VBGuru 2010 - Tippek javításai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: juve 75 Dátum június 11, 2010, 19:40:08
Bocsi Milán,de a Japán-Kamerunra véletlenül 1-est írtam,de Kamerun győzelmet várok,légyszi azt is korrigáld,köszi.
Id:25984

 Teljesen összekeveredtem bocsi,tehát a Hollandia-Dánia mérkőzésen javitsd ki a tétet légyszíves tízre.Id:25984
  Japán-Kamerunt pedig kettesre ird át,Id:25993 köszönöm!

ID: 26003

Algéria-Szlovénia 1-0-ról tipp: 2

Természetesen az imént írt előzetesemben hibásan szerepel, hogy a meccs a D jelű kvartettben lenne, hiszen az a "mi csoportunkban" a C-ben kerül megrendezésre, ahol az angolok ma este játszanak az Amerikai Egyesült Államok csapatával.
Elnézést az elírásért, köszönöm a javítás előre is

id: 25966
dátum: 2010.06.13

Thank you!

id: 26008

Ez elvileg az 1994-es vb-döntő visszavágója, de 16 év alatt sok víz folyt le a Dunán. A két válogatott futballban elfoglalt helye is megváltozott. Bár nem tartom Maradonát jó edzőben, bízok benne, hogy egy Nigéria ellen nyerő taktikát tud kitalálni.

Ezt a hülyeséget(amit nem tudom már kitől hallottam) kérném kicserélni erre a szövegre:
Valószínűleg ez a két csapat jut tovább a csoportból. Véleményem szerint Argenína már az első meccsen be szeretné biztosítani magát . Bár nem tartom Maradonát jó edzőnek, bízok benne, hogy egy Nigéria ellen nyerő taktikát tud kitalálni.

Köszönöm.

id:26009 tippemnél kérlek a tétet javitsd 7-re. kösz

Anicus! Hol találtad az interwetten 2,5 gól alatt oddsot az Algéria - Szlovénia meccsre? Mert én már három napja kinéztem magamnak, de láttam, hogy sehol sincsen meg a minimum 1,60 szorzó, így nem is írtam erre a lehetőségre! Direkt utánakerestem, s az interwettennél is utoljára még február közepén adtak erre a lehetőségre 1,60 -t, most meg már csak 1,50 -t ...  Remélem nem gond, hogy felvetettem ezt a kérdést, de nekem furcsa, hogy ilyen oddsal megírhattad rá az elemzést  :-\ 
Elnézést, ha ezzel megbántottalak! Amúgy én élesben is teszem az under 2,5 -t, jó tippet választottál!

id: 25965
Tipp: Duplaesély 1x
Odds: 1.68
Tét:5
Iroda: unibet

Thank you!

ID: 25966
Tipp: Szerbia
Odds: 2.20
Tét:10
Iroda: interwetten

Thank you!

Idézetet írta: Titti7 Dátum június 12, 2010, 23:28:02
Anicus! Hol találtad az interwetten 2,5 gól alatt oddsot az Algéria - Szlovénia meccsre? Mert én már három napja kinéztem magamnak, de láttam, hogy sehol sincsen meg a minimum 1,60 szorzó, így nem is írtam erre a lehetőségre! Direkt utánakerestem, s az interwettennél is utoljára még február közepén adtak erre a lehetőségre 1,60 -t, most meg már csak 1,50 -t ...  Remélem nem gond, hogy felvetettem ezt a kérdést, de nekem furcsa, hogy ilyen oddsal megírhattad rá az elemzést  :-\  
Elnézést, ha ezzel megbántottalak! Amúgy én élesben is teszem az under 2,5 -t, jó tippet választottál!

Eredmenyek.com szerint is az Interwetten-nél 1,60-ról 1,50-re esett ennél a fogadási típusnál az odds.

ID: 26025

"Szerbi a 25. helyezett a Fifa ranglistáján."

helyett:
"Szerbia 15. helyezett a Fifa ranglistáján."

bocs, köszönöm..

Idézetet írta: toliga1986 Dátum június 13, 2010, 12:28:41
id: 25965
Tipp: Duplaesély 1x
Odds: 1.68
Tét:5
Iroda: unibet

Thank you!

Egy megírt előzetest nem lehet kicserélni, csak ha hiba történt...

Második javításodra is érvényes...

Ghána-Ausztrália meccsre (ID:26069) leadott tippemnél az iroda BWIN.

ID: 26073

Dátumot tévesztettem: 2010. 06.16.

A Hollandia-Dánia mérkőzésre a hazai csapat 1.5 gól felett VB guru tippben (beküldve a fél kettes meccs előtt) ismét megtréfált kicsit a böngésző, mert az indoklás írásakor valamiért vissza állt A-ra F-ről, de ez az oddsból és az indoklásból is nyilvánvaló, hogy 1,5-nál több holland gólról szól. Kérlek benneteket, hogy a kiértékelésnél ezt mindenképp vegyétek figyelembe. (ID: 26043) Az ügy további pikantériája, hogy az én előzetesem után további két előzetes is érkezett a csoportból erre a meccsre.