VBGuru 2010

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 07, 2010, 20:19:50, Milan
VBGuru 2010

Elkészült a VBGuru 2010 szabályzata.

Olvassátok el itt: VBGuru 2010 Szabályzat

Arra kérlek, hogyha van valami hiba benne, vagy nem világos valamelyik pont a szabályzatból, akkor azt jelezzétek Szerda, reggel 8 óráig, mert utána már szeretnénk elindítani a játékot.

Előre is köszönöm.  :beerchug:

Én máris okoskodnék egy kicsit!  ::)
Milan! Nekem soknak tűnik a megtippelhető 48 meccs! Persze a tét korlátozva van, de azt hiszem az is sok... Mármint nekem, illetve szerintem...
Javasolnám a felezést, vagy harmadolást megfontolni a meccsszámot és a tétet illetően. A minőség is talán jobb lesz és elkerülhető lenne a dömping és a durva "lövöldözés"...
Persze csak ha más is így gondolja!  ;)

Támogatom!

Ha 300 egység marad a max, akkor a fele csak lövöldözés lesz. Javasolnék egy 100-150-es egységkorlátot, és napi 2 elemzés is húzós, még ha csak 650 karakter kell, akkor is :)

VBGuru 2010 - Csoportok

Csoportküzdelmek:

A. Csoport:

Kranczy
gati78
Gery185
Lacapi

B. Csoport:

canoo
Anicus
tomiszi
toliga1986

C. Csoport:

mgabesz07
csacsi1988
nkornel
Cesc

D. Csoport:

ScrappyCoco
oakland23
Csabber
benson

E. Csoport:

Cesc18
szumos
Latzka
juve75

F. Csoport:

Knapp
Experte
Lufu
Hud

G. Csoport:

jax
ab_aevo
hossa81
Titti7

H. Csoport:

Tib
kecskefej
András
Pisti1987


Mind a 8 csoportból az első két helyezett jut tovább.


Nyolcaddöntők:

1.Nyolcaddöntő:  A. Csoport győztes – B. Csoport 2-dik hely

2.Nyolcaddöntő:  B. Csoport győztes – A. Csoport 2-dik hely

3.Nyolcaddöntő:  C. Csoport győztes – D. Csoport 2-dik hely

4.Nyolcaddöntő:  D. Csoport győztes – C. Csoport 2-dik hely

5.Nyolcaddöntő:  E. Csoport győztes – F. Csoport 2-dik hely

6.Nyolcaddöntő:  F. Csoport győztes – E. Csoport 2-dik hely

7.Nyolcaddöntő:  G. Csoport győztes – H. Csoport 2-dik hely

8.Nyolcaddöntő:  H. Csoport győztes – G. Csoport 2-dik hely


Negyeddöntők:

1.Negyeddöntő:  1.Nyolcaddöntő győztes – 3.Nyolcaddöntő győztes

2.Negyeddöntő:  2.Nyolcaddöntő győztes – 4.Nyolcaddöntő győztes

3.Negyeddöntő:  5.Nyolcaddöntő győztes – 7.Nyolcaddöntő győztes

4.Negyeddöntő:  6.Nyolcaddöntő győztes – 8.Nyolcaddöntő győztes


Elődöntők:

1.Elődöntő: 1.Negyeddöntő győztes – 3.Negyeddöntő győztes

2.Elődöntő: 2.Negyeddöntő győztes – 4.Negyeddöntő győztes


Döntők:

3.dik helyért:  1.Elődöntő vesztese – 2.Elődöntő vesztese

Döntő:  1.Elődöntő győztes – 2.Elődöntő győztes

Tét és meccs-csökkentésre szavazok én is, ez így nem az igazi.

24 mérkőzés és 100-as tétegység? Ehhez mit szóltok?

én is támogatom a felezést, viszont szerintem a 150 pont jobb lenne... 24/150-re voksolok, bár a 100 se rossz  :)


Én is támogatom a 24/100-at.  :ok:

Sziasztok!

Én is átolvastam a szabályzatot és elsőre engem is meghökkentett a 48!! tippelhető meccs és a 300-as tét keret.
Így az biztos, hogy azok lesznek előnyben akiknek sok idejük van elemezni a meccsek előtt és nagy valószínűséggel sokat lehet taktikázni, ki mennyit és mikor "elemez". Persze ez is a játék része lehet.  A másik, hogy a mennyiség megy-e a minőség rovására az elemzéseknél?! Nekem is szimpatikusnak tűnik, hogy ha marad is a 48 csoportmeccs (meghagyván a választás teljes szabadságát) akkor a megjátszható tét mennyisége legyen 120-150, így ezzel is "sakkozni" kell majd a játékosoknak. Így is minden meccsre jutna kb. 2,5 - 3 tétegység...


15/100 :), de a 24 is jó.

Nekem megfelel a 24/100 és 24/150-es verzió is...
A 100-as komoly minőség gyártására késztet, a 150 pedig nagyobb szabadságot ad, ha esetleg el is szúrnád az elejét...
Azt hiszem a legideálisabb ha meccsenként 5 pont áll rendelkezésre, azaz 120 pont lenne összesen. De ez már részletkérdés. Bármelyik csökkentett verzió megfelel!

jó a 24/100 vagy akár 120 de én emellett a min. elemzések számát is megemelném 5-ről 10-re ill. min. felhasznált tétként mondjuk 20 tétegység!
Ezt csak azért gondoltam, nehogy érdektelenségbe fulladjon a Vb első szakasza és amolyan" olasz módra" mindenki a végére hagyja a tippelést és amikor látja a csoport állását az utolsó körben csinál 5db 1 v. 2 tétes elemzést és tovább lép. Persze nem tudom mennyire állhat fenn ennek a veszélye és lehet, hogy csak én látom így!
De túl nagy a szakadék a 24 max. és az 5 min. meccs között....szerintem:o)

Igen, én is támogatom a minimum emelését, hogy ne legyen olyan egyszerű taktikázni!

Még eszembe jutott két dolog! Az egyik, hogy a hatos pontot vagy töröld, vagy egészítsd ki mert így félreérthető! Hisz az elődöntőknél és utána lehet egy mérkőzésre két elemzést írni!

"6. Egy mérkőzésre csak egy előzetest lehet megadni felhasználónként"


A másik, hogy nem rendelkezel arról lehet-e ugyanarra a kimenetelre több elemzést is leadni? Tehát ha valaki, példul TiB Argentín győzelmet jósol, akkor én is írhatok e ugyanerre a kimenetelre??? Természetesen a kérdésem minden típusra vonatkozik, nem csak a háromesélyes tippekre...  ;)