookerson keresztül

Aki még nem tette azt megkérem az Azonosítók oldalon töltse ki a Moneybookersos mezőt.


Gratulálunk a nyerteseknek, s további sok sikert kívánunk.  :great:

Idézetet írta: Milan Dátum július 15, 2010, 23:54:11
VBTotó 2010 - Nyertesek:

1.hely: szumos - 40 euró Moneybookerson keresztül + 10.000 Forintos Sportingbet számlafeltöltés

2.hely: dmszab - 20 euró Moneybookerson keresztül + 5.000 Forintos Sportingbet számlafeltöltés

3.hely: horzol - 10 euró Moneybookerson keresztül + 5.000 Forintos Sportingbet számlafeltöltés

4.hely: Lufu - 5 euró Moneybookerson keresztül

5.hely: ScrappyCoco - 5 euró Moneybookerson keresztül

6.hely: Őrült Király - 5 euró Moneybookerson keresztül

7.hely: stomi23 - 5 euró Moneybookerson keresztül

8.hely: demode - 5 euró Moneybookerson keresztül

9.hely: deewke - 5 euró Moneybookerson keresztül

Aki még nem tette azt megkérem az Azonosítók oldalon töltse ki a Moneybookersos mezőt.


Gratulálunk a nyerteseknek, s további sok sikert kívánunk.  :great:


naja most bánom ..
elsőnek bejelöltem David Villát és Spanyolot ..
aztán mikor lehetett modosítani nem tettem meg de újra bekültem sajna úgyanazt..
így lett 75 pontom akkor lett volna 95 ami simán 2. hely lett volna pech:D
grat a győzteseknek

Köszönöm szépen, megkaptam. Gratulálok a többi nyertesnek is  :great:

Idézetet írta: szumos Dátum július 15, 2010, 16:36:21

Egyébként sokakban (játékosokban és fogadóirodákban) van egy kis fogalmi zavar. Legjobb tudomásom szerint a vb legjobb játékosa, az aranycipős és a gólkirály fogalma három szorosan összefüggő, de külön fogalom és cím! A mostani vb azon kevesek egyike, amikor ezek 4 különböző emberhez kerültek. De ettől a vb-nek 4db gólkirálya lett! Az aranycipős Müller, a legjobb játékos pedig Forlan lett.


Pontosan. Én is ugyanezt mondtam hogy ez 3 különböző cím, csak annyi hogy az egyik következik a másikból...irtam is a BAH-nak hogy nem gólpasszkirályra fogadtam hanem gólkirályra!!  Az oké hogy 3 gólpassz miatt lett Müller aranycipős, de gólkirály az 4 db és azok közül van kiválasztva egyéb statisztikai illetve szavazati alapon a többi 1-1 illető a gólkirályok illetve a legjobb játékosok közül!!  Egyébként persze hogy mivel Müller lett ezért gyorsan forgattak a szabályzatokon mivel 15-ös oddsal adták a bronz meccs előtt és kutya nem tett rá, inkánn villa, sneijder, forlan-ra tettek...van ott rafkó dögivel hogy rohadjanak meg!!!   :noway:  :-\

Idézetet írta: szumos Dátum július 15, 2010, 17:35:17
Megnéztem, bár roppant gyenge az angolom, de ott csak azt írják szerintem, hogy mi alapján választják ki az aranycipőst... Ettől függetlenül valószínűleg igazad van, mert utoljára 94-ben rúgott ugyanannyit két játékos és akkor megkapta a címet valóban mindkettő... Most már nem... Tehát mostantól tényleg nem egy fogalom a gólkirály és az aranycipős, azt meg majd a statisztikák döntik el nyilvántartanak e gólkirályt is még ha az nem is egy cím...
Így viszont az aranycipős nem klasszikus gólkirályi cím. Inkább "ki működött legtöbb gólban közre" díj. És ahogy írtad is, a fogadóirodák nem azt kérdezték ki lesz az aranycipős? Hanem "ki lövi a legtöbb gólt"? Így attól függetlenül, hogy drága mulatság volt e nekik ez a holtverseny, vagy nem, változatlanul inkorrektnek tartom a szorzó módosítást (még ha van is rá apróbetűs szabályuk). Kalkulálják bele az esetleges holtversenyt, vagy tegyék fel másképp a kérdést.
Amúgy rájöttem, hogy a bwin könnyen vagánykodhat, hogy ő kifizette nekem Davidd Villat. Mert utólag rájöttem félelmetesen rossz szorzón tettem meg a vb kezdete előtt egy nappal... Nem vágta őket földhöz az biztos...

Ez az legalább te kaptál valamit de én még a tétet sem kaptam vissza hanem vesztesnek nyomták ki a szelót...és bármit irtam nekik hogy ott a szabályzatukban hogy legrosszabb esetben is 1,00 oddsal kell megállapitani egy holtversenyes esetet és még azt is irtam hogy nem az volt a kérdés hogy aranycipős hanem hogy hogy ki lesz a gólkirály, nem mellesleg livechat-en be lettem csapva általuk...én eltaláltam az egyiket és valami jár nekem, erre fogták és livechat-ről csak úgy szó nélkül kiléptek a rohadtak...nincs valami oldal ahol lehetne őket kicsit presszionálni mert ez csalás amit ellenem műveltek???!   :-\   :-\ :'(

Az a baj tudod, ha eddig nem sikerült őket meggyőznöd, akkor bármit is teszel, nem fognak változtatni a döntésen. Ha ráadásul van valami apróbetűs részük is, ami idevág, akkor aztán kész...
Szóval legjobb beletörődni...
Én meg épp most készülök írni valami pozitívat is róluk a topicjukba. Úgy látszik valamiben azért fejlődnek is...

Idézetet írta: szumos Dátum július 20, 2010, 22:49:03
Az a baj tudod, ha eddig nem sikerült őket meggyőznöd, akkor bármit is teszel, nem fognak változtatni a döntésen. Ha ráadásul van valami apróbetűs részük is, ami idevág, akkor aztán kész...
Szóval legjobb beletörődni...
Én meg épp most készülök írni valami pozitívat is róluk a topicjukba. Úgy látszik valamiben azért fejlődnek is...

Nem érted...éppen ez az hogy NINCS olyan szabályzati pontjuk ami azt irná hogy mindenképpen megállapitanak valahogy egyetlen nyertest a bizonyos verseny után, hanem az van a szabályzatukban hogy holtverseny esetén elosztják a nyereményt azon fogadók között akik az élen álló emberekre tettek bármilyen outright fogadásról is legyen szó, magyarul nekem legrosszabb esetben is 1,00 oddsal kellett volna kapnom vissza lóvét, de ugyanúgy annak is aki villa-ra vagy forlan-ra tett és még ráadás képpen ezt livechat-en is elmondták nekem szóval nem hogy CSAK becsaptak hanem még a saját szabályzatukat is megszegték hogy pénzt vegyenek el a fogadóktól azért ez már több mint nem fer ez szabálysértés akár hogy nézzük és ez ellen valahol fel lehet lépni az biztos csak nem tudom hol!!
Hát nem tudom hogy az fejlődés e hogy utolsó pillanatban módositanak a szabályzatukon (látatlanban) hogy rajtunk nyerészkedjenek, de....sportingbet-el meg unibet-el szemben is volt már vitám de ők korrekten azért igazat adtak nekem igaz nem kellett messzire mennem de irogattam nekik folyamatosan és végül megtörtek és NEKEM VOLT IGAZAM azért azt hozzáteszem, mint most is de ez a csaló banda még arra sem hajlandó hogy meghallgasson az igazamról és elfogadják a tényt hogy becsaptak és vállaljanak felellősséget azért amit mondanak!!!

Idézetet írta: jorgi05 Dátum július 21, 2010, 13:24:32
Nem érted...éppen ez az hogy NINCS olyan szabályzati pontjuk ami azt irná hogy mindenképpen megállapitanak valahogy egyetlen nyertest a bizonyos verseny után, hanem az van a szabályzatukban hogy holtverseny esetén elosztják a nyereményt azon fogadók között akik az élen álló emberekre tettek bármilyen outright fogadásról is legyen szó, magyarul nekem legrosszabb esetben is 1,00 oddsal kellett volna kapnom vissza lóvét, de ugyanúgy annak is aki villa-ra vagy forlan-ra tett és még ráadás képpen ezt livechat-en is elmondták nekem szóval nem hogy CSAK becsaptak hanem még a saját szabályzatukat is megszegték hogy pénzt vegyenek el a fogadóktól azért ez már több mint nem fer ez szabálysértés akár hogy nézzük és ez ellen valahol fel lehet lépni az biztos csak nem tudom hol!!
Hát nem tudom hogy az fejlődés e hogy utolsó pillanatban módositanak a szabályzatukon (látatlanban) hogy rajtunk nyerészkedjenek, de....sportingbet-el meg unibet-el szemben is volt már vitám de ők korrekten azért igazat adtak nekem igaz nem kellett messzire mennem de irogattam nekik folyamatosan és végül megtörtek és NEKEM VOLT IGAZAM azért azt hozzáteszem, mint most is de ez a csaló banda még arra sem hajlandó hogy meghallgasson az igazamról és elfogadják a tényt hogy becsaptak és vállaljanak felellősséget azért amit mondanak!!!

Nem tudom milyen komoly összegről van szó, de ha neked megér pénzt, időt, fáradtságot így tudod érvényesíteni az igényedet:

Bet-at-home általános szerződési feltételek:

12. pontja szerint: Az ügyfél és a bet-at-home közötti jogviszonyra, amennyiben jogilag engedélyezett, a máltai törvény az irányadó, a nemzetközi magánjog hatályos szabályainak kizárása mellett. A közvetve vagy közvetlenül a fogadásból ill. játékokban való részvételből adódó összes követelés, valamint a fogadás kötéséből és annak érvényességéből adódó esetleges vitás kérdések rendezésére az illetékes bíróság a máltai bíróság. A máltai törvény az irányadó. Csak azon ügyfelek vehetnek részt fogadáskötésben és szerencsejátékban, akik a jogrendszerükben meghatározott törvények által jogosultak arra.


jorgi05: írd le az esetet a bet-at-home-os topikban, hogy mások is lássák. Ennyit tudsz tenni nagyjából...